Бренди годин інтернет-салону LORD

  1. Швейцарські наручний годинник Taller. Taller - істинно швейцарський годинник категорії «преміум»....
  2. Каталог годин Taller:

Швейцарські наручний годинник Taller.

Taller - істинно швейцарський годинник категорії «преміум».


Головне кредо бренду Taller - це ексклюзивність і увага до деталей. Поєднуючи класичний стиль, висока якість і надійність, годинник Taller володіють унікальними особливостями.
Основний відмітний знак бренду - це наявність на циферблаті кожного годинника золотий емблеми. Емблема з золота 14 карат виконана у вигляді зображення логотипу бренду.
При продажу, до кожним годинах Taller видається фірмовий сертифікат виробника, що підтверджує якість годин і характеристики золотий емблеми.

Кожна модель годин Taller проводиться лімітованою серією (999 шт.). Індивідуальний номер годин вказано на задній кришці корпусу і при продажу вписується в сертифікат разом з ім'ям власника годин.
Годинники Taller проводиться на обладнанні провідних світових виробників, з використанням найсучасніших технологій, в суворій відповідності з найвищими стандартами швейцарського якості. Виробництво знаходиться в швейцарському місті Бьен. Виробник годин Taller компанія Swiss Watch Trading Co.Ltd є учасником федерації годинникової промисловості Швейцарії. При виробництві годин особлива увага приділяється дотриманню стандартів і контролю якості відповідних маркування «swiss made».


Ще однією відмінною рисою бренду Taller є відсутність колекцій в модельному ряду. Кожна модель годин має персональну назву, що підкреслюють її індивідуальність і розкриває її образ.


Безсумнівно, весь модельний ряд бренду Taller в цілому і кожна модель годинника окремо формують бездоганний класичний і в той же час ексклюзивно - оригінальний стиль дорогих наручних годинників. Кожна деталь, кожний елемент - це втілення найвищого статусу годин. Шляхетний форми корпусів, оригінальні заводні головки із зображенням великої літери логотипу бренду, багаторівневі фактурні циферблати, сапфірові стекла, використання оригінальних елементів зовнішнього оформлення і звичайно ж надійні і точні швейцарські механізми.

Шляхетний форми корпусів, оригінальні заводні головки із зображенням великої літери логотипу бренду, багаторівневі фактурні циферблати, сапфірові стекла, використання оригінальних елементів зовнішнього оформлення і звичайно ж надійні і точні швейцарські механізми


Основні переваги бренду Taller

Основні переваги бренду Taller

Бренд Taller це не тільки ретельне дотримання швейцарських традицій виробництва, але і розробка новітніх досягнень. Однією з гордістю бренду є унікальний, запатентований, дизайн секундної стрілки. Рух секундної стрілки Taller заворожує розкривається призмою найтоншого візерунка. Витончені моделі жіночих годинників Princess оснащені саме такою дивовижною секундною стрілкою.


Назва Taller походить від назви європейської монети, яку застосовували в 15-16 століттях і є твердою валютою того часу. Гідно ця монета прирівнювалася до золота.
Обгрунтованість, відмінні риси і найвища ступінь індивідуальності прирівнюють годинник швейцарського бренду Taller до досконалим годинах, які уособлюють справжні і вічні цінності.

Каталог годин Taller:

Якщо у Вас є питання, Ви можете задати їх нашим фахівцям будь-яким зручним способом:
• за телефонами: 8 495 565 30 75, 8 800 333 71 35 (безкоштовний по Росії)
• в онлайн чаті (в правому нижньому кутку сторінки)
• по електронній пошті: [email protected] .


Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: