У центрі Москви далекобійники вимагали відставки Путіна і Медведєва

У центрі Москви далекобійники вимагали відставки Путіна і Медведєва, фото & nbsp; m.day.kyiv.ua

У центрі Москви далекобійники вимагали відставки Путіна і Медведєва https://cdn.segodnya.ua/img/article/7049/40_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/7049/40_tn.jpg 2016-04 -04T01: 38: 56 + 03: 00 Світ На акцію приїхали далекобійники з Сибіру, ​​Тули, Тюмені, Вологди

У Москві, на площі Яузских воріт, в неділю пройшов мітинг далекобійників. За інформацією кореспондента радіо Свобода , На акцію приїхали по 2-3 людини з ряду регіонів Росії: Сибіру, ​​Далекого Сходу, з Петербурга, Тули, Костроми, Ярославля.

Їх підтримали московські громадські активісти. Всього було близько 200-300 осіб. Акція була узгоджена з міською владою.

На мітингу звучали не тільки вимоги скасування системи "Платон", пов'язаної зі збором нового дорожнього податку на великовантажний транспорт, а й інші соціальні гасла, в тому числі на підтримку вчителів і лікарів.

Деякі прийшли висловлювалися за відставку президента Росії Володимира Путіна і уряду прем'єра Дмитра Медведєва .

Раніше керівник Департаменту регіональної безпеки Москви Олексій Майоров повідомив, що заявлена ​​чисельність мітингу - до 300 осіб.

Збір за проїзд великовантажних автомобілів масою понад 12 тонн по федеральних трасах був введений 15 листопада 2015 року. Це викликало невдоволення далекобійників, які відповіли акціями протесту по всій країні.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: