IT News: Дайджест IT-Новин (23.10 - 29.10.2017): МТС і Ericsson підписали угоду про підготовку мережі МТС до 5G

IT News Новини ринку Новини ІТ

| 30.10.2017

Дистрибуція

AUVIX отримала статус авторизованого дистриб'ютора вітчизняного розробника серверних рішень для ВКС Vinteo. На сьогоднішній день Vinteo є унікальною російською компанією, що виробляє продукти, повністю сумісні зі стандартними протоколами провідних виробників апаратних і програмних ВКС: Cisco / Tandberg, Polycom, LifeSize, Sony, Panasonic, Huawei, Yealink та ін. Інфраструктурні рішення Vinteo традиційно використовуються середніми і великими компаніями, а також державними замовниками для розширення існуючих і розгортання нових систем ВКС. Vinteo входить в реєстр вітчизняного ПО. Дистриб'юторська угода Vinteo і AUVIX поширюється на всі рішення Vinteo по передачі голосу і відео.

вендори

Хоча компанії в усьому світі визнають важливість цифрової трансформації, вони з працею забезпечують баланс елементів, необхідних для переходу на цифрові технології. З 1 625 керівників бізнесу, які взяли участь в новому дослідженні «Цифрова трансформація: Люди, Дії, Співпраця і Технології (Digital Transformation: People, Actions, Collaboration and Technology (PACT))» компанії Fujitsu, 33% учасників заявили про те, що за останні 2 роки вони закрили проекти вартістю 423 000 євро, а 28% респондентів зазнали невдачі з проектами вартістю 555 000 євро.

LG Electronics (LG) оголосила про початок співпраці з Qualcomm для розробки цілого ряду технологій зв'язку нового покоління для автомобілів. Вони також планують відкрити спільний дослідницький центр в Південній Кореї для роботи над стандартом 5G для транспортних засобів і технологій обміну даними між автомобілями та іншими об'єктами транспортної інфраструктури C-V2X (Cellular Vehicle-to-Everything), необхідних для успішного використання самоврядних автомобілів наступного покоління.

Компанії Starbreeze AB і Acer Inc. повідомили, що для корпорації StarVR - спільного підприємства по просуванню і продажу шоломів віртуальної реальності StarVR - був узгоджений новий план капіталізації. За умовами нової угоди Acer вкладе в StarVR 5 млн доларів США і збільшить свою частку в підприємстві до 66,7%. Компанія Starbreeze буде звільнена від залишився зобов'язання по капіталізації в розмірі 7,5 млн доларів США, і її частка складе 33,3%. Початковий план спільного підприємства, про створення якого вперше було оголошено 25 червня 2016 року, передбачав капіталізацію в розмірі до 25 млн доларів США, порівну розподілене між Starbreeze і Acer. При цьому компанії повинні були здійснювати внески згідно з установленим графіком. На даний момент обидва партнери вклали в компанію в цілому 10 млн доларів США рівними частками.

Нові продукти

HP Inc. оголошує про чергове помітному розширенні присутності машин Indigo в Росії - друкарня «Фото Фиера» з Ростова-на-Дону стала власником цифрового офсетного друкарської машини HP Indigo, яка придбала її для виробництва власної продукції. Про це було оголошено в ході другої російської конференції Dscoop в Санкт Петербурзі, що є незалежним глобальним співтовариством користувачів обладнання HP.

Dell EMC і VMware об'єднали і протестували апаратне забезпечення Dell EMC для хмарних інфраструктур і OpenStack-сумісну платформу VMware vCloud NFV, випустивши комплексне інтегроване рішення для операторів зв'язку. Дане рішення покликане прискорити впровадження і знизити загальні витрати при виконанні завдань віртуалізації втратити зв'язок із мережею (NFV). Технологія NFV допомагає провайдерам послуг зв'язку та мобільним операторам швидше і ефективніше реагувати на зміни ринкової кон'юнктури і скорочувати витрати в процесі впровадження послуг зв'язку п'ятого покоління (5G). Призначений для провайдерів послуг зв'язку пакет Dell EMC NFV Ready Bundle for VMware допоможе побудувати готові до роботи кластери і розробити нові послуги для абонентів. Готове протестоване рішення скоротить час впровадження і значно прискорить комерційний запуск послуг.

підсумки діяльності

Портфель замовлень Veeam за третій календарний квартал 2017 на 34% перевищив показники минулого року. Завдяки високому попиту на рішення Veeam кількість партнерів-постачальників послуг компанії перевищила 16 700. Ґрунтуючись на десятирічному досвіді, Veeam розширює свої можливості в фізичних середовищах і здійснює мультіоблачную підтримку Microsoft Azure і Azure Stack, Amazon Web Services, IBM Cloud і підтримку додатків SaaS, включаючи оновлення рішення Veeam Backup для Microsoft Office 365 версії 1.5. Таким чином, при зберігається попит на рішення для забезпечення безперервної роботи Veeam демонструє стійке зростання.

Інформаційна безпека

Восени 2017 року серйозні інциденти в області інформаційної безпеки зафіксовані відразу в трьох провідних консалтингових і дослідницьких компаніях (Deloitte, Forrester, Accenture). В результаті були скомпрометовані масиви важливої ​​інформації, включаючи клієнтські дані. Такі випадки викликають особливу тривогу, адже витоку відбулися у визнаних корифеїв аудиту та аналітики, яким довіряють свою інформацію сотні провідних компаній і державні органи. Тому наслідки інцидентів можуть бути руйнівними для самого широкого спектру учасників ринку.

Qrator Labs, що спеціалізується на протидії DDoS-атаки і забезпеченні доступності інтернет-ресурсів, повідомляє про підписання партнерської угоди з компанією NTT Communications, провідним постачальником рішень в сфері інформаційних і комунікаційних технологій в Азії. Співпраця з NTT Communications дозволило Qrator Labs відкрити нову точку присутності в Гонконзі і Сінгапурі. Створення підключення до мережі NTT Communications в Гонконзі і Сінгапурі - це черговий етап розвитку інфраструктури Qrator Labs в Південно-Східній Азії, що відкриває можливості для подальшого розширення хмарного рішення Qrator. На сьогодні мережа фільтрації Qrator налічує три вузла в США, два - в Росії, два - на території ЄС і два - в Азії. Вузли мережі Qrator підключені до каналів найбільших магістральних інтернет-провайдерів.

24 жовтня російські ЗМІ, а також транспортні компанії і державні установи України піддалися атаці шифратора. За даними відкритих джерел, в числі постраждалих Київський метрополітен, аеропорт Одеси, Міністерство інфраструктури України, редакції «Інтерфаксу» і «Фонтанки». За даними вірусної лабораторії ESET, в атаці на Київський метрополітен використовувалося шкідливе ПО Diskcoder.D - нова модифікація шифратора, відомого як Petya. Попередня версія Diskcoder була задіяна в кібератаці в червні 2017 року.

Телеком

МТС і Ericsson підписали угоду про модернізацію і підготовці мережі МТС до стандарту 5G і технологій інтернету речей (IoT), в рамках якого в 2017-2020 роках Ericsson поставить МТС новітнє обладнання та програмне забезпечення для опорної мережі та мережі радіодоступу в ряді регіонів Росії на загальну суму понад 400 мільйонів євро. Досягнута угода є частиною стратегії МТС і Ericsson, спрямованої на технічну підготовку мережі оператора до швидкого запуску нових послуг на базі технологій 5G і IoT в комерційну експлуатацію. Впровадження готового до підтримки 5G і IoT нового програмного і апаратного забезпечення дозволить оновити мережі МТС поколінь 2G, 3G, і LTE в Приволзькому, Північно-Західному, Сибірському, Уральському і Південному федеральному округах. З укладенням контракту загальний обсяг закупівель МТС продукції і послуг Ericsson з 2008 до 2020 рік може скласти з наростаючим підсумком майже два мільярди євро.

Компанія Tele 2 запустила унікальну для російського телеком-ринку продукт. Нова послуга дозволяє абонентам змінювати невитрачені хвилини зі свого тарифу на інтернет-трафік. Абоненти всіх пакетних тарифів лінійки «Мій Tele2» можуть обміняти залишилися хвилини на додаткові гігабайти і збільшити обсяг доступного трафіку. Послуга актуальна для тих клієнтів Tele2, які вичерпали весь обсяг інтернету в рамках пакету задовго до закінчення розрахункового періоду. Однак замінити голос на мегабайти можна в будь-який момент, не чекаючи вичерпання пакета інтернету. Обмін хвилин на гігабайти здійснюється за фіксованим курсом: 1 Гб, або 1024 Мб, за 100 хвилин (10,24 Мб за 1 хвилину).

ритейл

За підсумками вересня 2017 року продажі смартфонів в кредит виросли в СЗФО на 64% до минулого року, повідомляє прес-служба «Евросети». При цьому в серпні частка смартфонів, куплених в розстрочку, склала 65%. Найбільше зростання продажів смартфонів в кредит припав на Калінінград (+ 128%), Псков (+ 104%), Череповець (+ 92%), Великий Новгород (+ 89%) і Мурманськ (+ 74%). У Санкт-Петербурзі зростання склало + 65%. Середня ціна покупки смартфонів в кредит виросла в СЗФО на 18% до 17 819 руб., В Санкт-Петербурзі на 16% до 19 951 руб. Максимально середній чек виріс в Архангельську (+ 26% до 16 669 руб.), Пскові (+ 25% до 15 956 руб.), Череповці (+ 22% до 16 816 руб), Мурманську (+20 до 20 347 руб).

«Зв'язковий» відкрив передзамовлення на iPhone X 27 жовтня, о 10.00 на сайтах www.svyaznoy.ru і www.c-store.ru . За перші 3 години кількість заявок на новинку від Apple вже перевищило показники iPhone 8 і iPhone 8 Plus за перші три дні. Кількість оформлених заявок початок обчислюватися тисячами вже об 11 годині ранку. Найчастіше покупці оформляють заявки на модель iPhone X 256 Gb - близько 50% всіх замовлень. Найпопулярнішим колірним рішенням поки є space grey, а самим затребуваним об'ємом пам'яті 256 гігабайт. Продажі новинки від Apple стартують 3 листопада в 8 годині ранку в інтернет-магазинах «Зв'язкового» і C-store, а також в ряді офлайнових салонів рітейлера в великих містах країни.

Ключові слова: IT-ринок , IT-канал , IT-інфраструктура

Журнал:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: