Пара з Чернігова потрапила в грандіозний скандал через тату на кота

Жителі Чернігова модель Олена Іваницька та її хлопець Анатолій Логінов розлютили користувачів мережі публікацією фото і відео, на яких вони хваляться татуюванням свого кота Яші породи сфінкс.

Про це пише Medialeaks .

Пара не обмежилася особистими сторінками в Instagram і завела свого улюбленця окремий рахунок у соцмережі, де почала викладати фото тварини з малюнком на шкірі. Крім того, вони опублікували відео процесу нанесення татуювання, під час якого кіт перебував під наркозом.

Жителі Чернігова модель Олена Іваницька та її хлопець Анатолій Логінов розлютили користувачів мережі публікацією фото і відео, на яких вони хваляться татуюванням свого кота Яші породи сфінкс

Кіт Яша з татуюванням

Кіт Яша з татуюванням

Кіт Яша з татуюванням

Кіт Яша з татуюванням

Кіт Яша з татуюванням

Однак користувачі соцмереж не побачили жодного гумору і креативу в такому вчинку і звинуватили молодих людей в садизм і жорстоке поводження з тваринами. До дискусії приєдналися як звичайні люди, так представники правозахисних організацій.

"Коли власник - садист! Жителю Чернігова Анатолію Логінову здалося смішним зробити татуювання власним коту. Не знайшлося мислячих людей і в салоні, тому тварина перенесло гірші годинник у своєму житті. На ці фотографії неможливо дивитися! Шукаємо активістів в Чернігові, готових взятися за цю справу ", - написали на сторінці спільноти UA Animals в Facebook.

"А вам розповіли, що кожен наступний наркоз для кота - це великий ризик не вижити? Якщо буде необхідність реальної операції, то наступний може бути летальним. Хоча, вам все одно, ви купите іншого кота", "Як це назвати? Мій господар дегенерат ? Майстер салону не далеко пішов. В мізки б собі краще чорнило вкололи, якщо є куди. салону антиреклама ", - відреагували користувачі Анна Лісовська та Марина Малаш.

У свою чергу, господар кота відповів розлюченим коментаторам, що татуювання нібито робилася під наглядом лікаря, який виключив негативні наслідки.

"Коли два місяці тому ми вирішили зробити тату нашому коту Яші, то перерили весь інтернет у пошуках інформації про те, чи не шкідливо це. Переконавшись, що в світі тисячі сфінксів прекрасно живуть з татуюваннями, звернулися в клініку з питанням, чи не буде це шкідливо саме для нашого унікального котика. Отримали відповідь - що ми можемо спокійно це робити ", - заявив він у себе в Instagram.

Крім того, чоловік пожартував, що наколка для кота взагалі є "богоугодною справою" і виступати проти неї можуть тільки "бездушні атеїсти".

Але невдалий гумор знову привернув до Логінову гнів передплатників.

"Грешновато, шановний. Боженька і так створив котика відповідно до свого задуму, унікальним і досконалим. Не личить людині поліпшувати творіння Боже, це є гріх марнославства. Так що все-таки доведеться в пеклі погоріти. Але зате понти, так", - пише Валерій Сорокін.

Але зате понти, так, - пише Валерій Сорокін

У свою чергу, Іваницька після обрушилася на неї з бойфрендом хвилі критики закрила в соцмережах всі свої сторінки. Раніше вона заявляла, що життя їх вихованця може позаздрити будь-хто, адже кіт харчується устрицями і йому не стали робити операцію по стерилізації, оскільки господиня є противницею таких радикальних заходів.

Однак історія вже встигла набути широкого розголосу і, як пише російський пропагандистський ресурс LIFE , Іваницька потрапила під слідство через численні заяв небайдужих громадян в поліцію. Правоохоронці підтвердили, що якщо в діях жінки знайдуть ознаки жорстокого поводження з тваринами, буде відкрито кримінальну справу.

Правоохоронці підтвердили, що якщо в діях жінки знайдуть ознаки жорстокого поводження з тваринами, буде відкрито кримінальну справу

Іваницька з котом

Іваницька з котом

Олена Іваницька

Тим часом, за інформацією ТСН , Журналісти встигли відвідати скандальний тату-салон, який погодився зробити малюнок на шкірі кота Яші. Їм вдалося дізнатися, що на процедуру у майстри, яким виявилася жінка, пішло 20 хвилин. Однак самої співробітниці салону в момент візиту журналістів на робочому місці не виявилося. Вона нібито мала з'явитися в обумовлений час, але в останній момент передумала і відмовилася від будь-яких коментарів.

У свою чергу, київські тату-майстра здивувалися, як їх колеги з Чернігова взагалі зважилися на таку роботу, адже майстер завжди повинен переконатися, що пацієнт готовий змінити своє тіло, а дозволу у кота Яші ніхто не питав.

"Уявляєте, який шок може бути у тварини - щодо розмірів, порахуйте, йому зробили татуювання на грудях, це все одно, що мені б повністю замалювати торс. Коли я виходжу з наркозу, і у мене все в ранах. Для мене це голочка гостра , а для котика порівнянно з розмірами тіла - це як циганська голка ", - зазначив тату-майстер Денис Семко.

Як повідомляв "Обозреватель", у Верховній Раді зареєстрували законопроект №7220, у разі прийняття якого, українців зобов'яжуть реєструвати і чіпувати домашніх котів і собак .

Підпишись на наш Telegram . Надсилаємо лише "гарячі" новини!

А вам розповіли, що кожен наступний наркоз для кота - це великий ризик не вижити?
Хоча, вам все одно, ви купите іншого кота", "Як це назвати?
Мій господар дегенерат ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: