Що таке хостинг і домен - пояснюємо коротко і простими словами.

  1. Хостинг - що це? Пояснюємо простими словами.
  2. Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:
  3. Що таке домен сайту?

Тим, хто задумав створити власний сайт в інтернеті, не обійтися без домена і хостингу. Розглянемо, що означають ці поняття і чому вони потрібні для створення сайту.

Хостинг - що це? Пояснюємо простими словами.

Інтернет-ресурси розміщуються на серверах (комп'ютерах, що працюють 24 години на добу, мають кілька різних інтернет-провайдерів, розміщених в дата-центрах ). Будь-сайт являє собою набір файлів і баз даних, які вимагають місця для зберігання на сервері. Хостинг - назва послуги з розміщення на сервері файлів Вашого сайту.

Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:

Ось так виглядає дата-центр з розміщеними серверами:

Найпопулярніший вид хостингу - віртуальний. Зазвичай саме його мають на увазі під терміном «хостинг». Під послугами хостингу так само розуміють оренду сервера цілком, або оренду його частини. Детальніше про відмінності в видах хостингу Ви можете прочитати в цій статті . Новачкові в цілях економії підійде віртуальний хостинг.

Хостинг підрозділяється на безкоштовний і платний. При замовленні платного хостингу Ви оплачуєте місце для розміщення Вашого сайту на обраний період (місяць, півроку, рік і т.д.). Послугами безкоштовного провайдера краще не користуватися навіть початківцям користувачам для «проби пера». Безкоштовні хостинги обмежені за обсягом пам'яті, не гарантують збереження Вашого сайту і у них часто відсутня технічна підтримка.

Для чого потрібен хостинг: без замовлення хостингу при створенні сайту не обійтися, тому що посететелям сайту необхідний цілодобовий доступ до його вмісту. Власний сайт можливо створити і на своєму комп'ютері, але потім його необхідно розмістити на хостингу. Саме хостер стежить за цілодобовою безперебійною роботою вашого сайту і працездатністю серверного обладнання.

Що таке домен сайту?

Домен - це ім'я сайту, його адреса в глобальній мережі, то, що ми набираємо в адресному рядку браузера.

Під покупкою домена мається на увазі оренда назви для сайта (термін оренди - від 1 до 10 років). Якщо ви забули продовжити оренду доменного імені, його може викупити інша людина і розмістити на ньому вже свій сайт ..

Розглянемо структуру домену на прикладі адреси нашого сайту https://www.ipipe.ru

  1. https (http, wap, ftp і ін.) - служби передачі даних. https - надбудова протоколу http, забезпечує більш захищену передачу інформації.
  2. www. - префікс позначає, що сайт знаходиться у всесвітній павутині. Анахронізм, останнім часом при введенні імені сайту ці букви практично не використовують.
  3. ipipe - назва сайту, його доменне ім'я. Чи ви думаєте його самі, але перед реєстрацією потрібно перевірити, чи не зайнятий бажаний домен.
  4. .ru - це зона, в якій знаходиться домен. Домени класифікуються на тематичні, міжнародні, територіальні. Так, в Росії частіше використовуються домени .RU або РФ.

COM, NET, BIZ позначають комерційні сайти або сайти загальної спрямованості. Прикладом тематичного домена є зони .CAFE, .BAR.

«Красиві» домени - короткі і легко запам'ятовуються - зазвичай зайняті у всіх більш-менш популярних зонах:

«Красиві» домени - короткі і легко запам'ятовуються - зазвичай зайняті у всіх більш-менш популярних зонах:

Країнові доменну зону краще вибирати, якщо сайт розрахований для відвідування громадянами певної країни. Реєструвати домен в межуднародной зоні доцільно, якщо аудиторія сайту знаходиться в декількох країнах (наприклад, країни СНД).

Для створення свого сайту необхідний і хостинг, і домен. Перевірити домен більш ніж в 350 зонах Ви можете на цій сторінці . Щоб дізнатися вартість хостингу - перейдіть сюди .

Хостинг - що це?
Хостинг - що це?
Що таке домен сайту?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: