Сбербанк випустив «Карту з великими бонусами»

ПАТ «Сбербанк России»

Сбербанк випустив нову платинову карту Visa - «Карту з великими бонусами». Вона дозволяє повертати до 10% від вартості покупок.

При оплаті на будь-яких автозаправках, а також за поїздки на таксі Gett і Яндекс.Таксі держатель картки отримає 10% від суми чека бонусами СПАСИБО, при оплаті в усіх кафе та ресторанах - 5%, при покупках в будь-яких супермаркетах - 1,5%. За всі інші покупки Сбербанк нарахує 0,5%. Один бонус СПАСИБІ дорівнює одному рублю знижки.

Також розширилися можливості списання бонусів. Тепер клієнт може в онлайні обміняти бонуси на авіаквитки по всьому світу, розваги (квитки в театри, на концерти і шоу), а також на таксі. Також бонуси можна витратити більш ніж у 50 партнерів бонусної програми «Спасибі від Ощадбанку». Всього понад 72 000 точок по всій країні.

«Сбербанк вперше надав клієнтам по всій країні підвищені бонуси за покупки без прив'язки до конкретного партнера, - коментує Світлана Кірсанова, керуючий директор-директор управління торгового еквайрингу Ощадбанку - Ми вважаємо, що нова карта буде цікава не тільки існуючим, а й новим клієнтам банку. Підвищені бонуси нараховуються на найбільш часті покупки, здійснені майже кожен, крім цього, бонусіруется і будь-яка інша безготівкова купівля - все це дозволить клієнтові використовувати карту для своїх щоденних покупок з максимальною вигодою ».

«Ми зробили преміальну карту більш доступною і вигідною. Раніше карти категорії Platinum могли оформити тільки клієнти, які обслуговуються в каналі «Сбербанк Прем'єр», тепер карту можна отримати в будь-якому відділенні по всій країні. Якщо клієнт витрачає по карті від 30 000 рублів на місяць, вона «окупається» для нього. Клієнт отримає за рік бонусів більше, ніж витратить на річне обслуговування карти », - коментує Олексій Гіязов, керуючий директор Масового високоприбуткового сегмента Ощадбанку.

Нова платинова карта, як і інші карти Ощадбанку, також бере участь в акціях від партнерів. Завдяки цьому клієнти можуть отримати до 30% від вартості покупок в рамках акцій з конкретними партнерами.

Детальніше про карту - на сайті .

Довідка про компанію ПАТ «Сбербанк России»

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: