Іванна Климпуш-Цинцадзе розповіла як боротися з Путіним

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Фото: "Сегодня"

Путін ставить на те, що світ не готовий до нового типу війни - віце-прем'єр України https://cdn.segodnya.ua/img/article/11559/53_main_new.1528796732.jpg https://cdn.segodnya.ua/img /article/11559/53_tn.1528796732.jpg 2018-07-20T04: 30: 53 + 03: 00 Україна Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що Україна отримала цінний досвід

Віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що Україна виробила методи і знає, як захищатися від Росії. Про це повідомляється на сайті Кабінету міністрів України.

У четвер, 19 липня, відбулося установче засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення міжнародної конференції "Уроки гібридного десятиліття: що потрібно знати для руху вперед".

"Гіркої ціною Україна отримала унікальний досвід з протидії гібридної агресії. Сьогодні ніхто краще за українців не знає, що таке гібридна війна, а тому наше завдання попередити партнерів про загрози, які надходять з Кремля, а також разом виробити ефективні методи боротьби з цими загрозами", - зазначила віце-прем'єр.

Крім того, вона заявила, що "Путін ставить на те, що світ не готовий до нового типу війни, а тому не зможе вчасно розпізнати небезпеку і захиститися".

"Ми знаємо його наміри, знаємо його методи і вже знаємо, як від нього захищатися", - сказала віце-прем'єр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Участь в засіданні взяли представники центральних органів виконавчої влади.

Міжнародна конференція "Уроки гібридного десятиліття: що потрібно знати для руху вперед" відбудеться в Києві 7 - 8 листопада поточного року. Подія стане заходом в рамках платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридної війні в Україні, реалізація якої передбачена Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО на 2018 рік.

Раніше повідомлялося, росіяни вчать бойовиків захисту від американських Javelin на Донбасі , А для цього на окуповані території прибула група російських військових.

У той же час перед зустріччю президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна 16 липня пропагандисти Кремля здивували новим фейком про Javelin . Росія вирішила зайти здалеку і намагається налаштувати американців проти України.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: