Java 6 Update 35 і Java 7 Update 7 - закрита критично небезпечна уразливість

Віртуальні машини, необхідні для запуску написаних на мові Java додатків. Варіант Java RE (Runtime Environment) включає тільки призначені для користувача бібліотеки, необхідні для запуску додатків, без інструментів розробника. Сьома і шоста гілки Java в даний момент розвиваються паралельно і можуть бути встановлені одночасно. Віртуальні машини, необхідні для запуску написаних на мові Java додатків

Кілька днів тому стало відомо про критичну уразливість у всіх існуючих версіях Java аж до новітньої на той момент Java 7 Update 6, на всіх підтримуваних платформах (Windows, Linux, Mac OS). Уразливість робила можливим виконання шкідливого коду при простому заході на веб-сторінку з експлойтів, в будь-якому браузері. Більш того, були відзначені перші випадки атак, а код експлойта був опублікований для всіх бажаючих. Єдиним надійним способом захисту було відключення плагіна Java в усіх браузерах.


Оновлення Java 6 Update 35 і Java 7 Update 7 випущені достроково для ліквідації критичної уразливості. На всіх комп'ютерах з установленими Java 6 або Java 7 рекомендується негайно провести оновлення.

Java Runtime Environment (Windows, open source)

 • Java RE 7 Update 7
  • x86 - jre-7u7-windows-i586.exe (30 МБ)
  • x64 - jre-7u7-windows-x64.exe (31 МБ)
  • сторінка завантаження для Linux, Mac OS, Solaris
 • Java RE 6 Update 35
  • x86 - jre-6u35-windows-i586.exe (16 МБ)
  • x64 - jre-6u35-windows-x64.exe (16 МБ)
  • сторінка завантаження для Linux і Solaris

Telegram-канал @overclockers_news - це зручний спосіб стежити за новими матеріалами на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: