Створена загальна карта-схема руху громадського транспорту Києва

Київський дизайнер Костянтин Череповський створив загальну карту-схему руху громадського транспорту столиці: трамваїв, автобусів, тролейбусів, метро і електричок. Карта буде дуже корисна для туристів і для тих, хто не може користуватися аналогічними інтернет-сервісами.

Карта буде дуже корисна для туристів і для тих, хто не може користуватися аналогічними інтернет-сервісами

Створення карти - особиста ініціатива Костянтина, повідомляє.

Як розповідає дизайнер, він зауважив, що люди старше середнього віку не користуються онлайн-сервісами для підбору зручного маршруту: вони вибирають звичайні карти. Що стосується гостей столиці і туристів, то їм теж звичніше і зручніше користуватися традиційними картами.

Карта-схема, створена Костянтином, - перша і єдина, яка існує на сьогодні. На створення схеми маршрутів руху він витратив 1 рік і 4 місяці. Вся справа у великому обсязі роботи: крім метрополітену існує ще 140 наземних маршрутів, і не менше - від приватних перевізників. Все це включити в єдину карту непросто.

Про процес її створення можна подивитися.

На карті позначені великі веломаршрути, фунікулер, річкове сполучення, автовокзали, залізничні вокзали, трансфер до аеропорту, зелені зони, водойми, виставкові центри.

Єдиний мінус карти - на ній немає схеми пересування маршруток. Як каже Костянтин, маршрутки - це ціла система: 160 міських +150 приміських маршрутів. Це занадто великий обсяг даних, і для цього потрібна окрема задача.

Щоб зробити карту легко читається, довелося відмовитися від позначення деяких назв зупинок.

Карта поки не готується до друку, але її можна завантажити і завантажити на телефон або комп'ютер. Для особистого користування можна роздрукувати на аркуші А3 або на двох аркушах А4.

Для киян зроблена добірка топ-5 найбільш затребуваних сервісів .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: