Брокерська компанія Nettrader: плюси і особливості роботи з брокером

Nettrader є провідною брокерську компанію, яка працює на території Росії

Nettrader є провідною брокерську компанію, яка працює на території Росії. Щоб дізнатися, чи підходить цей брокер саме вам, недостатньо перейти по посиланню https://plusiminus.com/nettrader-otzyvy.html і прочитати відгуки. Потрібно ще й як слід ознайомитися з торговими умовами компанії Неттрейдер.

Вважається, що співпраця з цим брокером є одним з найбезпечніших, оскільки компанія має всі необхідні ліцензії:

  • з управління цінними паперами.
  • на ведення депозитарної діяльності.
  • на ведення дилерської і брокерської діяльності.

Як можна побачити зі списку ліцензій, брокерська компанія Nettrader спеціалізується на торгівлі акціями. Ринок цінних паперів - це дуже прибуткова, хоч і досить ризикована ніша. Втім, Неттрейдер намагається надавати клієнтам максимально свіжі аналітичні дані, щоб трейдери, які співпрацюють з нею, могли пристойно заробляти. І, варто сказати, що у брокера це чудово виходить.

Переваги співпраці з брокером Nettrader:

  • Прозорість умов: комісій, тарифів.
  • Є можливість не встановлювати торговельну платформу на комп'ютер, а користуватися нею через браузер.
  • Можна працювати не тільки з комп'ютера, але і зі смартфона або планшета під управлінням операційних систем iOS і Андроїд: трейдеру не обов'язково просиджувати за ПК цілими днями, а можна торгувати, де завгодно - навіть поки він стоїть в пробці.
  • Безпечну авторизацію в системі: авторизація проходить через смс-паролі, які приходять трейдеру на зазначений ним номер мобільного телефону.
  • Допомога новачкам і професіоналам: крім консультацій, компанія Неттрейдер періодично організовує навчальні семінари та онлайн-трансляції як для початківців трейдерів, так і для досвідчених профі. Це допомагає швидше адаптуватися новачкам, а професіоналам - залишатися в тонусі.
  • Надійність вкладів і спеціальний рахунок на біржі для клієнтів.

Надійність вкладів і спеціальний рахунок на біржі для клієнтів

Особливості співпраці з компанією Nettrader

Ця брокерська компанія надає своїм клієнтам чотири тарифних плани, що дає можливість зробити максимально правильний вибір кожного. Так, тарифний план під назвою "Особистий брокер" з портфелем в 30 тисяч рублів, передбачає надання послуг персонального менеджера.

Можна почати з портфеля, який передбачає в 10 разів меншу суму - мінімум 3 тисячі рублів. Такий тариф називається "Все включено". Для ведення довгострокового співробітництва передбачений тариф "Інвестор". Тут розмір портфеля становить 10 тисяч рублів.

Тут розмір портфеля становить 10 тисяч рублів

Для великих інвесторів існує пакет "Консультаційне управління". Цей тариф передбачає наявність портфеля від 500 тисяч рублів. Вигідність такого тарифного плану полягає в тому, що вкладник може завжди розраховувати на своєчасні рекомендації професійного трейдера - куратора.

Отримати більш детальну інформацію та почитати відгуки про брокерської компанії Неттрейдер можна на сайті Плюс і мінус .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: