Чи є сайт Binomo офіційним брокером?

  1. Binomo - офіційний брокер
  2. Регулювання і гарантія вкладу
  3. аналіз платформи

Трохи дослідивши компанію, яка стоїть за Binomo, ми виявили без особливих зусиль, що все обробляється компанією Tiburon Corporation Limited Трохи дослідивши компанію, яка стоїть за Binomo, ми виявили без особливих зусиль, що все обробляється компанією Tiburon Corporation Limited. Штаб-квартира знаходиться на Сейшельських островах, хоча компанія, відповідальна за управління платформою, знаходиться на Кіпрі.

Багато брокерські фірми засновані на Кіпрі, і краще за все те, що більшість з них є законними.

сайт Binomo має високий рівень сертифікації : Він має сертифікат, виданий CRRMF (акронім Центру регулювання відносин на фінансових ринках) і в той же час гарантує, що ваші депозити будуть в безпеці.

Крім того, вони пропонують постійне обслуговування клієнтів: тому ми можемо дозволити наші сумніви в будь-який час або отримати консультації з будь-якого керівництва.

Binomo - офіційний брокер

Сайт біном заробив місце серед кращих брокерів на ринку. Якщо ми подивимося на їх думки, ми зрозуміємо, що немає нічого поганого.

Розробники платформи були дуже ретельні в процесі проектування, вирішуючи будь-яку помилку, щоб все було ідеально.

Це дозволяє нам взаємодіяти з великою кількістю активів з захистом, отримувати доступ до кількох облікових записів, щоб знайти той, який найкращим чином відповідає нашим вимогам, і постійно запускати спеціальні акції, з яких ми можемо скористатися.

Регулювання і гарантія вкладу

Маючи базу на Кіпрі, вся діяльність, здійснювана організацією, регулюється відповідними органами.

Багато початкові трейдери вибирають саме Binomo для своїх операцій. Це говорить про високий рівень довіри.

З цими марками користувачі можуть легко відпочивати. Хоча для брокера з такою великою владою і капіталом дуже складно, якщо це станеться, депозити користувачів належним чином захищені.

аналіз платформи

На всій платформі Binomo ми швидко знайдемо всю інформацію, яка нам знадобиться для її управління: ми будемо мати в своєму розпорядженні різні підручники, уроки, а також інші розділи, які будуть дуже корисні в нашому навчанні.

Наприклад, ми можемо знайти словник термінів, який буде корисний всім новачкам на ринку бінарних опціонів binarnye.ru.

Якщо ви вирішили торгувати бінарними контрактами, то краще ознайомитися з усіма безкоштовними порадами і стратегіями. Скористайтеся демо версією і тільки потім приступайте до справжніх операціях.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: