Дайджест фінансових блогів 5-12 листопада 2017 року

Спред на кризу вказує, хто винен в ослабленні рубля і чому наш ринок привабливий при будь-яких розкладах?

Головні теми цього випуску - «старі пісні про головне» - коли почнеться довгоочікувана корекція на американському ринку і в біткойнов, а також чи готова Росія до зими?
Спред вказуючий
Звернути увагу на дуже цікавий індикатор пропонує Ілля Азовкін .
Спред між прибутковістю 10 літніх і 2-х літніх держоблігацій США впритул наближається до значень, які передують рецесії в США.
- Переконаний просто, що рівень дохідності за американськими облігаціями знаходиться під повним контролем ФРС і первинних дилерів. Ніяких випадковостей на цьому ринку бути не може. Так хто ж бреше? Ринок сировини або борговий ринок США? Адже два ці ринку посилають абсолютно протилежні сигнали. Я більше вірю боргового ринку ...
Головні теми цього випуску - «старі пісні про головне» - коли почнеться довгоочікувана корекція на американському ринку і в біткойнов, а також чи готова Росія до зими
Чорний лебідь з ФРС
Єгор Сусін , Як завжди помічає те, мимо чого інші, як годиться, проходять мимо. За що любимо:
- Як мені здається, ринки зараз абсолютно недооцінюють ризики складається конструкції і майбутнього зростання волатильності ...
Чорний лебідь може, на думку Сусіна, прилетіти з ... ФРС:
- На даний момент Рада керуючих ФРС складається з 4 (Йеллен, Брейнард, Пауел, Кварлс) + 3 вакантних місця, якщо Йеллен йде (у неї термін до 2024 року формально, але з огляду на попередній догляд Фішера і вона швидше за все піде), з 7 місць вакантними будуть 4 місця з 7. Пауел і Кварлс - просунуті республіканцями кандидатури (перший в результаті політичного торгу Обами і республіканців, другий вже в цьому році в умовах домінування республіканців у Конгресі), до речі, за іронією долі обидва в минулому з Carlyle Group. Таким чином, вже двоє, в тому числі глава ФРС затверджені республіканцями. Особливість ситуації в тому, що Трамп і республіканці можуть заповнити ще 3, а при догляді Йеллен 4 вакансії в Рада керуючих ФРС, тобто половину загального складу FOMC і 3/4 (6 з 8) постійного складу. Це означає, що республіканці отримають дійсно унікальні можливості впливу на політику ФРС ...
Чому, все-таки, рубль дешевшає?
Як передчуття швидкої корекції може бути і почався відтік іноземців з ринків, що розвиваються. Мова йде про зростання цін на нафту і здешевлення рубля. Це версія, на думку Сергія Журавльова , Не головна. Ще одна версія - хтось купував валюту крім Мінфіну. Нарешті, найбільш очевидна на думку Журавльова, версія - вплив валютних інтервенцій Мінфіну, відтинають надпланові нафтогазові доходи бюджету в резерви.
- Однак чи достатні розміри інтервенцій Мінфіну, щоб не просто пом'якшити вплив ціни нафти на курс, але і зовсім відв'язатися від нього, і навіть - розгорнути цей вплив в іншу сторону? На сьогодні з початку року Мінфін купив в резерви ЦБ 9.5 млрд. Дол. До кінця року буде, мабуть, 12.5 -13 млрд. І це не так вже й багато. У будь-якому випадку, курс рубля залишається поки навіть сильнішим, ніж був при тій же ціні нафти (з поправкою на інфляцію), за відсутності спрямованих проти нього інтервенцій.

Шорт США. Лонг - РФ
Блогер з ніком Albus зі Smart-Lab пише, що знає, що відбувається:
- 1) Зростання американського фондового ринку сповільниться, зупиниться або навіть буде невелика корекція. Але нового фінансової кризи не буде. Просто акції на NYSE і NASDAQ злетіли надто високо і потрібна розрядка. Руйнівний падіння малоймовірно. 2) Чи буде перетік грошей з розвинених ринків (переоцінених) на країни, що розвиваються (недооцінені). Інвестори будуть міркувати так: блін, у американських компаній справи звичайно гарні, але вони коштують занадто дорого в порівнянні з тими дивідендами, які я з них отримаю. Ну їх нафіг, куплю що-небудь інше.
Albus пропонує, як на цьому заробити:
- Мені здається, добре спрацює парний трейдинг. Ви шортами американську фонду через SPY або e-mini SP500 (дивлячись що дає ваш брокер) і на такий же розмір купуєте наш доларовий РТС. В результаті у вас свого роду замок. Лонг РФ проти шорти США. Ви будете грати ідею зближення їх CAPE і P / B один до одного. Якщо немає можливості шортити США, включайте фундаментальний аналіз російських акцій. Схоже, що інтерес до них прокидається, по ним може початися неабияка рух вгору.

Орфографія і пунктуація авторів блогів збережена.
Переклад англомовних блогів - автор блогу.

Спред на кризу вказує, хто винен в ослабленні рубля і чому наш ринок привабливий при будь-яких розкладах?
Головні теми цього випуску - «старі пісні про головне» - коли почнеться довгоочікувана корекція на американському ринку і в біткойнов, а також чи готова Росія до зими?
Так хто ж бреше?
Ринок сировини або борговий ринок США?
Чому, все-таки, рубль дешевшає?
Однак чи достатні розміри інтервенцій Мінфіну, щоб не просто пом'якшити вплив ціни нафти на курс, але і зовсім відв'язатися від нього, і навіть - розгорнути цей вплив в іншу сторону?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: