Глава 23: App Store - інструкція до iPhone на iOS 8

  1. Початкові відомості про програму «App Store»
  2. Пошук програм
  3. Купівля, погашення коду і завантаження
  4. Налаштування програми App Store

У цьому посібнику описано функції iOS 8 для iPhone 4S / 5 / 5c / 5s / 6 і 6 Plus

У цьому посібнику описано функції iOS 8 для iPhone 4S / 5 / 5c / 5s / 6 і 6 Plus.

Початкові відомості про програму «App Store»

Для пошуку, покупки і завантаження програм на iPhone можна використовувати App Store. Програми оновлюються автоматично по мережі Wi-Fi (якщо ця функція не відключили), так що в Вашому розпорядженні завжди будуть новітні функції та вдосконалення.

Примітка. Для використання App Store необхідно підключення до Інтернету і обліковий запис Apple ID. Магазин App Store доступний не в усіх регіонах.

Пошук програм

Якщо Ви знаєте, що потрібно знайти, торкніться «Пошук». Також можна торкнутися «Категорії», щоб шукати за типами програм.

Пошук програм за допомогою Siri. Siri може шукати об'єкти і здійснювати покупки в App Store. Наприклад, можна сказати Siri: «Find apps by Apple» (Знайди програми Apple) або «Purchase (Купи) назва програми».

Доступ до додатків родичів. Якщо встановлено прапорець «Сімейний доступ», можна переглядати і завантажувати програми, куплені іншими членами сім'ї. Виберіть «Покупки», торкніться свого імені або розділу «Мої покупки» і виберіть у меню члена сім'ї. Більш докладну інформацію див. В розділі Сімейний доступ.

Розповісти другу про програму? Знайдіть програму, торкніться Розповісти другу про програму і виберіть метод відправки повідомлення. Див. AirDrop.

Використання Списку бажань. Щоб запам'ятати програму, яку варто купити пізніше, торкніться Використання Списку бажань на сторінці програми, потім торкніться «Додати до Списку бажань».

Пошук програм по категорії. Виберіть команду «Перегляд» і торкніться категорії, в якій хочете переглянути програми, наприклад, категорії «Освіта», «Медицина» або «Спорт». Вибирайте підкатегорії, щоб звузити пошук.

Які програми використовують навколишні? Натисніть «Перегляд», щоб побачити найбільш популярні програми серед оточуючих Вас людей. (Необхідно включити Служби геолокації в розділі «Налаштування»> «Конфіденційність»> «Геолокація».) Цю функцію варто використовувати, наприклад, в музеї, на спортивному заході або в поїздках для отримання додаткової корисної інформації і цікавого досвіду.

Детальну інформацію про стирання всіх програм, даних і налаштувань див. Розділ Перезапуск і скидання iPhone.

Видалення програми. Виберіть програми на головному екрані та потримайте його, поки значок не почне погойдуватися, потім торкніться Видалення програми . Натисніть кнопку «Додому», коли закінчите. Вбудовані програми видалити неможливо. При видаленні програми також видаляються всі її дані. Можна безкоштовно завантажити ще раз будь-яку програму, придбану в App Store.

Купівля, погашення коду і завантаження

Торкніться ціни об'єкта, потім виберіть «Купити», щоб придбати його. Якщо додаток безкоштовно, виберіть варіант «Безкоштовно» та торкніться команди «Встановити».

Якщо замість ціни відображається значок Якщо замість ціни відображається значок   , То ця програма вже була куплена Вами, і її можна завантажити знову безкоштовно , То ця програма вже була куплена Вами, і її можна завантажити знову безкоштовно. Під час завантаження або оновлення програми на головному екрані відображається її значок і індикатор ходу виконання завантаження.

Схвалення покупок через Сімейний доступ. Завдяки налаштуванням функції Сімейний доступ глава сім'ї може переглядати і схвалювати покупки, зроблені родичами, які не досягли 18 років (віковий поріг може відрізнятися в залежності від країни), Наприклад, в розділі «Батько / Опікун»> «Попросити купити» вказано певний неповнолітній член сім'ї . Тепер, якщо цей член сім'ї спробує зробити покупку, главі сім'ї буде направлено повідомлення з пропозицією схвалити покупку. Для отримання додаткової інформації про використання Сімейного доступу см. Сімейний доступ.

Примітка. Вікові обмеження для параметра «Запит на покупку» можуть відрізнятися в залежності від регіону. У США глава сім'ї може ввести обмеження
на покупку для будь-якого члена сім'ї віком до 18 років. Для дітей віком до 13 років цей параметр діє за замовчуванням.

Для дітей віком до 13 років цей параметр діє за замовчуванням

Приховування окремих покупок. Використовуючи iTunes на комп'ютері, члени сім'ї можуть приховувати від рідних деякі свої покупки, щоб ніхто не міг їх переглянути або
завантажити. Більш докладну інформацію див. В розділі Сімейний доступ.

Використання подарункового сертифіката або коду. Торкніться «Добірка», перейдіть в нижню частину екрану і торкніться «Ввести код». Також можна попросити Siri «Redeem an iTunes Store gift card» (Вимкни подарункову карту iTunes Store).

Відправлення подарунка. Знайдіть об'єкт, який хочете подарувати, торкніться Відправлення подарунка і торкніться «Подарувати». Також можна відкрити розділ «Добірка», прокрутити вниз до кінця і торкнутися варіанту «Відправлення подарунка», щоб переслати подарунковий сертифікат iTunes.

Обмеження вбудованих покупок. Багато програм пропонують додаткові функції і вміст за додаткову плату. Щоб обмежити можливість
покупок з будь-якої програми, виберіть «Налаштування»> «Основні»> «Обмеження» (переконайтеся, що функція «Обмеження» включена) і задайте необхідні параметри (наприклад, введіть обмеження за віком або вкажіть необхідність вводити пароль відразу або кожні 15 хвилин ). Щоб заборонити будь-які покупки, можна вимкнути функцію «Вбудовані покупки». Див. Обмеження.

Використання iTunes Pass. Якщо додати iTunes Pass в Passbook, буде простіше поповнювати рахунок облікового запису Apple ID і робити покупки в iTunes Store, App Store і iBooks Store, не використовуючи кредитну або дебетову карту. Щоб додати iTunes Pass, виберіть «App Store»> «Ввести код» і торкніться варіанта «Початок роботи з iTunes Pass». Поповнювати рахунок iTunes Pass можна в роздрібних магазинах Apple в більшості країн світу.

Налаштування програми App Store

Для налаштування параметрів App Store виберіть «Налаштування»> «iTunes і App Store».

Перегляд або редагування облікового запису. Торкніться свого Apple ID, потім торкніться «Переглянути Apple ID». Для зміни пароля торкніться поля Apple ID.

Вхід в систему з іншим Apple ID. Торкніться імені свого облікового запису, потім торкніться «Вийти». Потім введіть інший Apple ID.

Відключення автоматичних завантажень. Натисніть «Програми» в автоматичних завантажень. Програми автоматично оновлюються по Wi-Fi, якщо тільки цей параметр не відключений.

Завантаження програм через стільникову мережу. Увімкніть параметр «Стільникові дані». Ваш оператор може стягувати плату за завантаження програм через стільникову мережу. Програми «Кіоску» оновлюються тільки по мережі Wi-Fi.

Джерело: manuals.info.apple.com

Повернутися до списку

[Всього голосів: 0 Середній: 0/5]

Поділіться з друзями:

Розповісти другу про програму?
Які програми використовують навколишні?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: