Відеоуроки, чи можна навчитися малювати?

  1. Відеоуроки Боба Росса
  2. Відео художника Ігоря Сахарова
  3. Художник Георгій Дмитрієв
  4. Гаррі Дженкінс (Gary Jenkins)
  5. Художник Майкл Джейсон Сміт (Michael James Smith)
  6. Відеоуроки Andrew Pugach

Кожен, хто хоче навчитися або хоча б спробувати малювати маслом, дивився відеоуроки як малювати. А велика кількість подібних роликів в інтернеті з кожним днем ​​зростає. Навчиться малювати олійними фарбами на сьогоднішній день набагато легше ніж навіть якихось 50 років тому.

Кожен, хто хоче навчитися малювати в першу чергу вибирає відеоуроки, в яких художники діляться невеликими секретами як правильно малювати.

Піонерами в відеоуроку напевно можна вважати:

Відеоуроки Боба Росса

веселий американський художник, який покаже Вам як легко і швидко написати картину маслом.

Запам'ятовується легкої технікою (думаю абсолютно кожному під силу повторити його техніку), веселими уроками і своєї кучерявої шевелюрою.

Відео художника Ігоря Сахарова

На території СНД одним і найяскравіших і відомих вчителів малювання олійними фарбами по відео, є Ігор Сахаров.

Уроки маслом Ігоря Сахарова для новачків, які тільки пробують, можуть бути трохи складніше, але набагато ефективніше. Зараз на просторах YouTube багато відеоуроків не тільки Ігоря, а й його учнів.

Художник Георгій Дмитрієв

Для тих, хто хоче навчиться красиво писати море, рекомендував би вчитися на відеоуроку російського художника Георгія Дмитрієва. Георгій може не так відомий по відеоуроку як попередні художники, але повірте талант його Вас точно здивує, а його відео навчить чомусь новому. Морські пейзажі від Георгія Дмитрієва заворожують, а своїх відео він показує наскільки не складно їх написати.

Гаррі Дженкінс (Gary Jenkins)

цей кумедний бородань навчить Вас в своїх відеоуроку, як написати олійними фарбами неймовірно красиві і ніжні квіти. Його тонкослойная живопис буде корисною для тих, хто хоче красиво писати квіти: півонії, троянди і маргаритки дуже легко даються Дженкінса. Гаррі часто жартує під час уроків і цікаво розповідає про змішування фарб і написання. Детальніше про Дженкінса можна дізнатися в статті " художник Гаррі Дженкінс, ти хто такий? "

Художник Майкл Джейсон Сміт (Michael James Smith)

Майкл здивує Вас своєю технікою і красивими пейзажами Англії. Кожна його картина вражає своєю реалістичністю. У своїх відеоуроку художник показує всю свою детальність і копіткість в роботі, від того видеоурок над однією картиною може бути розділений на 3-4 відео. Майкл Джейсон Сміт є сином талановитого художника-пейзажиста Девіда Сміта. Його уроки не прості, і написати такі ж картини не вийде за один сеанс, так що для новачків буде складно повторити, але відеоуроки з малювання Майкла Джейсона обов'язково потрібно подивитися.

Відеоуроки Andrew Pugach

Не забудьте так само і про мене 🙂 Я теж веду відео канал, на якому викладаю відео з різними сюжетами.
На моєму каналі ви знайдете відеоуроки з різними техніками і різними фарбами: маслом, акрилом, акварель і навіть малювання кави.

На моєму каналі ви знайдете відеоуроки з різними техніками і різними фарбами: маслом, акрилом, акварель і навіть малювання кави

У відеоуроку живопис олією, для Вас буде детально розказано які фарби змішувати, якими кистями писати, а так само як правильно укладати фарбу на полотно. Для новачка який не тримав пензля в руках це напевно ідеальне рішення. Згодом можна навчитися, копіювати все відеоуроки по живопису. Але чи влаштує Вас це? Чи достатньо Вам вміти копіювати живопис олією по відеоуроку?

З огляду на те, що можна звикнути писати тільки «під диктовку», рішення написати свою власну картину олійними фарбами може прийти дуже не скоро або взагалі не прийти!

Я не закликаю Вас відмовитися від навчання з відео олійного живопису, тільки хочу, щоб Ви були рішучіше і не затримувалися на відеоуроку. Для початківців відеоуроки з малювання олією то, що треба, але в подальшому потрібно сміливо братися за чисте полотно і писати картину свою, за своїм, особливу для Вас!

Якщо щось не виходить, то швидше за все потрібно щоб досвідчений художник допомагав і наставляв Вас. Практика, знаєте, в цій справі найважливіша. І скільки б ви не написали картин таких же, як Ігор Сахаров або Боб Росс, ваша картина буде краще! Хоча б по тому, що в ній буде Ваша індивідуальність, а не іншого художника.

Коли перед вашими очима тільки натура або фото Ви самі приймаєте рішення: які фарби змішати , Яку взяти кисть, і наскільки густо або тонко покласти фарбу на полотно. Чого не може бути в відеоуроку ...

Тільки Ваш талант, прагнення і наполегливість допоможуть Вам стати художником! Адже художник це не фотограф, він по-своєму все бачить і сприймає. І пам'ятайте «старший» наставник Вам обов'язково допоможе! Для цього і проводять художники свої майстер класи , Адже такий досвід як з художником потрібно довго напрацьовувати!

Відповідь, як навчиться малювати, можна знайти: в відеоуроку в інтернеті, книгах, але в першу чергу шукайте цю відповідь в собі!

Але чи влаштує Вас це?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: