Відео: реалістичне техно-демо Star Wars на движку Unreal Engine 4

Щоб продемонструвати багатообіцяючі можливості, які пропонує недавно анонсована технологія трасування променів DirectX Raytracing, компанія Epic Games випустила техно-демо Star Wars на движку Unreal Engine 4, яке виглядає дуже реалістично.

недавно анонсована

За словами Epic Games, це перша демонстрація трасування променів в реальному часі на Unreal Engine 4, де використовується не тільки фреймворк DXR, але і технологія NVIDIA RTX для адаптерів покоління Volta. Сам же ролик покликаний показати, як можуть виглядати технології освітлення і рендеринга наступного покоління в відеоіграх. Зрозуміло, в найближчі кілька років графіку подібної якості ми навряд чи побачимо.

Шведський геймдизайнер і менеджер студії Paradox Development Йохан Андерссон (Johan Andersson) вважає, що досягти такого рівня картинки буде цілком можливо з приходом нового покоління консолей.

Крім Epic Games, DirectX Raytracing вже взяли на озброєння такі компанії, як 4A Games, Remedy Entertainment, Unity, Electronic Arts, DICE, Allegorithmic і Futuremark.

джерело:
DSOGaming

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: