Як взяти довірчий платіж МТС: інструкція

  1. Довірчий платіж це
  2. Для погашення заборгованості:


Довірчий платіж МТС - безкоштовна послуга для абонентів домашнього проводового інтернету МТС.

Напевно виникали ситуації, коли вам або ніколи або нічим оплатити послуги, а інтернет відключать від дня на день. Так ось в такі моменти і приходить на допомогу Довірчий платіж від МТС. Так само його називають обіцяний платіж МТС. Послуга дозволяє взяти кошти в безвідсотковий кредит і скористатися ними для оплати інтернету або ТВ. Досить просто зайти в особистий кабінет і активувати послугу.

Довірчий платіж це

  • надання суми що дорівнює місячній абонплаті за обраним тарифом домашнього інтернету МТС на термін до семи календарних днів.
  • моментальне нарахування грошових коштів для оплати послуг.

Ви зможете скористатися послугою, якщо:

  • сума на рахунку менше суми необхідної для списання абонентської плати
  • ви не порушували правила користування послугою Довірчий платіж.

Для того щоб скористатися послугою, Вам необхідно зайти в особистий кабінет , Перейти за посиланням Оплата послуг => Замовити послугу і активувати довірчий платіж натисканням кнопки Замовити.

Для того щоб скористатися послугою, Вам необхідно зайти в   особистий кабінет   , Перейти за посиланням Оплата послуг => Замовити послугу і активувати довірчий платіж натисканням кнопки Замовити

Для погашення заборгованості:

  • погасити заборгованість, що виникла після активації довірчого платежу, можливо як внесенням всієї суми відразу, так і кількома дрібними платежами на ваш розрахунковий рахунок.
  • оплата повинна відбутися протягом 7 днів після активації послуги обіцяний платіж.

Схожі замітки:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: