Стелажі-етажерки - купити стелаж-етажерку в Києві

  1. Стелажі і етажерки Ще дуже давно стелажі і етажерки були одним з найпопулярніших і стильних меблевих...
  2. В чому полягає правильне оформлення вітрини для салону краси
  3. важливо пам'ятати

Стелажі і етажерки

Ще дуже давно стелажі і етажерки були одним з найпопулярніших і стильних меблевих елементів. Дані елементи інтер'єру не тільки виконували практичну функцію, а й чітко розділяли простір в малогабаритних приміщеннях, було відразу зрозуміло де місце для відпочинку, а де для роботи. Ще дуже давно стелажі і етажерки були одним з найпопулярніших і стильних меблевих елементів

Знову стали популярними

Сьогодні етажерки в Києві, та й в усій Україні, пережили другу хвилю переродження. Різноманітний вибір матеріалів і форм дозволяє дизайнерам інтер'єру придумувати все більш цікаві варіанти, створюючи ще більш унікальні інтер'єри приміщень. Вітрини для салонів краси, етажерки і стелажі стали дуже затребувані серед всього населення.

Хто ж найчастіше купує вітрини для салонів краси, етажерки і стелажі?

  • вітрини для салонів краси користуються популярністю у власників даних закладів, адже вони дуже зручні та практичні для розміщення будь-якого обладнання та інструментів, які використовуються при проведенні тієї чи іншої процедури;
  • шанувальника таких стилів як кантрі і фольк в інтер'єрі, вважають за краще купувати стильні дерев'яні етажерки, за допомогою яких можливо ще більше підкреслити унікальність кімнати;
  • ті у кого інтер'єр кімнат пов'язаний з древнім часом маврів, купують етажерки з кованого заліза;
  • колекціонерам ідеально підійдуть засклені стелажі. Вони прості в конструкції і при цьому дуже зручні, на їх полицях можна надійно розмістити колекційні предмети, і не боятися за їх збереження.
  • для дітей або підлітків - найчастіше беруть великі стелажі. У них можна поставити як книги, так і м'які іграшки.

В чому полягає правильне оформлення вітрини для салону краси

Для того, щоб вітрина звернула увагу клієнтів потрібно дотримуватися наступних показників: вдало розмістити її, потрібно щоб вона мала приємне колірне оформлення, з правильною підсвічуванням і ще деякі нюанси.

Розташування. Чи не мале значення відіграє розташування вітрини. На жаль, не рідкісний випадок, коли стелаж ставлять там де залишилося місце після розстановки всього обладнання в салоні краси. Це не зовсім правильно, найкраще перед тим як купувати все обладнання подумати гарненько де, що буде стояти. Вітрина салону краси повинна бути помітна і привертати увагу.

Які місця найбільше не підходять для розташування вітрини. Перше з таких місць знаходиться за спиною в адміністратора. Зрозуміло, що багато хто це робить для того, щоб продукцію не можливо було поцупити. Але це розташування має істотний недолік - незручність для клієнта. Він не те, щоб взяти товар у руки не зможе, а навіть розглянути нормально. Ще одним невдалим місцем вважається зона розташована на виході з салону краси. За статистикою, експозиція знаходиться в прохідній зоні, ближче до виходу, не володіє продажної ефективністю.

Також небажаним місцем розташування стелажа є його локація за зоною відпочинку або ж з боку від цього місця Також небажаним місцем розташування стелажа є його локація за зоною відпочинку або ж з боку від цього місця. Такий стелаж з товаром просто не зручно розглядати. Чи не найефективнішим є місце розташування в поглибленні стіни, як виявляється, людське око просто не сприймає таку вітрину, так як вона не є окремим стоїть елементом інтер'єру.

Світло. Чим краще освітлена вітрина в салоні краси, тим більше клієнт зверне на неї увагу і тим краще зможе розглянути товар. Освітлення вітрини має бути особливим - холодне світло з більш яскравий, ніж загальне освітлення. Світло дуже важлива деталь для вітрини, так як саме йому увагу клієнтів залучається. Найпопулярнішими вважаються вбудовані світлодіодні лампочки, вони дуже економічні не нагріваються і дають хороше освітлення.

Крім світла, дуже важливий і вибір кольору вітрини. Вона повинна підходити під інтер'єр салону краси, а також трохи виділятися, щоб привернути більше уваги клієнтів.

Тип вітрини. Вітрини можуть бути трьох типів: відкриті, закриті і комбіновані. Всі вони за своїм особливі. Яку вибрати - це тільки Ваше рішення, але обов'язково, як згадувалося раніше, звертайте увагу на розташування і дизайн приміщення.

Місткість, форма і наповнення. Чи не маловажний момент покупки вітрини для салону краси її розміри і габарити. Природно чим більше вітрина, тим більше в неї потрібно буде помістити товару, а в цьому випадку вона буде здаватися перезавантажений і не дозволить побачити клієнтові головну продукцію, на якій би ви хотіли зробити акцент.

Іноді, дуже сильно перебільшують з декором, за рахунок чого погляд розсіюється і основний товар просто йде на другий план. Тому все повинно бути гармонійно і в міру.

Цінники. Клієнт повинен завжди бачити ціну на передбачуваний товар. Шрифт на всіх цінниках повинен добре читатися з відстані і сприйматися відвідувачами. Не потрібно використовувати креативний шрифт для цінників - чіткість і простота, запорука успіху.

важливо пам'ятати

При виборі етажерки або стелажа віддавайте перевагу стильним і якісним моделям, адже вони прослужать Вам набагато довше ніж звичайні дешеві. Купити стелаж можливо в нашому інтернет-магазині TUFISHOP, також зверніть увагу на величезний асортимент продукції в магазині: вішалки для одягу , великі дзеркала , дивани , крісла для очікування , пуфики і багато іншого. Для замовлення продукції звертайтеся по одному з вказаних номерів на сайті, або ж відвідайте наш виставковий зал в Києві. Доставка товару здійснюється по всій території України, а також за її межі. Все обладнання для салонів краси має високу якість, так як ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками. Звертайтеся.

Хто ж найчастіше купує вітрини для салонів краси, етажерки і стелажі?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: