CySEC (Кіпрська комісія)

 1. регулятор CySEC
 2. Ліцензія CySEC

Сучасний тренд фінансового ринку - торгівля бінарними опціонами. Люди прагнуть не тільки зберегти свої заощадження, а й примножити їх.

На зорі становлення бінарної торгівлі хлинули великі вливання в бінарні опціони . Такий потік вабив шахраїв. Вони проводили тіньові оборудки. Придумали масу протизаконних схем. Мета ставилося єдине - не платити. Відбувся спад активності ринку і відтік грошової маси.

регулятор CySEC

Такий факт серйозно спантеличив законодавців ЄС. Хаос закінчився в 2012р. Кіпр став членом Європейського союзу. У цій країні з'явилася нова організація - CySEC. Фінансовий регулятор CySEC - це кіпрська комісія з цінних паперів і бірж. тепер брокери бінраних опціонів регулюються і контролюються. Ті брокери, які отримали ліцензію CySEC для надання фінансових послуг, підвищили свій авторитет в очах трейдерів. Адже тепер, якщо брокер бінарних опціонів захоче смошенничать і обдурити клієнта, гроші трейдеру поверне регулятор CySEC, так прописано в статуті організації.

Фінансовий регулятор CySec - структура державного підпорядкування. Завдання регулятора CySec - стежити за взаємовідносинами суб'єктів фондового ринку та видавати ліцензії. CySEC gрізвана стежити за діяльністю біржових і позабіржових агентів. Дане право регламентується законодавством ЄС та її нормативним правом. Категоричність і безапеляційність комісії визначає для біржовиків рамки правового поля, забезпечуючи матеріальну безпеку учасників аукціону. Цей правомочний орган видає дозвіл на проведення торгових дій з вкладенням капіталу.

Ліцензія CySEC

Фінансовий регулятор CySEC здійснює 10 різновидів контролю над діяльністю:

 • організацій, які отримали ліцензію CySEC;
 • посередників і кампаній, які виконують комерційні угоди;
 • валютних бірж Кіпру та проходженням їх грошових потоків;
 • розпорядників інвестиційних замовлень;
 • компаній інвесторів.

Стежить за:

 • виконанням біржових правил;
 • дотриманням правил випуску в обіг цінних паперів.

Коли брокер отримав ліцензію CySEC, він повинен робити такі функції:

 • реагування на скарги;
 • збір і передача відомостей про порушення, з подальшим розглядом в судових органах;
 • позбавлення права на діяльність, коли порушений закон або вимоги нормативних правових актів.

Визначальним моментом, в бінарних аукціонах є правильний вибір посередника. З обов'язковою наявністю ліцензії CySEC. Легальний брокер прагне до пошуку трейдерів для роботи на довгостроковій основі. Інвестор для нього - годувальник. Відпадає прагнення вводити в оману трейдера і обкрадати його. Він знаходиться під постійним наглядом регулятора CySEC.

Поява таких впливових державних фінансових регуляторів як CySEC значно підвищує рівень довіри до бінарних опціонах . Тому ліцензія CySEC дуже важлива!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: