«Відкриття Брокер» запускає MetaTrader 5 на фондовому ринку

16 грудня АТ «Відкриття Брокер» офіційно запустило торговельну платформу MetaTrader 5 на фондовому ринку Московської Біржі . Більше 60 000 клієнтів одного з найбільших російських брокерів отримали можливість торгувати цінними паперами, використовуючи всі переваги популярної платформи.


В MetaTrader 5 реалізований потужний арсенал сучасних засобів для трейдингу на фондовому ринку - технічний і фундаментальний аналіз, створення та запуск торгових роботів, тестування торгових стратегій, написання власних технічних індикаторів і скриптів. Тепер все це стало доступно і фондовим трейдерам «Відкриття Брокер» для операцій з російськими акціями на Московській біржі. Трейдери, що працюють на валютному ринку MOEX, почали використовувати MetaTrader 5 роком раніше - в листопаді 2014 року. Таким чином, в MetaTrader 5 тепер можна торгувати на фондовому, терміновому і валютному ринках Московської Біржі.

«Торгова платформа MetaTrader 5 традиційно користується заслуженою популярністю серед професійних трейдерів, надаючи широкі торгові можливості роботи з графіками і програмування. Однак, функціонал програми до останнього часу був недоступний для користувачів, що здійснюють операції на фондовому ринку Московської Біржі. Тепер же цю прогалину усунутий, і ми раді запропонувати клієнтам "Відкриття Брокер" скористатися MetaTrader 5 з можливістю торгівлі російськими акціями. Упевнений, що багато інвесторів і трейдерів не тільки оцінять зручність і функціональність даної торгової платформи, але і зможуть з її допомогою істотно поліпшити свої торговельні результати », - говорить генеральний директор« Відкриття Брокер »Юрій Мінц.

«Ми завжди раді розширенню співробітництва з нашими клієнтами. Запуск одним з найбільших російських брокерів платформи MetaTrader 5 на фондовому ринку Московської Біржі - це важлива подія і для нас, і для клієнтів "Відкриття Брокер". Рік тому ця компанія вже надала трейдерам можливість торгувати на валютному ринку через MetaTrader 5. Переконаний, що тепер користувачі оцінять широкі можливості нашої платформи і для угод з цінними паперами », - додає Гайс Крейс, виконавчий директор компанії MetaQuotes.

Відкрити демо-рахунок на сайті «Відкриття Брокер» >>

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: