У Харкові розливали підроблене масло для двигунів

Бізнесмен налагодив виготовлення підробленого моторного масла. Фото: mvs.gov.ua

У Харкові розливали підроблене масло для двигунів Макаренко Анна https://cdn.segodnya.ua/img/article/5720/8_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5720/8_tn.jpg 2014-11 -25T12: 31: 21 + 02: 00 Харків Правоохоронці вилучили бухгалтерську документацію і 168 000 гривень

Днями працівники транспортної міліції виявили підпільний цех по виготовленню моторного масла.

Як розповіли в прес-службі МВС на Південній залізниці, нелегальний бізнес організував 38-річний харків'янин. Підроблене масло для двотактних двигунів випускали під торговими марками відомих зарубіжних брендів, а реалізовували продукцію в міській роздрібній мережі та на об'єктах залізниці.

Під час обшуків в цеху, офісі і вдома у організаторів злочинної схеми правоохоронці виявили та вилучили майже 10 000 пластикових пляшок з олією, 17 бочок по 250 літрів нерозфасованої продукції, а також обладнання для розливу сировини і порожні пляшки. Крім того, правоохоронці вилучили бухгалтерську документацію і 168 000 гривень.

зараз триває розслідування . Правоохоронці намагаються встановити канали поставки сировини, а також місця, де ще могли продавати підробку.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: