"Сегодня" приготувала подарунок для Західної України

До Дня Незалежності видрукуваний спеціальний номер газети "Сегодня". Фото Дмитра Белянського

"Сегодня" приготувала подарунок для Західної України https://cdn.segodnya.ua/img/article/2625/80_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2625/80_tn.jpg 2011-08- 22T16: 00: 26 + 03: 00 Україна до Дня Незалежності України видрукуваний спеціальний номер газети "Сегодня", який буде поширюватися у Львові 24 серпня.

Три ключові фігури регіону - мер Львова Андрій садовий , Губернатор Львівщини Михайло Цимбалюк і колишній глава УГКЦ Любомир Гузар , Один з безумовних моральних авторитетів нації - поділилися з "Сегодня" своїми роздумами про сьогодення і майбутнє Західної України.

Дивіться фоторепортаж: Як друкувався 1-й випуск "Західна Україна" Сегодня "

Цей спецпроект - перший випуск нашого регіонального видання - "Західна Україна . Сьогодні ". З 1 вересня він буде виходити щодня російською мовою.

Чому газета "Сегодня" йде в Західну Україну? Регіональні випуски нашої газети вже видаються в Києві, Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Криму. У той же час жодне видання не може претендувати на статус по-справжньому загальнонаціонального, якщо не матиме сильних позицій в Західній Україні - найважливішому регіоні нашої країни, колиски української незалежності. Можливо, це буде і наш, нехай невеликий, але внесок в зміцнення єдності України.

Дивіться ВІДЕО: "Сегодня" готує новий регіональний випуск - "Західна Україна. Сьогодні" російською мовою

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Чому газета "Сегодня" йде в Західну Україну?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: