Буріння свердловин бізнес-план

  1. Бізнес-план: буріння свердловин
  2. Бізнес-ідея буріння свердловин: Устаткування
  3. Бізнес-ідея буріння свердловин
  4. Буріння свердловин як бізнес: Технологія
  5. Буріння свердловин на воду: Доходи бізнесу

Буріння свердловин - це сезонний бізнес. Головними клієнтами такої послуги в основному є власники приватних будинків. Тому багато підприємців замислюються над тим, як заробити на такому виді діяльності. Сьогодні ми розповімо як організувати такий бізнес і як отримати з нього максимальну вигоду. Буріння свердловин як бізнес - це особливий вид діяльності, у якій є безліч нюансів. Тому перш ніж зайнятися подібним бізнесом потрібно скласти грамотний бізнес-план і продумати кожен свій крок заздалегідь.

бізнесом

Бізнес-план: буріння свердловин

Без грамотно складеного бізнес-плану, проблематично уявити організацію подібної бізнес-ідеї. Що ж варто включити в цей документ? Отже, перш за все потрібно оформити всіх паперу. Оформляти відповідні документи доведеться дуже довго. І все тому що для відкриття бізнесу буде потрібно багато документів. Тому тут без допомоги фахівця ніяк не обійтися. Такий підхід дозволить заощадити гроші і особистий час. Наступним пунктом бізнес-плану є придбання спеціального обладнання. також в бізнес план варто включити пункт про підбір кваліфікованого персоналу.

Тепер потрібно звернути увагу на деякі розрахунки. Отже, у вас вийти заробити 20 або 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожну свердловину в 20 або 30 метрів. Погодьтеся, що це цілком пристойні гроші. Однак варто враховувати те, що замовлення можуть бути не тільки великими, але і маленькими. Тому зараз слід детально розглянути кожен пункт цього бізнес-плану.

Зверніть увагу на публікацію: Як почати будівельний бізнес з нуля без грошей

Бізнес-ідея буріння свердловин: Устаткування

Вище ми вже спробували скласти приблизний бізнес-план буріння свердловин. Тепер потрібно сказати, що подібний бізнес не може існувати без спеціального обладнання. Тому перш за все потрібно купити бурову установку. Вартість цього приладу починається від 40 тисяч рублів. Крім цього приладу, потрібно буде купити генератор постійного струму. Подібний прилад потрібен для того, щоб живити бур. На генератор потрібно буде витратити 20 тисяч рублів. Для виконання всіх робіт буде потрібно бурові труби. Метр труб сьогодні стоїть приміряне 1200 або 1500 рублів. Також для роботи потрібно пікобур і мотопомпа. На ці прилади доведеться затратити близько 20 тисяч рублів. Будь-яке обладнання повинно бути обов'язково якісним. Адже тільки в такому випадку можна добре заробляти.

Як бачите, подібний бізнес не потребуватиме значних розтрат. В цьому випадку потрібно буде витратити близько 150 тисяч рублів. Ці витрати одноразово Адже все обладнання можна купити в один день, а на наступний вже приступити до робіт. Природно, кожне обладнання буде періодично потребуватимуть ремонту та технічного обслуговування. Тому цей момент потрібно обов'язково враховувати.

Бізнес-ідея буріння свердловин

До перерахованого списку обладнання коштує ще додати покупку місткого вантажівки, в якому буде транспортуватися вся спеціальна техніка. Що гойдається персоналу, то для організації такої ідеї буде достатньо трьох або чотирьох осіб. Троє чи четверо кремезних чоловіків будуть виконувати різні роботи. Варто сказати, що бурова установка має досить великою вагою. Однак ваша команда з чотирьох або трьох осіб впорається з її транспортуванням.

Буріння свердловин на воду - це прибуткова справа, яке можна організувати практично в кожному місті Буріння свердловин на воду - це прибуткова справа, яке можна організувати практично в кожному місті. Однак для отримання прибутку будуть потрібні клієнти, яких можна відшукати самостійно. Також в такій справі є можливість скористатися допомогою маркетолога, який зможе підшукати для вашої команди безліч замовлень. Відшукати нових потенційних клієнтів можна в інтернеті. Також рекомендується розклеїти спеціальні листівки у своєму місті. Для рекламної кампанії слід роздрукувати візитки і залишити їх в багатолюдних місцях свого селища або міста.

Буріння свердловин як бізнес: Технологія

Бізнес ідея буріння свердловин сподобається кожній людині, яка захотіла зайнятися сезонним бізнесом. Вище ми вже привели важливі пункти, які необхідно включити в бізнес-план. Однак зараз варто розповісти ще про один момент. Отже, буріння свердловин неможливо виробляти без грамотної і правильної технології. Тому після отримання замовлення фахівцям вашої фірми необхідно зробити наступні дії.

  1. Отже, перш за все варто досліджувати ділянку на наявність підземних вод.
  2. Потім потрібно визначити якість підземної води.
  3. Після цього рекомендується приступити до основних робіт.

Тепер потрібно докладніше розповісти про кожному пункті. Отже, як тільки вода буде знайдена, потрібно провести буріння отвору. В отримане отвір забивають трубу. Після чого стики з'єднання скріплюють зварюванням. А якщо немає можливості використовувати зварювання, то для цього випадку підійде муфта. Після чого роблять обробку герметиком. Ну і на останньому етапі встановлюють насос. При цьому насос повинен розташовуватися вгорі труби.

Якщо проводити буріння свердловин вручну, то в цьому випадку необхідно використовувати іншу технологію. В цьому випадку рекомендується застосовувати забивний фільтр і забурнік. Мінусом такого методу можна вважати те, що необхідну глибину в цьому випадку отримати досить складно. До переваг такої технології відносять дешеве обладнання, яке є можливість взяти в оренду.

Бурити свердловину слід в тому місці, де покаже власник ділянки. Обумовлюється це тим, що на всій території ділянки знаходиться вода. Однак в різних місцях грунтові води будуть розташовуватися на різній глибині. Мінімальна глибина знаходження грунтових вод становить 5 метрів, максимальна 30 метрів. Якщо потерпіти невдачу, і не знайти підходяще місце, то можна втратити близько 2 тисяч рублів.

Буріння свердловин на воду: Доходи бізнесу

Якщо ви ще сумніваєтеся в прибутковості цього бізнесу, то варто сказати те, що ця справа може приносити великий дохід під час літнього сезону. Витрати, які були витрачені на організацію цієї справи в літній сезон при наявності замовлень окупляться вже через пару місяців. У деяких випадках окупність наступає вже через місяць.

Для ведення бізнесу доведеться періодично купувати витратні матеріали. Крім цього, фінансові кошти доведеться витрачати на заробітні плати своїм робітникам. На зарплати щомісяця слід виділяти приблизно 60 тисяч рублів. Що стосується доходу, то він може скласти приблизно 100 тисяч рублів щомісяця.

В даний час досить складно визначити конкурентність подібного бізнесу. Незважаючи на те що цей бізнес став працювати порівняно недавно, у нього є конкуренти в кожному селищі і в будь-якому місті. З цього випливає, що отримання прибутку залежить від того як ви себе покажете. Дійсно, якщо жителі вашого міста дізнаються про таку послугу, то бізнес не прогорить і принесе значний прибуток.

Кілька корисних рекомендацій

У цій статті ми розглянули найважливіші нюанси подібного бізнесу. Ви, напевно, вже зрозуміли що буріння свердловин - це прибуткова справа. Головне, в цьому бізнесі - це добре почати і приділити увагу багатьох моментах. Отже, варто закупити якісне і сучасне обладнання і найняти на роботу знаючих людей, які вже пробували займатися подібними справами.

Щоб від клієнтів не було відбою, варто подбати про грамотну рекламу в дачних селищах. А якщо виконувати всі роботи якісно, ​​то можна отримати бездоганну репутацію і чудові відгуки від власних клієнтів.

Що ж варто включити в цей документ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: