Копії годинника Breguet. Купити точні копії наручних годинників Breguet за унікальною ціною.

 1. Історія розвитку годинника Breguet
 2. Сучасний годинник Breguet
 3. Високоякісні репліки швейцарських годинників Breguet

За Абрахамом Луї Бреге навічно закріпився виразний титул «король годинних майстрів»

За Абрахамом Луї Бреге навічно закріпився виразний титул «король годинних майстрів». Неможливо переоцінити внесок цього видатного конструктора в розвиток точних механізмів. З моменту своєї першої появи в 1775 році годинник Breguet заслужили загальне визнання за витончений дизайн, бездоганну точність ходу і небувалу надійність. І сьогодні існує можливість купити годинник Бреге, які традиційно поєднують в собі високу швейцарська якість, респектабельний зовнішній вигляд і чудову ергономічність.

Історія розвитку годинника Breguet

Своїм виникненням прославлений бренд зобов'язаний годинникарю Йозефу Тотті, який зайняв в життя 12-річного Абрахама місце батька. Вітчим всіляко підтримував зацікавленість хлопчика в точних механізмах і надав йому широкі можливості для практичних експериментів. Отримані знання та надзвичайна конструкторська сміливість дозволили молодому майстру створити новаторський годинник Breguet, які прославили його в середовищі годинникарів знаменитого острова Сіте і в салонах європейської еліти.

Прагнення Бриг до нових технічних рішень і закладені ним традиції привели до того, що саме вироби цієї часовий марки стали першими володарями інноваційних Гільйошування циферблатів, турбийона, захисту від ударів, поліпшених механізмів автоподзавода і репетирів. У різний час чоловічий годинник Breguet носили Наполеон Бонапарт, Олександр I, Джордж Вашингтон, Уїнстон Черчілль, Ніколя Саркозі. Володарками жіночої варіації були королеви Марія-Антуанетта і Вікторія, Марія-Кароліна Бонапарт.

Сучасний годинник Breguet

Для сучасних виробів годинникового дому Breguet характерна наявність нового типу анкерного механізму і подвійного турбийона, які забезпечують ідеальну точність і рівномірність ходу. Вся вишуканість, стиль і краса годинникової марки Бриг представлена ​​в популярних колекціях:

 • Classique: класичний дизайн, виконаний в дусі «ретро»;
 • Breguet New Models: інноваційні механізми в сучасних і міксовий стилістичних оформленнях;
 • Classique Complications: витончені і круглі моделі, які роблять акцент на традиційних цінностях марки;
 • Heritage: самобутні вироби у формі округленій гексагона;
 • Marine: ергономічна і функціональна продукція Бриг спортивної спрямованості;
 • Reine de Naples: жіноча овальна колекція з багатим декором;
 • Tradition: чудові скелетон, створені спеціально в пам'ять про уславленого творця мануфактури;
 • Type XX: лінійка хронометрів з яскравим чином.

Оригінальні жіночі та чоловічі годинник Breguet повністю виготовляються з жовтого, білого, чорненого, рожевого золота і прикрашаються дорогоцінними каменями. Ювелірна вартість виробів дуже висока, що робить їх недоступними для більшості бажаючих придбати. Виправити таку ситуацію дозволяють репліки Breguet - годинник-копії, які в найдрібніших подробицях відповідають оригінальним механізмам.

Високоякісні репліки швейцарських годинників Breguet

Якісна репліка годин Бреге виробляються на спеціалізованих заводах в Європі і технічно ні в чому не поступаються оригіналам. Крім того, кожна сертифікована копія годинника Breguet має підвищену механічну міцність і стійкість до зношування. Для досягнення максимального ефекту схожості годинна сталь покривається позолотою, застосовуються сапфірове скло і натуральна шкіра для ремінців. Вироби супроводжуються тривалою гарантією і компонуються надійними механізмами виробництва Швейцарії, Австрії, Бельгії. Завдяки використанню меншої кількості дорогоцінних матеріалів купити годинник Бреге може кожен шанувальник цього бренду.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: