Метт Деймон знову зіграє Джейсона Борна

Актор Метт Деймон в інтерв'ю виданню E! підтвердив свою участь в наступному фільмі «борніани». Протягом півроку на цю тему ходили різні чутки, то що підтверджують появу Деймона у фільмі, то, навпаки, спростовують його участь. У вересні Деймон і режисер Пол Грінграсс, який зняв дві з трьох оригінальних частин саги про Джейсона Борна, почали переговори зі студією Universal. Актор Метт Деймон в інтерв'ю виданню E

Метт Деймон знову зіграє Джейсона Борна

Деймон не став йти від прямого запитання кореспондента E !:
Після того, як на екрани вийшла третя частина кіносеріі - «Ультиматум Борна» - стало ясно, що ні Деймон , Ні Грінграсс не горять бажанням робити наступний фільм. Студії Universal, враховуючи, що проект прибутковий, нічого не залишалося, крім як перезавантажити історію. На головну роль в четвертому фільмі, який отримав назву «Еволюція Борна» , запросили Джеремі Реннера .
Як сказав продюсер «борніани» Френк Маршалл , Деймон навряд чи перетнеться в своєму фільмі з Реннером. Їх проекти йдуть різними шляхами:
У прокаті в сумі три фільми з Меттом Деймоном заробили близько $ 924 млн, тоді як на їх виробництво студія витратила близько $ 305 млн. Фільм з Джеремі Реннером обійшовся Universal в $ 125 млн. Заробити на ньому вдалося $ 276 млн.
Трейлер фільму «Ультиматум Борна» англійською мовою

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: