Як створити форум?

Форум - засіб досягнення успіху Форум - засіб досягнення успіху!

Багато людей, спілкуючись на якомусь популярному форумі, вважають, що створення форуму - це дуже складна процедура. Багатьом здається, що це не просто важка, а навіть непосильне завдання. І навіть не роблять спроб зайнятися створенням свого форуму, навіть якщо потенційна аудиторією готова зануритися в спілкування і їй форум був би в даний момент часу як не можна до речі.

Інші люди знають, що технічна сторона проста донезмоги. Встановлюють свій форум. І відразу поповнюють ряди неправильних і непопулярних форумів, після чого починають думають, що форуми - це не для них. До того ж вони вже давно повимирали і потрібно створювати свій блог, сайт або ще щось статичне «сучасне».

І ті, і ті не мають рації. Істина десь поруч. Отже, нижче пропоную Вам ознайомитися з 10 порадами від www.pageranker.ru, пройшовши за якими ви досягнете успіху в створенні власного форуму.

Рада 1. Правильна особиста мета. Ви повинні чітко уявляти, навіщо саме вам потрібен форум. Відповіді типу - ну, щоб створити популярний сайт, спільнота; щоб зібрати багато людей і тому подібну маячню не підходять. Вам потрібна особиста мета. Хочу створити форум, тому що у мене є такий продукт, який точно потрібен моїм форумчанам і вони його будуть купувати і пишатися тим, що вони є учасниками моєї тусовки під назвою форум.

Порада 2. Реєстрація домену під свій форум. Успішний форум ніколи не з'явиться на безкоштовних хостингах всіх мастей. Також не з'явиться він і в за принципом - ви мені технічні питання вирішуйте, а я займуся розкруткою. Вам потрібен повний контроль над вашим форумом і вашими відвідувачами. Він починається з власного домену.

Порада 3. Правильний хостинг. Вам потрібен платний хостинг. І не просто якийсь платний хостинг, а хостинг, який забезпечить стабільність роботи для вашого форуму. І буде мати всі необхідні для форуму технічними можливостями.

Рада 4. Надійний двигун. Для форуму потрібен движок, який буде повністю закривати ваші потреби, які будуть виникати в міру розвитку форуму. Движок повинен бути легким і інтуїтивно зрозумілим. Його можна своїми силами або недорого оновлювати, доповнювати, допілівать. Як Ви, напевно вже помітили, движок нашого форуму - vbulletin. До нього ми прийшли перепробувавши безліч різних движків. І міняти більше не збираємося.

Рада 5. Назва форуму. Ваш форум повинен називатися певним ім'ям, також як у кожної людини є ім'я, у форуму теж має бути ім'я. З цього імені аудиторія форуму повинна розуміти, що вона отримає від знаходження на форумі.

Рада 6. Стратегія розвитку форуму. Якщо у вас немає плану з розвитку вашого форуму, ваш форум стане непопулярним рано чи пізно. Рівне тоді, коли у вас закінчиться первісний позитивний вибух емоцій. Він все одно закінчиться і подальший розвиток форуму буде забезпечуватися тільки за рахунок плану.

Рада 7. Правильне структурування. Форум, на якому 1 повідомлення ніяк не може містити 20 категорій і 50 розділів. У молодого форуму і повинен бути 1 розділ. Максимум 2, якщо ви будете робити Новини форуму. Потім буде відбуватися брунькування.

Рада 8. Монетизація. Якщо ви думаєте, що створюєте форум тільки для того, щоб по тріпати язиком, можете сміливо залишати мрію про створення форуму комусь іншому. Тому, хто розуміє - форум все одно потрібно монетизувати. Без цього у форумі немає майбутнього і часто сьогодення.

Рада 9. Джерела залучення користувачів. Якщо ви не знаєте навіть приблизно, звідки залучати людей на форум, де вони мешкають і що роблять, то є два шляхи. Перший - дізнатися ці джерела. Другий - відмовитися від створення форуму і заощадити час. Все одно нічого не вийде.

Рада 10. Регулярність і ще раз регулярність. Над створеним форумом потрібно працювати кожен день. Незалежно від того, які у вас емоції, переживання, події в житті. І працювати так доведеться протягом довгих років, перш ніж з'являться перший відчутні результати. До цього потрібно готуватися ще до старту форуму. Форум розвивається подібно до рослини - спочатку це просто стеблинка, потім він начінаетветвіться, з'являється листя і гілок, зміцнюється стовбур і рослина починає стрімко тягнутися до сонця.

Упевнений, слідуючи цим простим 10-ти радам від www.pageranker.ru, Ви створите свій власний успішний форум - форум своєї мрії витративши на це мінімум сил, часу і коштів.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: