Галигін йде під вінець, а Брежнєва копіює Стоун

Недовго ходив в неодружених дотепник і екс-резидент Comedy Club Вадим Галигін. Ледь минуло півроку, як шоумен розлучився з дружиною Дариною (прожив з нею в шлюбі сім років), як він уже заявив, що знову готовий протоптати стежку в РАГС, куди поведе білоруську модель і екс-солістку групи "Топлес" (відома в Мінську) Ольгу Вайнілович. Недовго ходив в неодружених дотепник і екс-резидент Comedy Club Вадим Галигін

Вадим Галигін з нареченою Ольгою Вайнілович

А днями Галигін вивів свою половинку (заради нього вона і переїхала ще влітку в Москву) на одну зі столичних тусовок, де похвалився друзям, мовляв, знайомтеся - моя майбутня дружина: "А познайомилися ми п'ять років тому на моїй і її батьківщині в Білорусі ". Можливо, там пара і зіграє весілля, заплановану на це літо. З попередньою дружиною після розпису вони гуляли і в Москві, і в Мінську.

А ось в сім'ї екс- "ВІА Гри" Віри Брежнєвої, навпаки, скандал. Мало того, що на дев'ятий день після пологів (у грудні народила дочку) вона вийшла на сцену, а через пару тижнів прийняла пропозицію колесити по всій Україні в складі журі телепроекту "Суперзірка", так ще і повернулася до роботи в шоу "Південне Бутово" (знімається в Москві). Власне, останні зйомки, де Віра скопіювала еротичні помахи ногами як Шерон Стоун в "Основному інстинкті", і переповнили чашу терпіння її чоловіка-олігарха Михайла Кіпермана, який вважає, що така поведінка - негідно для молодої мами. Кажуть, він навіть пригрозив вигнати її з дому, якщо таке повториться.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: