VR-кінотеатр, Google Destinations для відпустки і ТБ без Skype - ранковий дайджест

Тільки цікаві новини про технології, мобільних пристроях і IT-бізнесі зібрані в нашій традиційній добірці.

Xiaomi представила компактну телевізійну приставку Mi Box 3 Enhanced Edition з програмною платформою MIUI TV, яка працює на Android 5.1. Приставка має 2ГБ оперативної пам'яті, підтримує бездротовий зв'язок Wi-Fi 802.11ac 2 × 2 MIMO і Bluetooth 4.1., А також має 2 порти USB 2.0 і інтерфейс HDMI. продажі пристрою почнуться найближчим часом.

Англійські дизайнери з компанії Caventou створили багатофункціональний стіл з поверхнею з сонячних батарей, які можуть заряджати невелику електроніку. При цьому поверхня стола здатна акумулювати сонячну енергію навіть без попадання на неї прямих сонячних променів.

Служба підтримки Skype попередила користувачів, що з червня 2016 припиняється підтримка програми Skype for TV. На телевізорах можна буде оновити сервіс, створити новий обліковий запис або скинути пароль облікового запису.

Google представила новий інструмент в мобільному пошуку Destinations для зручної організації подорожей. Тепер користувач може вибрати маршрут, забронювати квитки і готель, організувати екскурсію або інший дозвілля, не залишаючи один додаток - пошуковик Google. Як працює нова функція в смартфоні показано на відео:

Оглядовий матеріал на ресурсі TechCrunch присвячений новими правилами пошуку та влаштування на роботу топ-менеджерів технологічних компаній. Зміни на ринку відображаються і на те, як слід керувати компаніями. Про пошук придатних співробітників йде мова в матеріалі.

В Амстердамі, Нідерланди, відкрився перший кінотеатр віртуальної реальності, створений зусиллями компанії Samhoud Media. Зал на 50 осіб обладнаний гарнітурою Samsung Gear VR в парі зі смартфонами Samsung Galaxy S6 і навушниками Sennheiser. Квиток коштує близько 12 євро, сеанс триває 35 хвилин.

Квиток коштує близько 12 євро, сеанс триває 35 хвилин

Верифікація особистості користувача за біометричними показниками - це не тільки відбитки пальця або сканування сітківки ока. Компанія NEC Corporation представила технологію, яка фіксує особливості руху звуку з навушників слуховим каналом людини і так розпізнає власника, спираючись на унікальність будови вушної раковини.

Компанія NEC Corporation   представила   технологію, яка фіксує особливості руху звуку з навушників слуховим каналом людини і так розпізнає власника, спираючись на унікальність будови вушної раковини

Чергова версія мобільного соціальної мережі доступна користувачам - суперечлива програма Peeple пропонує залишати коментарі один про одного, не обов'язково позитивні, але завжди правдиві. Оцінювати людини можна за кількома параметрами: професійні якості, особисті і т.д. Автори ідеї сподіваються в майбутньому навіть монетизувати свій додаток.

Автори ідеї сподіваються в майбутньому навіть монетизувати свій додаток

Ще один анонс від Microsoft - компанія приєдналася до групи Eclipse Foundation, яка відома поширенням відкритого ПЗ для широкого кола розробників. Хоча Microsoft просуває свої власні відкриті інструменти, тепер вона буде співпрацювати з іншими учасниками програм Eclipse з Google, Novell, IBM, Debeka і Oracle.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: