Створення 3D-графіті

  1. зміст:
  2. Набір для початківця «граффитиста»
  3. Процес створення 3D-графіті
  4. Створення 3D-графіті і вибір стилю букв
  5. Промальовування 3D-графіті та його колірне рішення
  6. Створення обсягу на 3D-графіті
  7. Поради при створенні 3D-графіті
  8. Уроки графіті для початківців
  9. де малювати
  10. матеріали

У даній статті ми навчимося малювати 3D-графіті. Багато хто з вас напевно помічали різноманіття різнокольорових і об'ємних малюнків на асфальті, стінах житлових і громадських будівель, на гаражах і парканах. Всі вони мудрі, незрозумілі, але при цьому яскраві і кидаються в очі. Називається цей напрямок - сучасне 3D-графіті.

зміст:

Набір для початківця «граффитиста»
Процес створення 3D-графіті
Створення 3D-графіті і вибір стилю букв
Промальовування 3D-графіті та його колірне рішення
Створення обсягу на 3D-графіті
Поради при створенні 3D-графіті

На перший погляд може здатися, що намалювати подібне зображення дуже складно і не під силу новачку в цій справі, але якщо розібратися в «мистецтві» графіті більш детально, то виявиться, що нічого складного в цьому і немає. Досить дізнатися основні правила по створенню графіті і придбати необхідне приладдя для створення 3D-зображення .

Графіті - це вуличне мистецтво, що сягає корінням ще в стародавні часи, також це вільний стиль в малюванні. Він заполонив весь світ своєю популярністю і скандальністю. Займаються таким родом діяльності виключно молоді та активні люди.

Так подібно графіті в сучасному суспільстві, люди в давні століття створювали наскальні малюнки, пиктографии Так подібно графіті в сучасному суспільстві, люди в давні століття створювали наскальні малюнки, пиктографии. Правда їх малюнки просто видряпували на стінах жител і були «плоскими», тобто не мали обсягу.

Тепер в сучасному суспільстві з розвитком технологій і появою сучасних матеріалів з'явилася можливість створювати об'ємні і кольорові 3D-графіті зі всілякими ефектами.

Всі люди по-різному ставляться до об'ємним 3D-зображень на стінах будинків, парканів і гаражів, підземних переходів і малюнків на асфальті. Хтось знаходить це справжнім витвором мистецтва і вважає, що це своєрідне вираження «граффитистов» своїх думок, емоцій а, можливо, навіть протестів.

Інші, навпаки, впевнені в тому, що такі 3D-зображення псують зовнішній вигляд різних будівель і в цілому цілий вигляд міста. Знаходяться і такі люди, хто категорично проти графіті. Вони вважають «граффитистов» вандалами і шкідниками громадського майна.

Набір для початківця «граффитиста»

Набір для початківця «граффитиста»

Отже, з чого ж почати процес створення 3D-графіті? Для початку необхідно запастися мінімальним набором початківця «граффитиста», адже без цих коштів складно буде створити об'ємне 3D-графіті.

Вам знадобиться аркуш білого паперу або картону, простий олівець, стірательная гумка (ластик), ручка або маркер. Для створення кольорового 3D-зображення можна використовувати кольорові олівці, фломастери, фарби, гуаш або пастель.

Даний вибір залежить тільки від ваших уподобань і вміння користуватися даними засобами.

Але якщо ви все-таки зважитеся створити своє графіті на вулиці і віддасте перевагу малювати 3D-зображення на паркані, то звичайно, тут буде зовсім інший набір засобів. Тоді вам знадобиться якісна фарба для графіті (незалежно від виробника), аерограф для розпилення фарби, респіратор (для захисту дихальних шляхів від шкідливих речовин) і гумові рукавички.

Також «граффітники» залишають на кожному своєму «творі мистецтва» унікальну підпис Також «граффітники» залишають на кожному своєму «творі мистецтва» унікальну підпис. Створюється вона за допомогою вандалайзера - спеціального маркера. Якщо ви будете створювати об'ємне зображення, то, швидше за все, вам знадобляться сходи - драбина. А якщо малювати будете вночі, то зайвим не буде і ліхтар.

Процес створення 3D-графіті

Початківцю граффитистов найкраще починати тренуватися з малювання художнього письма на папері. Текст може бути будь-якого змісту і складатися як з кілька букв, так і з фраз. Також можна спробувати написати своє ім'я.

Перше, що потрібно зробити - це позначити на аркуші паперу область нашого зображення. У цю область потрібно вмістити (скомпонувати) майбутню напис і намалювати контури передбачуваних букв. Далі потрібно детально отрисовать букву за буквою.

Літери повинні бути максимально простими, без закручувань Літери повинні бути максимально простими, без закручувань. Головне - стежити, щоб всі «букви» були рівні й однакові по висоті і розміром.

Між буквами необхідно залишати невелику відстань, щоб потім їх збільшити і надати їм необхідний обсяг.

Створення 3D-графіті і вибір стилю букв

На наступному кроці необхідно буде визначитися зі стилем букв і вибрати той, який подобається і підходить вам найбільше. Радимо вам не починати практикувати складні стилі, які використовують у своїй роботі вже просунуті райтери. Більш відповідний стиль для початківця «граффитиста», це стиль «Bubble», але про нього розмова піде трохи пізніше. А зараз наведемо деякі види стилю букв в графіті.

Так, наприклад, існує стиль «Wild», що в перекладі означає «дикий» Так, наприклад, існує стиль «Wild», що в перекладі означає «дикий». У такому стилі всі букви переплітаються і плутаються між собою.

Прочитати і зрозуміти, що написано на зображенні, майже не вдасться, зате буде дуже цікава і красива візуалізація. Тут застосовується багато деталізацій, тобто промальовування дрібних деталей і додаткових елементів.

Наступний стиль «Blockbaster» в перекладі «блокбастер» має на увазі під собою створення величезних і широких, як правило, тривимірних букв на певному тлі. Такі букви зображуються з використанням додаткового підсвічування світлої (білої) або сріблястою фарби.

У стилі «throw up» використовуються прості лінії, які в подальшому перетворюються в букви і заповнюються світлою або сріблястою фарбами. В даному стилі якість не головне. Як правило, в такому стилі «граффітники» працюють на кількість своїх зображень.

Стиль «Character» використовують уже досвідчені і умілі «граффітники» Стиль «Character» використовують уже досвідчені і умілі «граффітники». Даний стиль використовують при створенні різних коміксів і промальовування «мультяшних» кіногероїв, іноді з промовою. Існує також і багатошаровий текст з накладенням одних букв на інші. Такий спосіб використовують теж просунуті райтери.

Існує динамічний стиль. Для нього характерна динаміка форм. Суть цього стилю полягає в тому, що даний вид графіті наноситься на рухомі предмети, наприклад, на вагони поїздів. Дивитися цей вид вуличного мистецтва найкраще на рухомих формах, тому і з'явилася така назва стилю.

«Computer Roc Style» є свого роду переломним стилем. В даному стилі букви поділяються на окремі складові, які направляються в різні боки.

Також існують камуфляжний стиль. Даний стиль характеризується кольором (жовті, зелені та блакитні кольори) і оригінальним місцем з'єднання букв, яке нагадує петлю.

Стиль «Freestyle» - це стиль без всіляких обмежень Стиль «Freestyle» - це стиль без всіляких обмежень. Він може поєднувати в собі кілька вже існуючих напрямків.

При всій складності вибору підходящого стилю для графіті радимо вам зупинитися на стилі «bubble». Перекладається слово «bubble» як «бульбашки». Це такий стиль, при якому літери як би «надуваються» і дійсно стають схожими на «бульбашки». У цьому стилі використовують, як правило, близько двох або трьох кольорів. В даному стилі зобразити літери новачкові в сфері графіті буде нескладно.

Промальовування 3D-графіті та його колірне рішення

Тепер, коли ви визначилися зі стилем букв, ви можете приступити до їх повноцінної промальовуванні. Їх можна змінювати до невпізнання, в цьому і полягає якийсь шик в створенні графіті.

Чим складніше і менш впізнаваною буде виглядати напис, тим цікавіше буде виглядати ваше «вуличне мистецтво на папері»

Чим складніше і менш впізнаваною буде виглядати напис, тим цікавіше буде виглядати ваше «вуличне мистецтво на папері»

Наступний крок-це створення кольорового зображення. На цьому етапі ви можете зробити кілька копій своїх букв, щоб спробувати різні колірні рішення вашого 3D-графіті.

Перед тим, як приступити до розфарбовуванні букв, зітріть ластиком непотрібні лінії. Олівцем контур можна обвести ручкою або маркером. Так контури букв стануть більш чіткими і виразними.

При виборі кольору не обмежуйтеся одним, а використовуйте кілька поєднань, наприклад, синій, червоний і білий. Так графіті буде виглядати цікавіше. Воно повинно бути яскравим і помітним, але все, як то кажуть, добре в міру!

Створення обсягу на 3D-графіті

Тепер потрібно приступити до промальовуванні світла і тіні на буквах, від цього як раз буде залежати «об'ємність» зображення. Подумки уявіть, де у вас буде перебувати джерело світла, а точніше з якого боку. Чим ближче джерело світла, тим світліше будуть літери. І з протилежного боку від джерела світла на буквах буде знаходитися тінь.

Кожна буква повинна виділятися на тлі іншої літери. Світло на «буквах» можна зобразити більш світлими фарбами, або можна просто проставити світлі відблиски, наприклад, білою фарбою або гумкою. Всілякі відблиски додадуть 3D-графіті глянець. Необхідно також відтінити півтінь навколишнього простору.

Коли ваші букви будуть готові, для краси і незвичайності можна додати трохи візерунка і домалювати фон, зобразити зірочки, всілякі знаки Коли ваші букви будуть готові, для краси і незвичайності можна додати трохи візерунка і домалювати фон, зобразити зірочки, всілякі знаки. Тут має місце бути імпровізація.

Ваша фантазія і натхнення будуть головними помічниками в створенні об'ємного і красивого 3D-графіті.

Після такої практики з використанням олівця й паперу можна переходити і на стіни. Для початку можна користуватися трафаретами. Їх можна зробити і самим з щільного картону.

Для цього наноситься будь-яка напис на картон, а потім вирізається за допомогою канцелярського ножа. У процесі створення графіті такий напис просто накладається на стіну і зафарбовується балончиком з фарбою. Такий трафарет збільшить швидкість малювання графіті.

Всі лінії повинні бути плавними, тобто тут не можна смикати рукою, але при цьому руху повинні бути швидкими, щоб фарба не потекла. Але навіть якщо це сталося, то можна все швидко виправити. Досить просто почекати, коли фарба висохне і перефарбувати іншим кольором.

Поради при створенні 3D-графіті

Якщо ви зважилися на створення 3D-графіті на вулиці, то слід дотримуватися порад по створенню графіті. Найголовніше для райтера - це знайти поверхню, на якій він буде малювати «твір мистецтва». Перевагу краще віддавати бетонних конструкцій або металевим. Бетон перед роботою краще загрунтувати, а метал коштує знежирити.

Не варто використовувати нерівні або пофарбовані поверхні за основу, так як фарба буде наноситися нерівномірно і з такою поверхні вона зійде разом з графіті.

Найпоширенішою помилкою серед новачків є те, що вони забувають про фон, і відразу починають малювати букви, так в підсумку виходить не зафарбований контур і нерівна заливка Найпоширенішою помилкою серед новачків є те, що вони забувають про фон, і відразу починають малювати букви, так в підсумку виходить не зафарбований контур і нерівна заливка.

Щоб уникнути такого інциденту, необхідно починати свій малюнок з заливки фону. Потім вже зображуються контури букв.

Буває і таке, що при промальовуванні зображення фарба починає текти. Не намагайтеся зупинити її рукою, у вас все одно не вийде прибрати «біжучий фарбу». Але якщо таке сталося, то необхідно просто почекати, коли фарба засохне, і в подальшому треба буде перекрити її фарбою іншого кольору.

Перед використанням фарби завжди перевіряйте правильність встановленої насадки, для цього досить побризкати балончиком на асфальт, а після використання балона з фарбою необхідно прочищати насадку, щоб наступний колір фарби не містив в собі залишки попередньої. Також це необхідно робити для того, щоб фарба всередині насадки не засохла.

Графіті поділяють на прості і складні. Простими вважаються зображення, якщо вони виконані з використанням тільки одного кольору, а складним вважаються тоді, коли малюнок виконаний з використанням двох і більше кольорів. Фарби при бажанні і необхідності можна змішувати, але для цього необхідно означати основні квіти і поєднання, які виходять при змішуванні.

Уроки графіті для початківців

Як малювати графіті для початківців, можна навчитися завдяки кільком уроків. Якщо людина малює для себе, ніяк не пов'язаний з графікою, і не має художньої освіти, особливих умінь не потрібно. Але якщо є бажання займатися цим професійно, то краще пройти уроки малювання, щоб освоїти деякі правила.

На уроках графіті для початківців освоюють найпростіші символи, наприклад, свій підпис. Насправді цього не складно навчиться, головне, не боятися і пробувати малювати прості малюнки графіті олівцем. Таким чином, в подальшому буде простіше перейти до складних видів. Для цього знадобиться звичайний папір, простий і кольорові олівці. Ефектно виглядають яскраві літери, для цього підійдуть кислотні маркери або фарби.

[Smartcontrol_youtube_shortcode key = "Уроки графіті для початківців» cnt = "2" col = "2" shls = "false"]

Для незвичайності можна додати значки по типу зірочок або візерунками. Цей процес виконують як чорновий варіант, перед тим як нанести графіті на стіну. Можна використовувати ім'я або будь-яке коротке слово, наприклад, товарний знак. Всі букви повинні злегка знаходити один на одного або переплітатися, але при цьому слово повинно бути читаемо. Контур всіх букв в основному роблять чорним, щоб контрастно виділити його. Але в залежності від стилю і вибору слова, можна використовувати будь-який вподобаний колір, і фарбувати всіма його відтінками, починаючи знизу темними, а верх майже білий.

де малювати

Після тривалих тренувань зображення буде виходити легко і швидко. Освоївши графіті на папері, можна переходити на стіни або на лист фанери. Спочатку будуть виникати якісь труднощі, особливо якщо слово перевищує розмір людини. Якщо графіті на папері відрізняється від того ж на стіні, не варто засмучуватися, зазнавши невдачі. Можна знайти помилки і виправити їх. До самого процесу малювання графіті потрібно підходити поетапно, щоб отримати максимально якісний результат. Для цього не обов'язково бути талановитим художником, головне, бути терплячим і робити так, щоб сподобалося самому собі.

Краще намалювати кілька ескізів, з 2 або 2 варіантів вибрати найбільш підходящий малюнок. Найпростіший спосіб - перемалювати готові картинки, а потім подумати над створенням своїх, неповторних. Графіті на стіні відрізняються: прості - виконані одним кольором, складні - використовуються кілька кольорів і відтінків.

[Smartcontrol_youtube_shortcode key = "Графіті на стіні» cnt = "2" col = "2" shls = "false"]

Малювати на стіні потрібно швидко, щоб фарба не потекла. Щоб цього уникнути, можна використовувати трафарет і валик. Трафарет можна вирізати самому з щільного картону, і взяти аерозольну фарбу. Використання трафарету спрощує процес для початківця художника, в подальшому він вже не буде потрібен. Якщо ж малюнок величезний, то трафарети потрібні для нанесення дрібних деталей. В основному графіті малюють в чорно-білому або жовтому кольорі, таке колірне рішення виглядає дуже красиво за рахунок контрасту. Важлива захист перед початком малювання: рукавички і маска.

Навчиться, як намалювати графіті - це півсправи. Головне питання - де намалювати? Хоч занедбаних приміщень багато, але потрібно знати, що за свої шедеври можна понести покарання, штрафи і навіть позбавлення волі. Слід правильно підбирати малюнки, щоб вони не носили конфліктний характер.

матеріали

Після вибору поверхні і параметрів розміщення, головне, не забути про захист, і якою вона буде, залежить від вибору матеріалів. Рідкими фарбами незручно малювати на нерівних поверхнях, і найчастіше вона тече, псуючи весь малюнок. Незважаючи на це, малюнок буде красивим, якщо буде завдано на пористий бетон, його зчіпка з матеріалом прослужить довго.

Фарб для графіті багато, вони відрізняються цінами і якістю. Аерозольними фарбами дуже зручно користуватися, так як шар нанесення рівномірний, виглядає якісно і виконується швидше. Не варто виконувати малюнок у дощову чи холодну погоду, фарба може погано лягати, потім лущитися і зовсім відпасти. Запобігти цьому допоможе заздалегідь нанесений ґрунт на поверхню, і звичайно ж, суха і тепла погода.

[Smartcontrol_youtube_shortcode key = "графіті Аерозольні фарби» cnt = "2" col = "2" shls = "false"]

Кожен художник-початківець, який малює граффіті вперше, припускається помилок. Дуже часто забувають про тлі, і малюнок як би висне. Патьоки фарби не потрібно зупиняти руками, краще мокрою губкою. Дуже важливо цінувати чужу працю, не потрібно домальовувати чийсь малюнок, навіть якщо з якихось правил він не ідеальний. Під кожним шедевром можна залишити своє ім'я, як би підпис. У кожного художника своя манера виконання, і такі зображення є авторськими. Стиль графіті дозволяє зануритися в намальований чарівний світ, перебуваючи в реальному. Це доступно і цікаво в усі часи. Вносити яскраві фарби в сірі будні може кожен, головне, бажання.

Головне питання - де намалювати?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: