Adamas.ru - зростання пошукового трафіку за рахунок внутрішньої оптимізації ресурсу

 1. Завдання по проекту
 2. особливості проекту
 3. SEO-стратегія
 4. Основні етапи роботи над сайтом
 5. тематична оптимізація
 6. Повна технічна оптимізація і розробка нового сайту
 7. Зворотні посилання
 8. результати
 9. факт
 10. плани
 11. Дізнайтеся більше про ефективне SEO
 • Головна
 • кейси
 • Adamas.ru - зростання пошукового трафіку за рахунок внутрішньої оптимізації ресурсу
 • Adamas.ru - офіційний сайт найбільшого в Росії виробника ювелірних виробів. В асортименті представлено понад 30 тисяч позицій ювелірних виробів. Продукція, вироблена «Адамас», експортується в більш ніж 20 країн світу: Великобританії, Туреччини, ОАЕ, Бахрейн, Катар, Іран, Ірак, Саудівську Аравію, країни СНД і Балтії. 13 березня 2013 року компанія «Адамас» стала офіційним постачальником Олімпійських зимових ігор 2014 року і Олімпійського комітету Росії.

  Завдання по проекту

  • Збільшити цільовий трафік на сайт з пошукових систем.

  картка проекту

  • домен: http://www.adamas.ru/
  • Тематика сайту: ювелірні прикраси.
  • Регіон: вся Росія.

  На початок просування у сайту Adamas.ru були зафіксовані наступні SEO-показники:

  Характеристика сайту Значення на листопад 2014 Тематичний індекс цитування (тІЦ) сайту 475 Сторінок, проіндексовано Яндексом 11 000 Сторінок, проіндексовано Google 416 000 Кількість згадок в Яндексі 17 000 Кількість посилань на сайт за даними MajesticSEO 799 сайтів / 7 691 посилання Кількість посилань на сайт за даними LinkPad 1204 сайта / 5334 посилання Був зареєстрований в каталозі Яндекс Так, в рубриці «Прикраси»

  Моделлю просування для даного проекту було вибрано просування з оплатою за залучений трафік. На основі статистики була зафіксована базова планка за кількістю відвідувачів з сайту в місяць і розрахований прогнозований приріст трафіку за кожен звітний період (календарний місяць):

  Період Підсумкове кількість трафіку за період просування 1 від 0 до 108 2 від 109 до 543 3 від 544 до 1812 4 від 1813 до 4530 5 від 4531 до 9060 6 від 9061 до 15102 7 від 15103 до 21576 8 від 21577 до 26970 9 від 26971 до 29316 10 від 29317 до 31188 11 від 31189 до 32487 12 від 33150

  особливості проекту

  • Ювелірна компанія федерального значення з широкою регіональною мережею.
  • Об'ємний каталог товарів і унікальні розділи з колекціями Шарм, прикрас ювелірної тематики.
  • На початок роботи на сайті було доступна величезна кількість найменувань, проте структура каталогу була оптимізована. В результаті роботи системи фільтрів сторінки сайту завантажувалися занадто довго, виникала велика кількість помилок в завантаженні сторінок.

  Ключові моменти реалізації

  Старт робіт: листопад 2014 р т.ч.

  SEO-стратегія

  В основі SEO-стратегії лежить грунтовна внутрішня оптимізація сайту. Багато рекомендацій були реалізовані на сайті, за рахунок чого в найкоротші терміни вдалося досягти відчутних результатів.

  Але існують і проблеми, деякі з яких до цих пір не вдається усунути з незалежних від нас причин.

  Основні етапи роботи над сайтом

  структура


  Проблема: на початку роботи над сайтом основні категорії в каталозі мали URL виду http://www.adamas.ru/catalog/?&sid=759 .

  При цьому в результаті роботи фільтрації утворювалися URL виду http://www.adamas.ru/catalog/?sid=759&sort=NEW&dir=desc&cat [15] = 2911 & amp ... , Що призводило до:

  • появі численних дублів;
  • багаторазового збільшення кількості запитів до бази в години пікових навантажень.

  Рішення. Ми розробили проект оптимізованої структури сайту з урахуванням:

  • Пошукового попиту. На прикладі категорії «Кільця» можна простежити поділ пошукового попиту по:

  Тип запитів Запити Частота по точному входженню ( «WS») По металу «Кільця з золота», «Золоті кільця» 228, 10 018 «Срібні кільця», «Кільця з срібла» 3. 632, 338 За кольором металу «Кільця з білого золота »668 По типу вставки« кільця з діамантом »« Діамантове кільце »4. 860 196« кільце з рубіном "527 За призначенням« обручки »30 666

  Проаналізувавши пошуковий попит і основні товарні категорії, було прийнято рішення про створення структури виду:

  Проаналізувавши пошуковий попит і основні товарні категорії, було прийнято рішення про створення структури виду:

  Всі зміни на сайті були оцінені в потенційні обсяги трафіку. За рахунок реалізації оновленої структури ми планували привести 30% трафіку.

  За рахунок реалізації оновленої структури ми планували привести 30% трафіку

  тематична оптимізація


  проблема:

  • Так як компанія має дуже сильний бренд (один з лідируючих в тематиці), велика кількість контенту сайту було вкрадено або скопійовано.
  • Так само виникла необхідність наповнити контентом створювані категорії з нової структури.

  Рішення:

  • Було зібрано семантичне ядро ​​по всіх категоріях сайту з найбільш ефективних запитів для подальшої оптимізації. Проведено масштабну роботу по рерайту існуючого контенту і написання контенту для нових категорій.
   Всього наші копірайтери написали близько 164 000 знаків контенту на розділи верхнього рівня типу http://www.adamas.ru/catalog/pomolvochnie_kolca/ , http://www.adamas.ru/catalog/broshi/ , http://www.adamas.ru/catalog/podveski/ ін.
  • Так як основні теги title, meta name = "description" і h1 грають істотну роль при ранжируванні ресурсу, ми прописали найбільш оптимальне і лаконічне вміст даних тегів на всі продуктові сторінки сайту з урахуванням основних ключових слів.

  За рахунок планомірної тематичної оптимізації ми планували привести близько 30% трафіку.

  Повна технічна оптимізація і розробка нового сайту

  Проблема: ми провели повний технічний аудит сайту і виявили ряд проблем, пов'язаних з:

  • роботою фільтрів в каталозі;
  • часом завантаження основних продуктових сторінок;
  • юзабіліті.

  Рішення. Так як впровадження всіх технічних рекомендацій було б дуже трудомістким, спільно з клієнтом було прийнято рішення про розробку нового сайту, де були б враховані всі вище описані проблеми і одночасно доопрацьована структура.

  Ми провели масштабну роботу в зв'язці з підрядниками клієнта по розробці оновленого сайту, перевірці реалізації кожного етапу і регулярному моніторингу подальшої індексації ресурсу.

  Результатом було істотне поліпшення індексації ресурсу вже через 2 місяці після проведення робіт по оптимізації роботи сервера, усунення причин виникнення некоректних посилань, оптимізації структури коду і ін.

  За рахунок повної технічної оптимізації ми планували привести близько 35% органічного трафіку.

  За рахунок повної технічної оптимізації ми планували привести близько 35% органічного трафіку

  Зворотні посилання

  Посилальне просування відбувається переважно за рахунок природного зростання посилальної маси і завдяки великій кількості якісного контенту на сайті.

  Зростання природного посилального оточення (в доменах)
  Зростання природного посилального оточення (в доменах)

  Природне Посилальне оточення можна оцінити, проаналізувавши анкор, в яких найбільш часто згадується саме бренд і його різні варіації:

  Основне зростання конверсійного трафіку відбувається за рахунок грамотної оптимізації.

  За рахунок зростання природної посилальної маси ми планували приріст трафіку на 5%.

  результати

  план

  Ми планували виконання прогнозу на 100% за рахунок реалізації вище описаних доробок в співвідношенні:

  факт

  За підсумками дев'яти місяців безперервної оптимізації та просування сайту вдалося на 40% перевищити прогнозовану кількість відвідувань з пошуку:

  Ми так само досягли збільшення ряду технічних показників сайту:

  Основні параметри сайту станом на вересень 2015 р

  Характеристика сайту Значення на вересень 2015 Тематичний індекс цитування (тІЦ) сайту 600 Сторінок, проіндексовано Яндексом 22 000 Сторінок, проіндексовано Google 545 000 Кількість згадок в Яндексі 65 000 Кількість посилань на сайт за даними MajesticSEO 1 044 сайта / 11 781 посилання Кількість посилань на сайт за даними LinkPad 1 574 сайта / 6 502 посилання Був зареєстрований в каталозі Яндекс Так, в рубриці «Прикраси»

  плани


  Так як результати, заплановані на кінець року, вдалося досягти всього на 8 місяць просування, ми розробляємо стратегію для подальшого зростання цільового пошукового трафіку без упору на посилання.

  Основні акценти подальшої стратегії будуть включати в себе:

  • ще більш детальне опрацювання структури;
  • перелинковку, засновану частково на рекомендаційних системах;
  • регіональне просування ресурсу;
  • розробку тематичного розділу;
  • нарощування природною (не куплені) посилальної маси за рахунок соціальної активності;
  • просування основних розділів сайту.

  Дізнайтеся більше про ефективне SEO

  Сизов Дмитро Львович

  Генеральний директор ТОВ «АДАМАС-Ювелірторг»

  Товариство з обмеженою відповідальністю «АДАМАС-Ювелірторг» висловлює Вам свою вдячність, в особі компанії iSEO ми знайшли надійного партнера, з яким можна довірити розвиток і просування свого сайту в пошуку. Завдяки злагодженій та професійній роботі фахівців компанії ми відчули зростання трафіку на сайт не тільки по тим запитам, які знаходяться в просуванні, але і по ряду інших, які підтягнулися з пошуку за рахунок хорошої технічної та тематичної оптимізації, переробки структури сайту і додавання нового контенту. Оптимізатори проекту знаходять оптимальні рішення, при цьому робота будується акуратно, без різких рухів. Всі зміни на сайті відбувалися під гаслом «не нашкодь», що оптимально укладається в нашу бізнес-концепцію розвитку ресурсу. Спасибі вам за якісну роботу!Ru/catalog/?
Ru/catalog/?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: