У «НІКО Діамант» діють спекотні акції на моделі Mitsubishi Outlander і ASX

«НІКО Діамант» оголошує про старт гарячих літніх пропозицій на автомобілі Mitsubishi - спеціальний курс на Outlander і повнопривідний ASX до мінус 1,70 грн «НІКО Діамант» оголошує про старт гарячих літніх пропозицій на автомобілі Mitsubishi - спеціальний курс на Outlander і повнопривідний ASX до мінус 1,70 грн. на доларі., вигода при покупці автомобіля складає - 66 000 грн.

Кожен, хто розмірковує про покупку автомобіля має унікальну можливість придбати якісні, надійні японські позашляховики за найкращою ціною. Вибирайте кращий універсальний і динамічний позашляховик Mitsubishi Outlander, за ціною всього від 597 700.

Mitsubishi Outlander - зручний в місті і на бездоріжжі - оптимальні розміри, достатній кліренс, потужний двигун, плавний хід і повний привід - все для вашого комфорту. Просторий салон і великий багажник роблять Outlander ідеальним автомобілем. Відмінна керованість приємно здивує любителів швидкої їзди.

Якщо ж ви любите дивувати всіх - вибирайте драйвовий, стильний, міський кросовер Mitsubsihi ASX. Сучасний дизайн автомобіля і новітні технології, що відповідають всім вимогам комфорту та ергономіки. Поєднуючи виняткову якість, практичність і функціональність, Mitsubishi ASX виправдає всі Ваші очікування.

Детальніше про пропозицію i в «НІКО Діамант» на Бориспільському шоссе13,

тел. (044) 392-33-33.

Інформаційна довідка:

«НІКО» - Група компаній, яка успішно здійснює діяльність на ринку України з 1991 року.

Основні види діяльності:

автомобільний бізнес: імпорт і дистрибуція (представлені брендом Mobil), роздрібні продажі (дилерська мережа «НІКО» налічує 15 дилерський центр таких брендів як Audi, Citroеn, Fiat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Renault, Subaru, Suzuki, KTM і Yamaha );

операції фінансового сектора: страхування, фінансування і кредитування, інвестиції і управління активами;

транспортні, логістичні, митно-брокерські та складські послуги;

корпоративна соціальна відповідальність.

Починаючи з 2004 року, Група компаній «НІКО» проходить аудит за стандартами МСФЗ (IAS / IFRS) з метою відповідності міжнародним практикам ведення бізнесу та надання партнерам додаткових гарантій надійності та прозорості співпраці з ГК «НІКО».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: