Бездротові міні камери для прихованого відеоспостереження

 1. Як виглядають бездротові міні камери для прихованого відеоспостереження, їх призначення та види
 2. Переваги використання для прихованого відеоспостереження міні камер, а також їх недоліки
 3. Застосування прихованих камер відповідно до законодавства
 4. Можливості пристроїв для прихованого відеоспостереження. Відеокамери і їх різновиди
 5. Приховане відеоспостереження мініатюрної камерою аналогового і цифрового виконання
 6. «Шпигунські» міні-камери або маскування під предмети повсякденного використання
 7. Які параметри потрібно врахувати при виборі прихованої відеокамери
 8. Монтаж системи: які нюанси має установка прихованого відеоспостереження
 9. Відео-огляд: як налаштувати приховану відеокамеру
 10. Підведемо Підсумки

Цілком природно, що людина хоче захистити своє майно. Звичайно замки та решітки - це добре, але в наш час високих технологій, цього, часом, виявляється недостатньо. Тоді на допомогу можуть прийти бездротові міні камери для прихованого відеоспостереження. Можливо, не завжди вони можуть запобігти втраті цінностей, але принаймні, при подальшому пошуку можуть виявитися незамінними. До того ж область їх застосування не обмежується лише збереженням об'єкта. Це може бути контроль за робочими або обслуговуючим персоналом приватного будинку або квартири. Але, про все по порядку. Цілком природно, що людина хоче захистити своє майно

Прихована міні відеокамера - розмір 1.5х1.5 см

Як виглядають бездротові міні камери для прихованого відеоспостереження, їх призначення та види

Почнемо з того, що спробуємо розібратися, чи завжди можлива установка прихованого відеоспостереження, або ж існують обмеження, встановлені законодавством. Для цього необхідно визначити мету і місце встановлення подібного обладнання - адже нікому не потрібні проблеми з законом.

Для цього необхідно визначити мету і місце встановлення подібного обладнання - адже нікому не потрібні проблеми з законом

Міні відеокамера, стилізована під звичайну запальничку

Важливий рада! Якщо з'явилася необхідність установки відеоспостереження в офісі (для контролю підлеглих), то приховане обладнання тут не підійде, тому що згідно закону, службовці повинні бути попереджені про зйомку. Те ж саме стосується і всіх громадських місць - необхідно розміщення оголошення про наявність камер. А ось приховане відеоспостереження в квартирі, в приватному будинку або на його дворової території на законних підставах.

Вдалий варіант виконання міні відеокамери для дитячої - неможливо здогадатися про її наявності

Отже, для яких цілей може знадобиться міні камера відеоспостереження? Варіантів тут кілька:

 • необхідний контроль за хатньою робітницею, садівником і т.п. з метою запобігання крадіжок або відстеження робочого часу;
 • недовіру до найманої няні, наглядати за малюком, контроль її дій;
 • перевірка того, чим займається дитина під час відсутності дорослих;
 • банальні ревнощі чоловіка (дружини), підозра в зраді.

Вдалий варіант виконання міні відеокамери для дитячої -Неможливість здогадатися про її наявності

Насправді, приводів до установки для прихованого відеоспостереження маленьких камер, набагато більше, але все ж основні з них ми відзначили.

Переваги використання для прихованого відеоспостереження міні камер, а також їх недоліки

Про достоїнства подібного виду пристроїв можна міркувати дуже довго. І щоб не надто заглиблюватися в полеміку (адже, в будь-якому випадку знайдуться як прихильники, так і противники подібного виду зйомки), постараємося максимально чітко позначити основне з них.

І щоб не надто заглиблюватися в полеміку (адже, в будь-якому випадку знайдуться як прихильники, так і противники подібного виду зйомки), постараємося максимально чітко позначити основне з них

Якщо прихована камера якісна, то і картинка буде хорошою

Головний плюс подібної техніки в тому, що відеокамери, практично, неможливо виявити. Наприклад, в разі контролю за нянею малюка це якість незамінне. Адже людина, не підозрюючи про стеження буде вести себе цілком природно, а значить у нього не буде сенсу «одягати маску», прикидаючись доброю і чуйною в разі, якщо він таким не є. Так само справа йде і з найманими працівниками. Як то кажуть - «довіряй, але перевіряй». Недоліки ж, у кожного типу відеокамер свої. Загальна лише те, що не завжди є можливість застосування такої апаратури без порушення закону.

А так можна стежити, чим займаються співробітники в робочий час

Застосування прихованих камер відповідно до законодавства

Як вже говорилося, законною буде лише прихована зйомка в квартирі або в своєму будинку і на його ділянці. Справа в тому, що кожна людина має право на захист свого особистого простору і майна. На штат співробітників, службовців, які перебувають на робочому місці, подібне не поширюється. Саме тому при необхідності установки відеоспостереження в офісному приміщенні, працівники повинні бути про це оповіщені в обов'язковому порядку. В іншому випадку з'являється прецедент порушення закону.

В іншому випадку з'являється прецедент порушення закону

Ось такий «карапуз» передає зображення прямо на смартфон, в будь-яку точку світу

Важливий рада! Необхідно розуміти, що і з особистої квартирою не все так просто. Наприклад, вона здається - в такому випадку ніхто не має права знімати особисте життя квартиронаймачів крім них самих. І той факт, що зйомка, наприклад, велася господарем квартири, тут ролі не грає. Так само незаконний буде зйомка (так само як і оприлюднення запису без згоди), гостей господаря і т.п.

Міні відеокамера у вигляді звичайної кулькової ручки. Нізащо не здогадатися

І все ж, закон в подібних випадках досить гнучкий, і де та межа, за якою знаходиться його порушення, мало хто може зрозуміти. У будь-якому випадку, якщо знято розмову одну людину з іншим, оприлюднивши подібну запис, зроблений прихованою камерою, можна отримати покарання. А якщо копати глибше, то при бажанні правоохоронних органів, є можливість покарання навіть за користування подібною апаратурою. Якщо вона буде визнана «шпигунської», то буде вилучена. А по тому, слід подумати, чи потрібні подібні неприємності. Але, іноді, без застосування прихованих камер стеження просто не обійтися, а по тому їх виробники все більше нарощують темпи їх виробництва і розширюють лінійки моделей.

Відеокамера з мікрофоном в оправі очок. Прекрасний спосіб зняття компромату

Можливості пристроїв для прихованого відеоспостереження. Відеокамери і їх різновиди

Сучасні, високотехнологічні міні камери для прихованого відеоспостереження в квартирі або приватному будинку, не завжди мають дроти для живлення і передачі інформації. Відзнятий матеріал може передаватися за допомогою мережі інтернет, через стільниковий зв'язок, або ж збиратися на знімному носії, тобто флеш-карті, слот для якої вбудований в пристрій. Природно, що для здійснення прихованої зйомки, краще використання бездротових міні камер. Для відеоспостереження використовується цифровий формат, в той час, як аналогові пристрої можуть передавати інформацію тільки за допомогою дроту.

Для відеоспостереження використовується цифровий формат, в той час, як аналогові пристрої можуть передавати інформацію тільки за допомогою дроту

Така камера в дитячій буде зовсім непомітна

Дуже зручні, в цьому плані, приховані камери відеоспостереження Wi-Fi передачі. Інформація, не затримуючись на будь-якому носії, передається через мережу інтернет на спеціальний сервер, де і зберігається. Переглянути її можна навіть за допомогою смартфона як у записі, так і в режимі реального часу. На відміну від них, міні камери відеоспостереження з записом на карту пам'яті, вимагають періодичної виїмки носія для зняття інформації.

Прихована камера з датчиком руху BX700Z - а на вигляд звичайний ліхтар

Досить поширені останнім часом став вбудований датчик руху в бездротову міні камеру для відеоспостереження, що не дивно. Адже немає сенсу записувати приміщення, в якому нічого не відбувається. Ну а при появі будь-якого руху, така камера автоматично починає запис, припиняючи її, якщо об'єкт покинув область огляду.

Звичайний вимикач? А ось і ні - прихована камера

Приховане відеоспостереження мініатюрної камерою аналогового і цифрового виконання

Звичайно, аналогові пристрої повільно, але вірно йдуть в минуле. Зараз їх досить рідко можна зустріти в магазинах або торгових центрах. А причина цього - перехід людства на цифрові носії. Адже набагато зручніше встановити бездротові міні-камери для прихованого відеоспостереження в квартирі, ніж тягнути цілий «палять» проводів, записуючи інформацію, при цьому, на відеокасети.

Адже набагато зручніше встановити бездротові міні-камери для прихованого відеоспостереження в квартирі, ніж тягнути цілий «палять» проводів, записуючи інформацію, при цьому, на відеокасети

Саме на такі касети пишеться інформація з аналогових міні відеокамер

До того ж така техніка цілком доступна. Зараз купити бездротові міні камери для прихованого відеоспостереження GSM, тобто передають інформацію через стільникові мережі, цілком можливо за ціною від 5000 руб. Такий вид передачі підходить для приватних будинків і котеджів, в яких відсутній інтернет. Якщо ж зв'язок з глобальною мережею є, то найкращим варіантом стане установка для прихованого відеоспостереження вай фай міні-камери.

Прихована камера з Wi-Fi в формі світлодіодним лампочки

«Шпигунські» міні-камери або маскування під предмети повсякденного використання

Велику популярність, особливо серед підприємців і бізнесменів, придбали «шпигунські» міні-камери. Чому - напевно пояснювати сенсу немає. Адже давно відомо, що «хто володіє інформацією - володіє світом». Саме тому виробники випускають подібне обладнання в вигляді гудзиків, кулькових ручок тощо Однак, слід зауважити, що користування такими приладами не завжди законно, адже інформація може як допомогти одному, так і нашкодити іншому.

Саме тому виробники випускають подібне обладнання в вигляді гудзиків, кулькових ручок тощо Однак, слід зауважити, що користування такими приладами не завжди законно, адже інформація може як допомогти одному, так і нашкодити іншому

На такий шуруп в стіні навряд чи хто зверне увагу

Які параметри потрібно врахувати при виборі прихованої відеокамери

Перед тим, як до упіть бездротову приховану Wi-Fi камеру відеоспостереження для будинку, аналогову, або ж пристрій, що передає інформацію за допомогою мережі, слід розглянути технічні характеристики, якими володіють прилади. Так само, має сенс порівняти їх вартість, і тільки після цього зупиняти свій вибір на чомусь конкретному. Для зручності узагальнимо деякі дані.

Типи Наявність проводів Можливість запису на знімний носій Можливість передачі на віддалений носій Передача інформації в будь-яку точку світу Орієнтовна середня вартість, руб. Аналогова Так Ні Так Ні Від 890 Wi-Fi Можливо Так Так Так от 3000 GSM Можливо Так Так Так Від 10000

Стає ясно, що ціни бездротових камер для прихованого спостереження, передають інформацію через стільникового оператора набагато дорожче тих, які працюють через мережу інтернет. Ну а про аналогові і говорити не варто.

Ну а про аналогові і говорити не варто

Подібна камера розташовується всередині одягу, а зовні об'єктив в формі гудзики

Основне завдання при виборі типу камери - визначитися з областю її майбутнього застосування і вже виходячи з цього вирішувати, яке обладнання потрібно буде придбати. Наприклад, якщо приміщення обладнане Wi-Fi роутером, тоді зовсім немає сенсу купувати більш дорогу відеокамеру, яка буде передавати відзнятий матеріал через оператора стільникового зв'язку.

Шпигунська апаратура колишніх, радянських часів

Важливий рада! Купити бездротову мінікамерою для відеоспостереження цілком під силу будь-якій людині, тому що ціни на них цілком прийнятні. Але, при цьому не варто забувати про кримінальну відповідальність за розголошення особистої інформації або порушення державних, або приватних інтересів.

Монтаж системи: які нюанси має установка прихованого відеоспостереження

Багато хто вважає, що змонтувати систему відеоспостереження дуже складно і самому це зробити не під силу. Можливо, що так і є, але лише за умови установки аналогового обладнання, яке вимагає вміння і досвіду роботи з слабкострумових обладнанням і пристроями прийому-передачі сигналу по провідній мережі. Що ж стосується сучасних відеокамер, які відправляють інформацію через стільниковий зв'язок або Wi-Fi, то тут все набагато простіше.

Важливий рада! Перед тим, як почати установку прихованої міні відеокамери, найкраще ознайомитися з коротким роликом, що пояснює настройку однією з моделей подібного обладнання - BX970 IP WIFI.

Відеокамера-брелок. При розмові може просто висіти на ремені, об'єктивом вперед

Монтаж такої системи відеоспостереження, цілком може бути проведений навіть дилетантом в цій області. Він не вимагає яких-небудь особливих навичок або умінь. Єдине, що потрібно - це ретельне вивчення інструкції та іншої технічної документації. У ній же, зазвичай, вказаний і електронну адресу сервера, на який буде відправлятися інформація (якщо прихована камера відеоспостереження для будинку працює через Wi-Fi).

У цьому випадку, перед установкою необхідно зайти на вказаний сайт і по цифровому коду пристрою, зареєструватися, отримавши пароль від особистого кабінета.Іменно за логіном, яким є номер камери, і паролю, який відправить сайт, можна в будь-який час зайти на сервер і переглянути або старі записи зі прихованої відеокамери, або в режимі реального часу.

Іменно за логіном, яким є номер камери, і паролю, який відправить сайт, можна в будь-який час зайти на сервер і переглянути або старі записи зі прихованої відеокамери, або в режимі реального часу

І навіть у години вбудовують приховані камери

Чому необхідно реєструватися перш, ніж буде встановлено пристрій? Відповідь очевидна. Зайшовши з комп'ютера або смартфона в особистий кабінет, можна ідеально відбудувати напрямок камери, дивлячись на зображення в режимі реального часу.

думка експерта

Віталій Панфілов

Інженер-проектувальник СС, ОС, СКУД (системи зв'язку, охоронно-пожежна сигналізація, система контролю управління доступом) ТОВ "АСП Північно-Захід"

"Для того, щоб не переглядати безліч непотрібного відео, на якому нічого не відбувається, можна придбати пристрій з додатковими функціями, яке, природно, буде коштувати трохи дорожче. Ним може стати обладнана датчиком руху бездротова міні камера. Звичайно, переваги такої техніки незаперечні, але тільки в умовах квартири. Справа в тому, що при установці подібної відеокамери у дворі, де постійно відбувається який-небудь рух, ніякої користі від датчика не буде. Прилад постійно буде у включеному стані, а значить і гроші, які були переплачені за подібну функцію, будуть витрачені даремно. "

На вигляд, пожежна сигналізація, а насправді прихована камера з пультом ДУ

Саме з подібних причин варто добре подумати, які функції необхідні, а без яких можна цілком обійтися, вибравши камеру по меншій вартості. Ну а якщо підійти до підбору усвідомлено і продумано, то подібна покупка буде служити не один рік, без шкоди для гаманця. І не важливо, що в результаті буде вибрано для відеоспостереження -оборудованная датчиком руху прихована міні-камера або ж передає інформацію через стільникового оператора без подібної функції. Адже головне - це факт передачі, ну і, може бути, ще й чіткість картинки. Але цей параметр необхідно перевіряти вже безпосередньо при покупці в магазині.

Відео-огляд: як налаштувати приховану відеокамеру

Ціни міні-камер для прихованого відеоспостереження: огляд найкращих марок і моделей

Для більшості людей, дуже важливим є питання, скільки коштує бездротова міні камера відеоспостереження. Природно, ми не можемо обійти його стороною, а по тому має сенс розглянути найбільш відомі марки і моделі подібних пристроїв з урахуванням деяких технічних даних. Ця інформація допоможе при первинному, попередньому вибору приладів спостереження.

Ця інформація допоможе при первинному, попередньому вибору приладів спостереження

Вельми мініатюрна і проста в установці Модель і фірма-виробник Спосіб передачі інформації Носій Кут огляду, градуси Орієнтовна вартість, руб. Ambertek MD98 HD 1080p Wi-Fi, бездротова microSD до 32 Гб 170 6800 Ambertek MC240 Wi-Fi, дротова Віддалений знімний 55 6300 QQ6 Немає microSD до 32 Гб 120 4400 JMC T-16 Немає microSD до 128 Гб 170 5000 МІКРО АВТОНОМ Радіоканал (50 м) Ні 150 5000 Link 128 МІНІ Wi-Fi, дротова microSD до 64 Гб 150 12200 Link МІКРО Wi-Fi, дротова microSD до 64 Гб 120 10000

Як можна переконатися, ціни на приховані IP камери відеоспостереження цілком прийнятні. Оскільки в огляді було вирішено розглянути найпопулярніші моделі, в нього не увійшли найдешевші варіанти, але все ж, хоча особливим попитом подібні пристрої не користуються, в силу технічних особливостей, не згадати хоча б одну з них ми не можемо.

Таку міні камеру в кутку кімнати не помітити

Це модель KDM-6412B, виконана у вигляді вічка. Кут огляду її, становить 170 °. Незручність використання подібної міні відеокамери - це необхідність прокладки коаксіальногокабелю до телевізора . Якщо ж є необхідність запису відео, то доведеться встановлювати на персональний комп'ютер USB плату відео захоплення, яка продається окремо. В іншому - цілком гідне пристрій для спостереження за сходовою кліткою. Купити приховану міні відеокамеру для відеоспостереження подібного типу можна всього в 2100 руб.

Міні відеокамера в формі вішалки для речей в передпокій

Звичайно, найкращим варіантом буде вибір пристрою без будь-яких проводів. Як видно з огляду, купити приховану камеру відеоспостереження, яка потребує підключення, можна в межах 7000 руб. Погодьтеся, адже спокій за своє майно явно коштує дорожче. А як оцінити здоров'я своєї дитини, який залишився, по суті, з чужою людиною - найманої нянею. Зрозуміти, що вона за людина можна легко, за допомогою прихованої Wi-Fi камери відеоспостереження для будинку - адже навіть на співбесіді з нею або в приватній розмові, дізнатися, як вона поведе себе, залишившись наодинці з дитиною, неможливо.

До речі, існують варіанти таких пристроїв, що передають чорно-білу картинку. Такий прилад буде коштувати дешевше. Звичайно, загальне уявлення про те, що відбувається, подібний пристрій дасть, але розраховувати на якісне зображення при його експлуатації, не доводиться. А по тому, більш прийнятним, все ж буде придбання кольоровий бездротової міні камери для прихованого відеоспостереження - ціна тут є другорядним фактором.

А по тому, більш прийнятним, все ж буде придбання кольоровий бездротової міні камери для прихованого відеоспостереження - ціна тут є другорядним фактором

Звичайний магнітик на холодильник - і ви в курсі, що відбувається на кухні

Що ж стосується типу приладу спостереження, то тут вибирати кожному особисто. Але все ж середня вартість в лінійці, відеокамер з підключенням до віддаленого сервера через Wi-Fi маршрутизатор, а також і можливі функції таких пристроїв виводять їх на перше місце за популярністю. Єдиний недолік - це те, що не завжди є можливість підключення до мережі інтернет. І все ж подібна проблема вирішувана, і зараз розкриємо один секрет, який може в цьому допомогти.

При постійному падінні цін на смартфони, в наш час легко можна придбати такий гаджет за ціною, в межах 1000-1500 руб. А, можливо, подібний телефон лежить десь на полиці і їм ніхто не користується. При наявності смартфона, цілком можливо його використання в якості маршрутизатора і накопичувача. Це дозволить не тільки збирати на нього інформацію, при відсутності подібної функції у камери, але і передавати її в режимі реального часу на віддалений носій.

Це дозволить не тільки збирати на нього інформацію, при відсутності подібної функції у камери, але і передавати її в режимі реального часу на віддалений носій

Непогана задумка - відеокамера в бездротовій гарнітурі телефону

Підведемо Підсумки

Безсумнівно, такі пристрої, як приховані відеокамери стеження, значно полегшують життя і надають необхідну інформацію, яку без їх допомоги отримати неможливо. Це може бути контроль за дитиною в квартирі, під час відсутності дорослих, за обслуговуючим персоналом або навіть за «другою половинкою», підозрюваної в невірності. І все ж не варто забувати про настання кримінальної або іншої відповідальності, в разі розголошення приватної інформації, якщо подібний пристрій встановлене не на особистій території. Справа в тому, що навіть якщо службовці фірми знаходяться на робочому місці, начальник не має права встановити приховану камеру, не повідомивши про це підлеглих. В іншому випадку, це вже буде розцінюватися, як втручання в приватну особисте життя, що може спричинити покарання.

В іншому випадку, це вже буде розцінюватися, як втручання в приватну особисте життя, що може спричинити покарання

Сканер для пошуку прихованих камер - іноді він просто необхідний

Зараз проводиться досить багато різних модифікацій стежать пристроїв самих різних форм - від ручки і гудзики до капелюшка цвяха. І якщо подібний прилад розмістити на стіні, навряд чи хтось зверне на нього увагу. Саме тому, якщо у кого-то виникло відчуття, що за ним можуть стежити за допомогою подібної апаратури, то варто придбати спеціальний сканер, який моментально покаже місце розташування стежить устрою при його наявності. Причому, для подібних сканерів не має значення, цифрова камера встановлена, або ж аналогова, хоча останні шукати складніше. Саме тому прилад для виявлення аналогової камери стеження буде коштувати дорожче. Середня вартість такого пристрою - близько 10000 руб.

А це більш професійний сканер. Такий знайде навіть дротову міні камеру

Ну, і наостанок, ще одна порада. Якщо вирішено придбати приховану міні відеокамеру - не варто на цьому економити. Краще купити нехай дороге, але все ж більш якісний пристрій з хорошою чіткістю зображення, ніж заощадити і отримати картинку, на якій нічого не видно.

Звичайний вимикач?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: