Грати Равлик Боб 5 - безкоштовна флеш гра з фізикою онлайн

Як грати

Історія кохання равлики Боб. Тепер ви в ролі Амура, допомагаючи равлику пройти всі перешкоди на зустріч своїй долі.

Що б додати гру до себе на сайт скопіюйте і вставте код нижче: <object width = "700" height = "466"> <param name = "movie" value = "http://physicsgame.ru/flash/ulitka-bob -5.swf "> </ param> <embed src =" http://physicsgame.ru/flash/ulitka-bob-5.swf "type =" application / x-shockwave-flash "width =" 700 "height = "466"> </ embed> </ object> <br> <a href="http://physicsgame.ru/"> ігри з фізикою </a> Схожі ігри
  • Проникни в захоплюючий і красивий світ відважної равлики Боба і допоможи йому подолати всі перешкоди на шляху до нового будинку.

  • Продовжуємо пригоди Равлики Боб. Тепер потрібно допомогти Равлика Боб пройти всі перешкоди на зимових канікулах

  • Тепер багатьма улюблена равлик Боб - герой космонавт. Допоможи подолати всі труднощі герою. Равлик-космонавт вірить в тебе!

  • Равлик Боб 3 в пустелі. Настали спекотні дні для улюбленого героя. Равлик Боб 3 вірить в свого командира, дерзай!

  • Друга частина гри про нашого улюбленого героя Равлик Боб. У цій частині вам належить допомогти равлику Боб дістатися до дідуся, подолавши всі перешкоди.

  • Використовуйте унікальні можливості Боббі, що б він дістався на корабель і полетів на свою планету. Так! - Боббі інопланетянин, але він хороший і добрий, думаю йому варто допомогти.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: