Type-59 більше не продається

Китайський преміумний середній танк Type-59   більше купити не можна

Китайський преміумний середній танк Type-59 більше купити не можна.

16 січня під час перезавантаження ігрових серверів - з 9:00 до 9:45 за московським часом - з продажу буде знятий китайський преміумний середній танк 8 рівня Type 59. У всіх, хто придбав його раніше або придбає до зазначеної дати - він залишиться в ангарі .

Перший китайський танк став дуже популярним серед гравців, однак саме через його популярність, кількість танків Type 59 в випадкових боях перевищило допустимі межі, що позначилося на балансі сил і загальної ігрової ситуації, викликаючи невдоволення танкістів.

Беручи до уваги всі обставини, адміністрація World of Tanks прийняла рішення прибрати танк Type-59 з ігрового магазину.

Придбати китайця можна буде до 9:00, 16 січня. Надалі танк Type-59 можна буде отримати тільки в рамках проведених акцій, про що буде повідомлено додатково в новинах WoTanks.com .

Як стало відомо, в версії World of Tanks 0.9.20 Type 59 також не з'явиться. Через кілька років, цього виду танка в грі залишається досить.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: