Компанії «Мегафон»: як повернути гроші з покупок і отримати дохід

  1. Матеріали по темі

Оформити за 15 хвилин   Унікальність цієї карти в першу чергу в тому, що рахунок карти - це номер мобільного телефону, який безпосередньо прив'язаний до неї

Оформити за 15 хвилин

Унікальність цієї карти в першу чергу в тому, що рахунок карти - це номер мобільного телефону, який безпосередньо прив'язаний до неї. Природно, володарями такого «пластику» карти можуть стати тільки абоненти «Мегафона».

Процедура отримання картки займає не більше 15 хвилин: заяву, вибір карти (компанія випускає три види) і активація. Якщо абонент користується тарифом з лінійки «Включайся» або «Все включено», то «пластик» обійдеться безкоштовно. На інших тарифах за карту Standard доведеться заплатити 99 рублів. За версію Standard з підтримкою безконтактних платежів PayPass - 149 рублів і за версію карти MasterCard Gold (також з PayPass) - 249 рублів. Надалі обслуговування карти і ведення рахунку будуть безкоштовними назавжди.

Перший плюс карти виявився вже при оформленні - на один телефонний номер можна зареєструвати до 10 карт. Такий підхід явно оцінять сім'ї. Наприклад, одну карту можна зробити для дитини, щоб він не возився з готівкою і не боявся їх втратити. А оскільки рахунок у всіх карт буде єдиним, батьки зможуть контролювати, на що їх чадо витрачає гроші.

При отриманні картки абоненту пропонують підключити послугу SMS-банкінгу за 30 рублів на місяць. Платити ці гроші чи ні, кожен вирішує сам, але ось особливої ​​необхідності в цьому я особисто не побачив. Судіть самі: всі дані про операції по карті моментально відображаються в мобільному додатку, а послугу з SMS-оповіщення про всі операції з карткою оператор надає безкоштовно.

Карта - как она есть

Що ж являє собою карта «Мегафона»? По суті, це звичайна пластикова карта системи MasterCard. Карта «дуальна» - крім магнітної смуги на ній розміщений контактний чіп і безконтактний інтерфейс Mastercard (NFC). Діє вона п'ять років.

Рахунок карти можна поповнити традиційними способами: через термінали, в офісі «Мегафона» і безготівковим платежем з іншого банківської карти. В останньому варіанті є один нюанс - поповнення рахунку карти «Мегафона» онлайн-переказом з рахунку іншого карти проходить без комісії, а ось зворотна операція, на жаль, є комісійної. Це прикрий факт, однак за весь час використання МегаФоновскій «пластика» мені жодного разу не довелося повертати кошти на наявну в мене карту. Адже різниці, який картою оплачувати покупку, немає.

8 відсотків річних нараховують на гроші, що зберігаються на карті.

Тим більше що, як і у випадку з іншими платіжними картами, за оплату покупок з власників карти «Мегафона» додаткових грошей ніхто не бере. Більш того, після першої покупки по картці стільниковий оператор нараховує на баланс «пластика» бонус у розмірі 100 рублів. Використовувати цю сотню можна тільки на оплату послуг стільникового зв'язку. Дрібниця а приємно.

Оператор також обіцяє cashback (кешбек - повернення грошей з покупки) при оплаті товарів і послуг в партнерській мережі. Розміри cashback коливаються в проміжку від 6 до 20% від суми виробленої транзакції. І найголовніше - повернення здійснюється реальними грошима, а не бонусами або балами.

Кешбек грошима, а не бонусами

На момент тестування в партнерській мережі «Мегафона» були присутні всього 11 торгово-сервісних підприємств: це кілька кафе і ресторанів, компанія з доставки їжі, мережа ювелірних салонів, хімчистка і страхова компанія. Велика частина партнерів, на жаль, не представлена ​​на території Благовєщенська і Амурської області. Амурчане зможуть повернути cashback тільки при покупці товарів в мережі салонів «Мегафона», в інтернет-магазині дитячих іграшок, а також при оплаті авіа- і залізничних квитків, а також готелів через один з відомих інтернет-сервісів.

Здавалося б, такий мінімум зводить нанівець всі переваги користування карти «Мегафона», але це не так. Наприклад, при покупці нового телефону я можу оплатити його в салоні «Мегафона» однойменної картою і отримати до 15% назад - добре ж? Ну і заощадити «копієчку» на покупку дорогих квитків завжди приємно.

Мабуть, в найвигіднішому становищі опинилися власники «яблучних» гаджетів. Адже партнером «Мегафона» є платіжна система Apple Pay. З кожної третьої покупки в магазині, оплаченої за допомогою iPhone, Apple Watch, iPad або Mac, власники карти «Мегафона» отримають cashback в розмірі 20%. Навіть незважаючи на обмеження - сума cashback в місяць не буде перевищувати 1 500 рублів - все одно, це солідна економія. Щоб отримати ці кошти назад, досить, щоб сума ваших щомісячних покупок була в межах 8 тисяч рублів. Це цілком реально.

Використання карти в банкоматних мережах для зняття готівки також не виявило ніяких проблем. Комісія банку досить скромна - усього 2,5%. Дійсно, при знятті з карти 1 000 рублів в найближчому банкоматі Ощадбанку я заплатив комісію в 25 рублів.

Карта замість скарбнички

Привабливими мені здалися «відсотки на залишок». На гроші, що зберігаються на карті, нараховують 8% річних. При цьому сума залишку повинна триматися в діапазоні від 500 рублів до 200 тисяч. Наприклад, якщо кожен місяць на рахунку буде лежати 10 500 рублів, то за рік вам нарахують 800 рублів. Для отримання бонусу всього лише необхідно раз на місяць використовувати карту за прямим призначенням. Умови практично можна порівняти з тими, що пропонують інші банки при відкритті вкладу. Однак власник карти «Мегафона» в більш виграшному положенні, так як йому депозит стає доступний автоматично.

Звичайно, відсоток на залишок складно сприймати всерйоз, оскільки мало хто тримає сьогодні істотні суми на балансі мобільного телефону. У свідомості багатьох укорінилася думка про те, що це небезпечно. Однак все це домисли. Карта «Мегафона» відповідає всім вимогам безпеки міжнародної платіжної системи Mastercard. А оскільки карта «Мегафона» прив'язана до номера телефону, то всім її власникам оператор гарантує ще й захищеність від несподіваних і небажаних списань коштів з мобільного рахунку - автоматично підключається безкоштовна послуга, яка блокує випадкові підписки на мобільні сервіси.

Важливий нюанс «карти-скарбнички» - накопичені кошти найвигідніше витрачати через карту «Мегафона». Щоб по-іншому розпорядитися своїми коштами - перевести їх на чужу.

Додаток «Мегафон-Банк»

«Мегафон» створив для власників картки сучасні та зручні в плані юзабіліті мобільний додаток і інтернет-банк. Перше є для всіх трьох основних мобільних платформ. (Android, iOS і WindowsPhone). Про вхід в додаток оператор повідомляє кожен раз окремим SMS-повідомленням. Функціонал програми досить стандартний для такого роду сервісів. Тут міститься інформація про баланс карти, історія транзакцій, розмір нарахованого кешбека, а також три вкладки - «оплатити», «статистика» і «перекази».

У вкладці «оплатити» поки що присутній досить обмежений набір сервіс-провайдерів. В основному це оператори стільникового зв'язку, інтернету і телебачення. При цьому поки тут немає можливості оплатити податки, штрафи, послуги ЖКГ.

При цьому поки тут немає можливості оплатити податки, штрафи, послуги ЖКГ

Цікавою особливістю вкладки «Статистика» є те, що тут можна не тільки дивитися щомісячну або річну статистику, але і задати період для аналізу витрат і доходів з точністю до одного дня. Це дуже зручно.

Найцікавішою мені здалася вкладка «Перевести». Тут можна перевести гроші з рахунку карти на будь-який інший телефон «Мегафона» (без комісії) і на будь-який номер у інших стільникових операторів (з комісією), на банківську карту і зробити грошові перекази Юністрім. Дуже зручно реалізована в додатку можливість перекладу на банківську карту. Досить ввести лише номер картки, тієї людини, якій призначений переклад. І не важливо клієнтом якого банку. Присутні в меню і такі пункти, як «Переклад на карту Mastercard» і «Переклад на карту Visa».

Резюме: кому корисна карта «Мегафон»?

«Пластик» оператора, звичайно, складно сприймати в якості основного. Але в цілому, на мій погляд, карта «Мегафона» цілком згодиться в якості основної для щоденних покупок - продукти, бензин, ліки, обіди в кафе і багато іншого. Безсумнівно, вона буде корисна покупцям інтернет-магазинів і активним користувачам платних мобільних пропозицій: з одного боку, на рахунку мобільника багато коштів абоненти не тримають, з іншого - додатковий платіжний інструмент мінімізує ризик втратити всі свої гроші, якщо потрапиш на шахраїв.

Особливості карти «Мегафона» будуть дуже затребувані у тих, хто займається електронною комерцією і користується різними електронними гаманцями - QIWI Wallet, Webmoney, Яндекс.Деньги. Як показав досвід використання, виводити кошти з цих гаманців на карту «Мегафона» зручно і недорого. А завдяки співпраці «Мегафона» і QIWI є можливість здійснювати бескоміссіонние платежі на користь величезної кількості провайдерів Visa QIWI Wallet. В якості основного джерела засобів можна вибрати як рахунок телефону, так і електронного гаманця QIWI. Нульова комісія поширюється в основному на найпопулярніші напрямки: комунальні платежі, покупки в інтернет-магазинах, штрафи, оплата домашнього інтернету та багато іншого.

Можливість поповнювати рахунок телефону з одночасним зарахуванням коштів на платіжну карту в нагоді людям, які займаються фрілансом. Їм не доведеться заводити рахунки з купою реквізитів для того, щоб отримати гроші за свою роботу. Досить повідомити клієнту свій номер телефону. Використовувати гроші з мобільника «вільний художник» зможе за допомогою "пластику". Поповнити картку, як і баланс телефону, абоненти зможуть будь-яким звичним способом, а отримати готівку - через будь-який банкомат.

Крім того, карта «Мегафона» може принести власникам нехай невеликий, але прибуток: на залишок рахунку нараховується 8% річних, а при оплаті товарів і послуг у партнерів можна отримати у них кешбек.

Партнерський матеріал

Партнерський матеріал

Матеріали по темі

«Цифровий двійник» від Мегафона в допомогу «розумним містах» 11.06.2019, 12:40 «Мегафон» і Fort Ross Ventures підписали угоду про стратегічне партнерство 11.06.2019, 10:35 «Мегафон» і фінський оператор Cinia Oy оголошують про створення міжнародного консорціуму 07.06.2019, 10:40 Перший міжнародний відеодзвінок провели в російських мережах 5G 06.06.2019, 11:50 Включайся. Витрачай. Заощаджуй з «Мегафоном» 04.06.2019, 7:30 «Мегафон» представив «Цифрову керуючу компанію» - новий спосіб управління нерухомістю 03.06.2019, 15:05 Стикування російсько-китайського моста через Амур побачив весь світ 31.05.2019, 12:05 «Мегафон» представив новий сервіс «відеоаналітіка» для безпеки, торгівлі та управління 30.05.2019, 7:25 Мегафон визнаний найефективнішим телеком-брендом в індексі ефективності Effie Russia Awards 2019! 28.05.2019, 14:50 Кіберспортивний проект «Мегафона» став переможцем Effie Russia Awards 2019! 27.05.2019, 13:30 Роскомнадзор: кількість базових станцій стандарту LTE збільшилася на 11 відсотків 24.05.2019, 15:50

показати ще

Наприклад, при покупці нового телефону я можу оплатити його в салоні «Мегафона» однойменної картою і отримати до 15% назад - добре ж?
Резюме: кому корисна карта «Мегафон»?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: