Розбираємося, що дають за третю дитину в Росії?

 1. Виплати і допомоги
 2. додаткові пільги
 3. Земельна ділянка
 4. Хто може розраховувати на виплати і пільги?
Багатодітна сім'я може отримати допомогу від держави

Для кожної людини народження дитини - це радісне і довгоочікувана подія. Але для багатьох сімей народження третьої і наступної дитини - це велика матеріальна навантаження, так як підняти трьох дітей - це дійсно складне завдання, як в психологічному, так і в матеріальному плані. Але варто з'ясувати, які ж виплати і пільги покладаються сім'ї, в якій настав поповнення і загальна кількість діточок досягло трьох?

Зміст статті

Виплати і допомоги

Держава намагається всіляко підтримувати сім'ї, в яких виховується троє і більше дітей, тому пропонує ряд виплат та допомог.

Перше посібник батьки можуть отримати ще в той час, коли дитина знаходиться в материнській утробі. Це допомога по вагітності, яке виплачується одноразово. Для його отримання, вагітна жінка повинна стати на облік в медичній установі до того моменту, як термін вагітності досягне 12 тижнів. З кожним роком проводиться індексація, і розмір допомоги збільшується.

Після того, як дитина народитися, батьки можуть отримати другу посібник - вже за родами. Воно, так як і попереднє виплачується одноразово. Розмір цієї допомоги не залежить від того, скільки дітей вже виховується в сім'ї. Його розмір встановлюється державою щороку. У минулому році така допомога становила 13741 рублів.

До того моменту, поки малюк не справить свій 1,5 - однорічний ювілей, батьки. Також можуть розраховувати на фінансову допомогу з боку держави, в формі допомоги по догляду за дитиною, яка виплачується щомісяця. Нарахування проводиться за місцем трудової діяльності одного з батьків, який подав заяву в бухгалтерію.

Сім'я, де більше трьох дітей, вважається багатодітною

В якості основи для нарахування використовується середній дохід за останні 2 роки трудової діяльності. На сьогоднішній день мінімальний розмір такої допомоги становить 5153 рубля, але в місяць цей показник не може перевищувати 14625 рублів.

Якщо раніше батьки не отримували материнський капітал , То після народження третьої дитини вони мають право подати документи на отримання сертифіката сімейного капіталу. Одна з умов - це громадянство Російської Федерації.

Є і ще один фактор, який доступний для сімей, де виховується троє дітей - це земля. При народженні третьої дитини (або при усиновленні) сім'я має право на отримання земельної ділянки. Для того, щоб отримати земельну ділянку, подружжя повинні бути в законному шлюбі, мати громадянство РФ і виконувати ще ряд умов, про які ми розповімо докладніше, але пізніше.

додаткові пільги

Крім грошових допомог і виплат, сім'я, в якій виховується троє і більше дітей, має право на отримання певної кількості пільг. Якщо в сім'ї народжується третя дитина, то вона стає багатодітній і для отримання пільг потрібно буде отримати даний статус.

Перелік пільг:

 1. Взяття кредиту на придбання квартири або будівництво будинку без необхідності внесення початкового внеску.
 2. Держава надає сертифікат на житло, сума якого становить не більше 90% від загальної вартості житла. Для отримання даного сертифікату повинні бути виконані наступні умови: один з батьків дітей повинен мати постійне місце проживання в даному регіоні, мінімум 12 років; трудовий стаж батьків малюків не повинен бути менше 10 років.
 3. Знижка на послуги ЖКГ в розмірі 50% (може бути виплачена в якості грошової компенсації, яка становить половину від оплачених сім'єю комунальних послуг).
 4. Діти до 18 років мають право на отримання необхідних лікарських препаратів абсолютно безкоштовно.
 5. Сім'я один раз на місяць може відвідати будь-яке культурний заклад (виставку, музей, парк) безкоштовно.
 6. Школи, які входять в категорію додатково освітніх установ, повинні прийняти дітей з багатодітної сім'ї на безкоштовне навчання.
 7. На навчання в вищих навчальних закладах, дітям з багатодітних сімей надається знижка від держави в розмірі 50% від загальної вартості за навчання.
 8. Батьки мають право на продовження свого трудового відпустки ще не 5 днів.
 9. Дітей в дошкільні установи, а також школи повинні брати позачергово.
 10. Всім членам сім'ї надається ряд пільг, які можна використовувати для проїзду на громадському транспорті.

Земельна ділянка

При народженні третьої дитини, сім'я має право на отримання від держави абсолютно Безкоштовно, земельної ділянки. Але варто відзначити такі особливості:

 1. Земельна ділянка розташований поза містом. Для Москви це обмеження становить 70 км від міста.
 2. Звичайна російська сім'я, яка може розраховувати на пільги Максимальний розмір ділянки становить 15 соток.
 3. Право власності можна буде оформити тільки через певну кількість часу. Спочатку сім'я буде тільки довгостроковим орендарем цієї ділянки. Як тільки на ділянці буде зведено будинок і зданий в експлуатацію, можна буде оформляти землю у власність.
 4. Щороку, поки ділянку буде перебувати в оренді, а не у власності, сім'я повинна буде відраховувати державі 0,3 відсотка від загальної її вартості.
 5. Якщо подружжя проживають поза офіційним шлюбом, або у одного з батьків немає російського громадянства, земельну ділянку держава не дасть.
 6. Якщо раніше сім'я отримувала будь-які земельні ділянки, за участю в інших соціальних програмах, в даній ситуації земля надана не буде.
 7. На момент подачі заяви про видачу ділянки, всі троє дітей не повинні бути старше 18 років.

Хто може розраховувати на виплати і пільги?

Отримати пільги і виплати можуть батьки, які виховують третю дитину. Для цього, і сам малюк, і його мама повинні бути офіційно громадянами Російської Федерації. Батько може і не мати громадянства РФ, але тоді він не зможе подати ніяких заяв про нарахування допомог і виплат.

Для виплат декретних необхідна одна умова - це офіційне працевлаштування та наявність мінімального стажу. Винятком є ​​тільки одноразові виплати, що нараховуються при народженні дитини.

Якщо громадяни були з якихось причин позбавлені батьківських прав, то всі питання, які стосуються виплат і допомог він більше не стосуються. Ряд виплат видаються сім'ї тільки один раз. До них відноситься материнський капітал і земельну ділянку.

За третю дитину держава пропонує батькам ряд посібників і пільг, але для отримання батьки повинні відповідати всім зазначеним критеріям і подати перелік документів для отримання грошових коштів.

Відео про додаткове посібнику, яке належить російським сім'ям за третю дитину:

Але варто з'ясувати, які ж виплати і пільги покладаються сім'ї, в якій настав поповнення і загальна кількість діточок досягло трьох?
Хто може розраховувати на виплати і пільги?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: