Катерина Одинцова: «Переїхати до Москви мене переконав Боря»

- Йшла сьогодні по Столешникова провулку в офіс мого агентства і згадала, як це все починалося, - написала відома телеведуча Катерина Одинцова в своєму мікроблозі Instagram.

Майбутня телезірка перебралася до Москви з Нижнього Новгорода, коли їй було 26 років. До цього, за її словами, була в столиці кілька разів проїздом і не проводила там більше трьох днів.

До цього, за її словами, була в столиці кілька разів проїздом і не проводила там більше трьох днів

Зберігати свій секрет - мудро, але чекати, що його будуть зберігати інші - нерозумно # пропісниеістіни А ви вмієте зберігати свої секрети? Який секрет ви зберігали марно і тепер шкодуєте, що не відкрили його раніше?

- Міста не знала, знайомих практично не було. Тільки Боря, який переконав мене переїхати, найкраща подруга дитинства Свєтка, що вчилася на журфаку МГУ і Ірка, виїхала до столиці за чоловіком, - почала свою розповідь друга громадянська дружина Бориса Нємцова.

Катерина зізналася, що її життя в мегаполісі складалася як не можна краще: наприклад, не довелося поневірятися по знімних квартирах. З іншого боку, треба було заводити нові знайомства, знаходити друзів, роботу та інше.

З іншого боку, треба було заводити нові знайомства, знаходити друзів, роботу та інше

День пройшов - і слава Богу!

А далі екс-ніжегородка дала кілька корисних порад тим, хто хоче приїхати підкорювати Москву.

- Спочатку приїжджайте не назовсім, а вчитися. Так ви зможете м'якше увійти в середу, вивчити місто і придбати стартовий капітал зв'язків, - поділилася телеведуча. - Я через три дні після переїзду початку навчання в Школі Познера і за два місяці з'явилися пропозиції по роботі.

- Я через три дні після переїзду початку навчання в Школі Познера і за два місяці з'явилися пропозиції по роботі

Пауза перед вечірньою зйомкою # мілліонернавиданье @uchannelrussia # ялюблюсвоюработу Фото та muah @ v.marysi

Ще Одинцова вважає, що для переїзду підходить літо! У цю пору року і житло знайти простіше, і в цілому настрій позитивніше.

- Я переїхала в жовтні і перша зимівля виявилася непростою. До того ж будинок виявився аварійним і весь грудень відключали то опалення, то гарячу воду. Холод в поєднанні з самотністю і великим навантаженням на навчанні / роботі - занадто неприємне поєднання. Влітку ви хоча б не замерзне, та й в цілому річний місто виглядає більш дружелюбним, - уклала знаменитість.

Влітку ви хоча б не замерзне, та й в цілому річний місто виглядає більш дружелюбним, - уклала знаменитість

Океан, що складається з крапель, великий. З пилинок складається материк. Твій прихід і відхід не має значенья. Просто муха в вікно залетіла на мить # Омархан

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Колишня коханка Бориса Нємцова Катерина Одинцова знову шукає дружин для мільйонерів

Починаються зйомки другого сезону реаліті-шоу «Мільйонер на виданні» ( подробиці )

Син Бориса Нємцова Антон одружився на ніжегородке Ганні Ігнатьевой

Весілля відбулося у фешенебельному готелі в Барвисі ( подробиці )

Катерина Одинцова: «У мене ідеальний склад тіла»

Фото 46-річної телезірки в купальнику вразило її шанувальників ( подробиці )

Зберігати свій секрет - мудро, але чекати, що його будуть зберігати інші - нерозумно # пропісниеістіни А ви вмієте зберігати свої секрети?
Який секрет ви зберігали марно і тепер шкодуєте, що не відкрили його раніше?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: