Слово про Епосі клонів. Частина 4: Нова ера. Нове життя ігрового світу

 1. січень
 2. Лютий
 3. Березень
 4. Квітень
 5. Травень
 6. червень
 7. Серпень
 8. вересень
 9. Жовтень
 10. Листопад
 11. грудень
 12. підсумок

02 листопада

Вітаю, дорогі друзі! Ось ми і дійшли до нової сторінки віртуального світу. Але це тільки початок нової епохи. Золотий клон - Епоха клонів в 2010 році, далі в нашій розповіді!

січень

Відновлена ​​робота виведення ігрової валюти.

Історична довідка

В ті часи ігрова валюта носила назву "Алтин". Трохи пізніше її перейменували на "Клонер", і до сьогоднішнього дня назва не змінилася.

Лютий

Введено новий розділ "Налаштування безпеки", на сторінці "Налаштування". 15 лютого відбулося відкриття нового ігрового блоку "Полювання", і 17 лютого - вводиться номінальна ціна для всіх клонів і товарів ігрового світу. Вводяться в гру, цінні папери "Мисливського промислу". В кінці місяця, проводиться тестування блоку "Містобудування", але вийде він трохи пізніше.

Березень

У міжнародний жіночий день 8 березня виходить блок "Містобудування". Через пару днів, з'являється функція "Одноразового пароля", для безпеки ігрового аккаунта. 17 березня - розробники удосконалили два ігрових блоку - "Посольство" і "Містобудування". 18 березня - відбуваються зміни в блоці "Містобудування", з'явилася можливість автоматичного викупу ресурсів з підприємств в АЕ. А 29 березня - оновлюється програмне забезпечення гри (ігровий движок).

Подробиці ми вирішили дізнатися у директора з розвитку Миколи Рогожина:

Микола: За час життя першої версії гри прийшло бачення як зробити щось краще, щось переробити, а від чогось повністю відмовитися. На той момент, гра не була масштабованої, так можна висловитися ... Як результат, на тому етапі було прийнято рішення про будівництво повністю нової системи, з широким функціоналом можливостей для розвитку. Для проекту, ми вибрали популярний тоді (як, втім, і зараз) PHP фреймворк Symfony. Приблизно рік ми займалися листуванням гри, маса доробок, переробок переробленого, релізи, доопрацювання ... Паралельно з цією глобальною завданням ми продовжували розвивати гру старої версії, щоб гравці не нудьгували. В результаті ми побудували відмінну базу для розвитку, яку вдосконалюємо і до цього дня. З великих завдань, в той рік ми запустили ще додаток "Вконтакте" Епоха князівств, ігровий модуль «Містобудування» .... Мабуть, це були основні перемоги того року.

29 березня - Державою спільно з канцелярією створений державний фонд клонів зі статусом "Бродяга".

Квітень

5 квітня - з'являється новий ігровий блок і держпідприємство "Вежа Магів". Через 2 дні (7 квітня) вводиться нарахування посібників для початківців клонів. На День Народження ігрового світу (13 квітня) в соціальній мережі "ВКонтакте" з'являється додаток гри. Через тиждень (20 квітня) в "Генеральному штабі" вводиться нова посада - "Шифрувальник".

Травень

7 травня - скасовують торгову ліцензію, відкриваються нові можливості для торгівлі на товарній біржі. А 17 травня - виходить новий ігровий модуль для торгівлі з казковими персонажами.

червень

Збільшуються в п'ять разів допомоги для власників будинків! Виходять нові еліксири, такі як "Гостинний Кров" і три нових рецепта для перетворення курочок-рябушек. Це оновлення реалізували 25 червня.

Серпень

В кінці серпня, оновлюється головна сторінка гри, з'являється розділ "Вакансії міст і поселень", збільшують допомоги власникам поселень і вдосконалюється блок "Нерухомість".

Я продемонструю вам картинку на який ми зможемо побачити всі соціальні верстви населення і кількість клонів:

Я продемонструю вам картинку на який ми зможемо побачити всі соціальні верстви населення і кількість клонів:

вересень

Удосконалюється державний банк, а також головна сторінка гри, додані віртуальні помічники.

Жовтень

4 жовтня стає доступна багаторазова купівля інструментів, оновлюється "Ярмарок", реалізується можливість купівлі-продажу курочок-рябушек. З'являються перші вторинні ресурси: Оброблена дошка, Оброблений камінь, Оброблений метал. Але переробляти їх можуть тільки князі.

Листопад

18 листопада - проводилося вручення нагороди новому імператору, відомому під ніком HelpMax.

Станіслав: Знайшов репортаж, з фотографіями вручення нагороди новому імператору. Це була така акція?

Микола: Так, тоді діяла акція, за досягнення в грі (отримати титул імператор), ми нагороджували гравців - перше імператорів, вручали ювелірні вироби - золоту карту імператора.

Микола: Так, тоді діяла акція, за досягнення в грі (отримати титул імператор), ми нагороджували гравців - перше імператорів, вручали ювелірні вироби - золоту карту імператора

грудень

Збільшується державну допомогу для власників нерухомості. Удосконалюється рахункова палата. 31 грудня встановлюється додатковий прибуток, для власників палаців і імператорських дворів. Владика князівства «Земля Щастя» Gusar стає п'ятим імператором віртуального світу!

підсумок

Даний рік приніс багато нових фарб. Змінився основний движок гри, з'явився блок "Містобудування", розширилися можливості раніше впроваджених блоків. У грі зростає число імператорів і збільшується загальна кількість гравців. Проект своїм існуванням доводить власну надійність і преспективному на відміну від хайпів-одноденок. Багато змін ще чекають нас попереду, але перші основні кроки на шляху розвитку вже виконані. Попереду багато непростих завдань, але команда розробників продовжує ставити і досягати нові цілі.


Картинки взяті з нового форуму. Автор: Uldis. Ще більше картинок інтерфейсу гри в 2010 році, ви можете побачити на форумі .

На завершення четвертої частини нашого проекту, я згадав слова відомої пісні рок-гурту "Кіно":

"Змін, требуют наши сердца, змін - вимагають наші очі, в нашому сміху і в наших сльозах, і пульсації вен, змін - ми чекаємо змін!"

До зустрічі, дорогі читачі!

Автор: Stanislawow, Редактор: KPPj

Це була така акція?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: