Цитрус пропонує покупцям самостійно вибрати товари для знижок в Чорну П'ятницю!

  1. Тільки в Цитрусі покупці зможуть вплинути на вибір товару для Чорної П'ятниці, під час якої знижки...
  2. Як це працює
  3. Бонус для учасників голосування

Тільки в Цитрусі покупці зможуть вплинути на вибір товару для Чорної П'ятниці, під час якої знижки будуть досягати 70%

Зазвичай товари для знижок в Чорну П'ятницю визначаються самим магазином. Цього року Цитрус пропонує новий яскравий формат для визначення товарів, на які будуть поширюватися знижки в Чорну П'ятницю. Вперше самі покупці зможуть вплинути на вибір акційних товарів!

Як це працює

Щоб вплинути на вибір товару для акції в Чорну П'ятницю, потрібно зайти на сторінку https://www.citrus.ua/black-friday/ на сайті Цитруса і вибрати п'ять бажаних товарів, на які хочеться отримати знижку. Підсумки народного вибору Цитрус підведе 20 листопада і оголосить 10 найпопулярніших товарів, визначених покупцями. Всі ці товари потраплять в розпродаж в Чорну П'ятницю!

Отже, все проходить в три етапи:

  1. Покупці вибирають по 5 товарів
  2. Цитрус публікує десятку найбільш затребуваних товарів в результаті голосування
  3. На ці (і багато інших) товари покупців чекає знижка в Чорну П'ятницю

Бонус для учасників голосування

Серед усіх, хто візьме участь у голосуванні і вибере 10 найбільш затребуваних покупцями товарів для акційної ціни, будуть розіграні 20 сертифікатів на покупку в Цитрусі по 1000 гривень кожен!

Найяскравіша і справедлива Чорна П'ятниця - в Цитрусі! Обери свій товар вже сьогодні і проведи першу незабутню Чорну П'ятницю в своєму житті!

Про Цитрусі

"Цитрус" - національна мережа магазинів гаджетів і інноваційних технологій, має статус Apple Authorized Reseller, а також є лідером з продажу техніки Apple в Україні і працює з 2000 року. Сьогодні "Цитрус" - це провідний інтернет-магазин citrus.ua і мережу з 50 магазинів, що працюють в унікальному для України форматі інноваційних розважальних центрів з відкритим доступом до товарів, інтерактивними зонами віртуальної реальності, електротранспорту, пристроїв розумного будинку. "Цитрус" розвиває власну мережу авторизованих сервісних центрів і пунктів прокату електротранспорту , А також не мають аналогів освітніх просторів "ЦеХАБ" і "Цитрус Академія" у флагманських магазинах мережі.

Website: www.citrus.ua

Facebook: www.facebook.com/citrus.ua

Instagram: https://www.instagram.com/citrus_ua/

Інформаційний відеоблог про техніку і аксесуари "Гаджетаріум"

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: