Макаров СО: 10 вагомих причин купити його сьогодні

  1. Найпопулярніша причина: закінчилися «донори», тобто бойові ТТ І ПМ, які «охолащіваются» і надходять...
  2. За фактом, ПМ-СХ і ПМ-О є типовими «конструкторами», до яких майбутній власник повинен докласти зусиль...
  3. Ціна - найголовніший козир Макаров-СО в порівнянні з конкурентами.
  4. Тому саме Макаров-СО є одним з кращих серед охолощену зброї варіантом подарунка - він самий бюджетний...
  5. Це благотворно позначається на ресурсі зброї - мало хто з конкурентів (не дивлячись на донори у вигляді...

До весни 2017 року на ринку новинок доступних моделей охолощену зброї настало певне затишшя. Особливо це помітно серед охолощену пістолетів радянського виробництва: пістолета Токарєва зразка 1933 роки (ТТ) і пістолета Макарова зразка 1951 роки (ПМ). Профільні теми інтернет-форумів стали наповнюватися різними домислами і припущеннями про причини зникнення з продажу цих моделей.

охолощену пістолетів

Найпопулярніша причина: закінчилися «донори», тобто бойові ТТ І ПМ, які «охолащіваются» і надходять у продаж.

Що дивно, достовірних відомостей про наявність і відсутність «донорів» ні у кого немає, бо кількість пістолетів на складах Міністерства оборони засекречено, але так чи інакше разюче відрізняються від джерела до джерела цифри в інтернеті публікуються регулярно. Але що дійсно вірно - «донорів» стало не вистачати. Якщо подивитися уважно на популярні моделі охолощену ПМ, то навіть не озброєним оком можна помітити, що їх «огражданіваніе» в охолощену зброю вже друге за рахунком.

Першим було «огражданіваніе в спортивну зброю, про що говорять сошлифовать і погано завороненние клейма і криміналістична мітка на дзеркалі затвора. Та ж історія і з ТТ.

Та ж історія і з ТТ

На подив, охолощену ПМ-СХ і ПМ-О зроблені так, ніби робітникам не платять зарплату або платять, але «огражданілі» пістолети далекі від виробництва люди. Погано завороненние дешевим хімічним «холодним» складом боковини затвора після так же погано сошлифовать «спортивних» клейм, кошмарне якість вварки штифтів в канал ствола і зміна конструкції цапф на рамці пістолета якось не вкладаються в норми прибутку, що отримуються підприємством при переробці пістолета в охолощену зброю.

Самі «донори», до речі, так само далеко не першої свіжості - знайти не бувалий екземпляр в збройових магазинах просто неможливо.

За фактом, ПМ-СХ і ПМ-О є типовими «конструкторами», до яких майбутній власник повинен докласти зусиль і кошти хоча б для того, щоб не відчувати себе обдуреним за роздрібну ціну цих пістолетів.

Виняток становить лише охолощену ПМ ВПО-525: цей переворонен «на гарячу» на «молот-Зброя» і має просто бездоганну зовнішність.

Однак у властивій «Молот» манері він ослаблений настільки, що кількість поламаних при імітації стрільби пістолетів зашкалює всі розумні межі. Макаров-СО зроблений по-іншому. Головною його відмінністю від ПМ-СХ, ПМ-О і ВПО-525 є «донор». Макаров-СО зроблений не з ПМ, а з травматичного пістолета МАКАР 9 мм РА. Як наслідок, на відміну від ПМ МАКАР 9 мм РА в якості донора закінчиться лише тоді, коли його перестане випускати «Концерн Калашников». Оскільки МАКАР 9 мм РА ніколи не був бойовою зброєю, він не потрапляє під криміналістичні вимоги про невзаємозамінні основних частин бойової стрілецької зброї з цивільним і не має ні пиляних цапф, ні відповідних штифтів.

Безумовно, історична складова цієї версії охолощену Макарова дорівнює нулю, але багатьом вона потрібна при істотній різниці в ціні? Вірніше так: скільки готовий доплатити власник охолощену ПМ за його автентичність? За збільшення ціни на 10 або навіть 20%, можливо, погодяться. А якщо від 70% і вище?

Ціна - найголовніший козир Макаров-СО в порівнянні з конкурентами.

Адже все пістолети стріляють однаково голосно, забезпечуючи повний цикл роботи автоматики. Всі пістолети мають масо-габаритні характеристики, близькі до еталонних. Це, до речі, іноді ставиться в провину Макарову СО: він легше «еталонних» 730 грам. Втрата приблизно 20 грам відбувається за рахунок відсутності на внутрішніх поверхнях затвора протівосривних гребенів, в результаті чого зменшилася товщина стінок затвора і, як наслідок, зменшилася його маса. Однак не всі вогнепальні ПМ задовольняють зазначеної в характеристиках масі. 730 грам (маса пістолета з порожнім магазином) важать лише ПМ випуску до 1973 року. Починаючи з 1973-го маса пістолетів збільшилася приблизно на 25-35 грам за рахунок збільшення маси затвора. ПМ випуску 1960-х років часто вже не дотягував до «еталону» 10-20 грам. Тобто рівно стільки, скільки не дотягує до 730 грам Макаров-СО. Багатьом покупцям, до речі, цифри і року випуску мало цікаві.

Цікаво мати пістолет, що імітує стрілянину як «бойовий». Щоб був магазин і патрони, щоб брязкотів при досиланні патрона затвор, щоб відчувати в руці прохолодну сталь зброї.

Тому саме Макаров-СО є одним з кращих серед охолощену зброї варіантом подарунка - він самий бюджетний і одночасно найнадійніший на сьогоднішній день.

І, що не маловажно, його не треба заново Ворона, обточувати криве «огражданіваніе» напилком і наждачним папером.

Він не виглядає поношеним - в пакувальній коробці лежатиме абсолютно новий пістолет, що напевно оцінять ті, хто не цікавиться антикваріатом як таким.

Макарову-СО часто ставлять в провину відсутність просвіту в каналі ствола.

Однак моделі, в яких просвіт присутній, не можна назвати еталоном по зручності чищення і обслуговування. Йоржик НЕ пролазить в переважна більшість каналів охолощену зброї, тому його чистять продувом спреєм для чищення карбюраторів або проникаючої мастилом WD-40. Лабіринт каналу ствола Макаров-СО дозволяє плавно (а не стрибкоподібно як, наприклад, в ПМ-О) наростити необхідне для початку відкату рухомих частин пістолета тиск.

Це благотворно позначається на ресурсі зброї - мало хто з конкурентів (не дивлячись на донори у вигляді «бойових» ПМ) може зрівняється з Макаров-СО.

Особливо добре це видно по відбитої при екстракції гільзи. У бойового ПМ вона відлітає приблизно на 2,5-3 метра. У Макаров-СО так само. У ПМ-СХ і, особливо, ВПО-525 і ПМ-О, гільза летить на 5-6 метрів, що говорить про надмірно високому імпульсі віддачі рухомих частин. Безумовно, патрон 10х24, під який зроблено ПМ-О і ВПО-525, могутніше патрона 10ТК (ПМ-СХ і Макаров-СО), однак інженерні розрахунки ще ніхто не відміняв, так що зазначені вище ПМ-СХ, ВПО-525 і ПМ -О працюють «на знос» - їх ресурс при імітації стрільби при рівному догляді за зброєю помітно нижче, ніж у Макаров-СО.


Ознайомтеся з нашим асортиментом продукції

Безумовно, історична складова цієї версії охолощену Макарова дорівнює нулю, але багатьом вона потрібна при істотній різниці в ціні?
Вірніше так: скільки готовий доплатити власник охолощену ПМ за його автентичність?
А якщо від 70% і вище?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: