Знаменитий двійник Майкла Джексона вперше виступив в Росії

Змінити розмір тексту: AA

З учорашнього вечора в Петербурзі тільки й чути: «Джексон живий!». Ожив він зусиллями співака, танцюриста і актора Вільяма Холла, який вперше виступив в Росії, на новій сцені ЛДМ.

В продовження музичної тижні - Michael Jackson tribute від команди Вільяма Холла. Обожнюю джексоновская кач і афігітельную движуху на сцені)

Хол прославився вмінням перевтілюватися в короля поп-музики на весь світ. Причому він не просто втілює зовнішній образ Майкла Джексона, але і так само рухається і виконує його хіти. Творчістю Джексона Холл захопився ще в підлітковому віці, а тепер дружить з родиною колись недосяжного кумира.

Творчістю Джексона Холл захопився ще в підлітковому віці, а тепер дружить з родиною колись недосяжного кумира

Спасибі величезне всім, хто причетний до створення і проведення цього шоу !!! Чудовий артист! Жива музика, живий звук, музиканти, балет-все на найвищому професійному рівні. Немає слів, одні емоції Прекрасне шоу! Це було чудово)

Шоу пам'яті The Legacy - копія шоу самого Джексона. Відновили всі його елементи, включаючи костюми, світло і хореографію. Команда Холла включила гітариста Томмі Органу, хореографа Лавелль Сміта молодшого і звукорежисера Майкла Дарем Прінса, який пропрацював з королем поп-музики більше 15 років.

- Музика Джексона - вічна, вона як і раніше резонує з душами мільйонів людей по всьому світу, - вважає Холл. - Ми живі, поки про нас пам'ятають.

ДЖЕРЕЛО KP.RU

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: