МТС особистий кабінет

 1. Вхід в особистий кабінет МТС:
 2. управління номером
 3. Інформація про стан рахунку представлена ​​трьома підрозділами:
 4. Дії з номером, також представлені трьома підрозділами:
 5. Останній розділ в цій вкладці - «Управління послугами та опціями», в нього входять такі підрозділи:
 6. Управління послугами.
 7. МТС особистий кабінет - Інтернет
 8. Управління платежами.
 9. Мої платежі:

Сьогодні у кожної компанії, що надає послуги стільникового зв'язку, є свій офіційний сайт. Компанія МТС не є винятком. Для збільшення якості обслуговування клієнтів, оператори намагаються максимально полегшити доступ до своїх ресурсів. Тепер для того щоб підключити або відключити послугу, не треба йти в офіс компанії, досить просто зайти в особистий кабінет МТС на сайті оператора і слідуючи інструкціям, зробити це самостійно.

Вхід в особистий кабінет МТС:

Щоб потрапити в особистий кабінет МТС, необхідно зайти на офіційний сайт компанії Щоб потрапити в особистий кабінет МТС, необхідно зайти на офіційний сайт компанії. Для цього прописуємо адресу сайту mts.ru або вводимо в пошуковику «МТС». Заходимо на сайт оператора. На ньому вам запропонують вибрати ваш регіон перебування. Тут можна дізнатися все про мобільний зв'язок, домашньому інтернеті і ТБ. Також можна відвідати інтернет-магазин. У правому верхньому куті, знаходиться значок Мій МТС, з намальованим чоловічком - це вхід в особистий кабінет. Натиснувши на нього, з'являються вкладки з варіантами: Мобільний зв'язок, Домашній інтернет і ТВ, інтернет-банкінг і Супутникове ТБ. Вибираємо перший варіант - мобільний зв'язок. Сайт нас переводить на сторінку, де потрібно ввести номер телефону і пароль.

Номер вводиться у форматі десяти цифр. Якщо ви заходите перший раз, необхідно пройти процедуру реєстрації - отримати пароль. Це нескладно, натисніть на Отримати пароль по SMS, введіть символи на зображенні і протягом хвилини вам прийде повідомлення з вашим паролем. Введіть всі дані і натисніть Ввійти.

зміст:

МТС особистий кабінет - вхід

Управління номером:

Управління послугами:

Управління платежами:

МТС бонус

В особистому кабінеті в верхньому правому куті відображаються дані про баланс, номер телефону та ПІБ власника. На основній сторінці вказані дані про стан рахунку, поточний тарифний план, поповнення рахунку, МТС Бонус та довідкова інформація з актуальних акцій та передплати. Також прямо з особистого кабінету ви можете відправити повідомлення, вартість відправки СМС буде згідно з вашим тарифом. Зверху розташовані чотири спливаючі вкладки, розглянемо кожну окремо.

управління номером

Перша вкладка називається Управління номером, в нього входять три розділи, розглянемо кожен з них окремо.

Інформація про стан рахунку представлена ​​трьома підрозділами:

 1. Стан рахунку. Тут відображається поточний баланс, інформація про витрати за поточний період. Також відображається підключений довірчий платіж. Вказано метод взаєморозрахунків і мінімальний баланс для автоматичного підключення.
 2. Деталізація. Докладний звіт про всі вхідні та вихідні дзвінки, повідомлення і трафіку інтернету. Для створення деталізації, необхідно пройти покрокову інструкцію, яка знаходиться на сторінці. Звіт можна створити за тиждень, місяць, три місяці і півроку. Або вибрати довільний період і натиснути «Далі». Другий крок, вибираємо метод отримання звіту: в особистому кабінеті або по електронній пошті. Обидва способи безкоштовні, натискаємо «Далі». Вибираємо, в якому форматі буде документ. Остання дія або крок чотири, узагальнює всю інформацію і показує всі параметри запиту. Для відправки даних натискаємо «Замовити».
 3. Щомісячний рахунок. Тут можна зробити замовлення щомісячного рахунку. Максимальний період шість місяців. Якщо вам потрібен такий звіт щомісяця, є функція автоматичної доставки за звітний період. Також є пояснення про те, що це таке і як буде виглядати рахунок.

Корисно: Все тарифи МТС - огляд тарифних планів для дзвінків, інтернету, смс

Дії з номером, також представлені трьома підрозділами:

 • Зміна тарифу. Повна інформація на вашу тарифом. Також перераховані актуальні тарифні плани і описана покрокова інструкція по зміні.
 • Блокування номера. Якщо ви плануєте, тривалий час не використовувати ваш номер, є можливість добровільно заблокувати сім карту МТС на певний термін. На сторінці вказана вся інформація, яка необхідна для цього, і інструкція для установки.
 • Переадресація дзвінків. В цьому підрозділі ви можете встановити переадресацію викликів, на інші номери або голосову пошту. Для цього натисніть + Додати нову умову переадресації.

Останній розділ в цій вкладці - «Управління послугами та опціями», в нього входять такі підрозділи:

 1. Підключення та відключення послуг. Детальна інформація про підключені послуги, датою їх підключенні і вартості. Доступна кнопка Підключити нові послуги, при натисканні переводить на сторінку зі списком доступних послуг і цінами.
 2. Інтернет-трафік. Якщо у вас підключений інтернет на телефоні, в цій вкладці буде відображатися докладна інформація про трафік. Прі не підключеному інтернеті, прописані команди, набравши які на телефоні, виберете потрібну вам інтернет-опцію.
 3. Інтернет-помічник. Повна інформація за номером телефону, включаючи рахунок, деталізації, тариф. Можливість з цієї вкладки управляти будь-який з послуг за рахунком.

Корисне відео: Як зайти в особистий кабінет MTS

Увага: Потрібно швидко зв'язатися з оператором МТС? зателефонуйте на номер оператора МТС і отримаєте відповіді на свої запитання!

Управління послугами.

Вкладка складається з чотирьох розділів - Інтернет, Дзвінки, Повідомлення і Популярне.

МТС особистий кабінет - Інтернет

Вкладка Інтернет включає в себе рекламну опцію Двадцять відсотків повертаються. Послуга Друга пам'ять - це хмарний сервіс для обміну та зберігання даними.

Вкладка Дзвінки складається з двох розділів:

 • Голосова пошта. Послуга дозволяє завжди бути в курсі, коли і хто дзвонив. На сторінці можна детально ознайомитися з умовами підключення, вартістю і можливостями даної послуги.
 • Чорний список. Можливість підключити послугу, яка дозволить заблокувати небажані вхідні дзвінки та повідомлення. У список можна внести будь-які номери, в тому числі міжміські і міжнародні. Далі, вибираємо підходящий варіант списку, і слідуючи підказкам складаємо і підключаємо послугу.

У розділі Повідомлення, пропонують послуги з поліпшення сервісу СМС. Підключення пакетів повідомлень з пільговими цінами.

Останній розділ Популярне. У ньому міститься інформація по останніх новинок і популярним контентом. Представлена ​​цікава послуга під назвою МТС Пошук, дає можливість відстежити місцезнаходження абонентів Білайн, Мегафон і МТС. Детально описано як підключитися, умови і вартість.

Корисне відео - Оплата інтернету і ТБ в особистому кабінеті МТС:

Управління платежами.

Вкладка складається з трьох розділів - Мої платежі, Популярне і Грошові перекази. Почнемо розглядати з першого розділу по пунктам.

Мої платежі:

 1. Легкий платіж. На сторінці надані дані по операторам і послуг, які можна оплатити за допомогою засобів на рахунку вашого телефону.
 2. Автоплатеж. Для того щоб налаштувати автопополненія рахунку, на сторінці необхідно ввести номер телефону, на який буде здійснюватися зарахування і вказати вид Автоплатеж. Можна встановити поповнення за розкладом або по порогу балансу.
 3. Історія платежів. Отримати відомості про поповненнях балансу, за обраний період. Максимум можна встановити шість місяців. Тут же відображаються дані по довірчим платежах, якщо вони підключалися.

Популярне:

 • Поповнення рахунку. На цій сторінці показані всі способи поповнення балансу рахунку. Про кожен з варіантів можна почитати докладніше натиснувши на нього і перейшовши за посиланням.
 • Домашній інтернет МТС і ТБ. Види оплати пакета послуг домашнього інтернету та телебачення.
 • Квартплата. За допомогою балансу на телефоні можна оплачувати комунальні рахунки. Надано список компаній, які працюють в цій системі. Вибравши потрібну, переходимо на сторінку і слідуючи підказкам здійснюємо оплату.

Грошові перекази:

 1. Переказ готівки. За допомогою свого балансу, ви можете перевести гроші з телефону з будь-якої з доступних систем. Перекази здійснюються в рублях, євро і доларах. Дізнатися умови, і ознайомитися з усіма подробицями даної послуги, можна перейшовши по зацікавила вас вкладці.
 2. Переклад на банківську карту. Вказавши всі дані в полях обов'язкових для заповнення, і маючи потрібну суму на рахунку, ви можете перевести гроші з балансу телефону на банківську карту.
 3. Переклад на мобільний телефон. Ви можете перевести грошові кошти з балансу вашого мобільного телефону на будь-який рахунок іншого оператора. Список операторів надано.

МТС Бонус

В останньому розділі МТС Бонус, ви можете дізнатися про бонусну програму в рамках послуг даного оператора. Детальний опис як заробити бали, на що їх можна витратити. Тут же описується сама програма. Для того щоб прийняти в ній участь необхідно заповнити анкету, вписавши електронну пошту, дату народження і спосіб звернення до вас. Після підтвердження будуть зараховані перші бали.

Особистий кабінет МТС - це зручний сервіс, який доступний цілодобово. Через нього ви легко зможете знайти відповіді на будь-які питання, що стосуються оператора МТС. Без очікувань на телефоні, швидко і зручно.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: