DIAFAN.CMS і «Рейтинг Рунета» представили підсумки рейтингу CMS за 2016 рік

Цього року спільно з « рейтингом Рунета »DIAFAN.CMS оголосили підсумки чергового рейтингу найпопулярніших СMS. Результати представлені по декількох категоріях: комерційні, Open Source і студійні CMS.

Цього року через скасування компанією Google параметра PR організатори були змушені змінити методологію. Основними метриками стали тИЦ і відвідуваність (дані про відвідуваність надав партнер рейтингу - SimilarWeb ). Чим більше проектів було запущено на конкретній системі управління сайтами і чим вище у них тИЦ і відвідуваність, тим вище ця система виявилася в загальному заліку. При цьому враховувалися тільки актуальні впровадження, які були виконані веб-студіями на замовлення не раніше 2011 року.

Підсумки 2016 року представлені наступним чином:

ТОП-5 коробкових комерційних СMS

ТОП-5 Open-source CMS

ТОП-5 студійних CMS

результати рейтингу CMS по різних зрізах повністю можна побачити на порталі Рейтинг Рунета. Нагадаємо, що раніше був опублікований рейтинг розробників сайтів на конкретних системах управління, за допомогою якого можна вибрати підрядника, який володіє необхідним досвідом.

Цікаво, що за минулий рік найбільше зростання за кількістю впроваджень показала безкоштовна система WordPress. Якщо в минулому році в базі даних Рейтингу Рунета враховувалися 2 654 проекту, то в цьому році їх кількість збільшилася більш ніж в два рази - 5 516.

Важливо відзначити, незважаючи на те, що DIAFAN.CMS в цьому році є співорганізатором рейтингу, одну позицію в рейтингу ми втратили. Причина банальна: дані для рейтингу беруться з проекту http://www.cmsmagazine.ru/catalogue/diafan/creators/ куди створені сайти для будь-якої CMS додають веб-студії і фрілансери, що працюють з системами. На DIAFAN.CMS працюють тисячі сайтів, проте партнерами додано всього кілька сотень.

Тому ми вкотре закликаємо всіх партнерів DIAFAN.CMS підтримати систему і додавати свої роботи на CMSmagazine, тим більше, що за це покладається безкоштовна ліцензія!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: