java.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з java.exe
 2. Інформація про фото java.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з java
 5. java сканер

Java.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є java.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з java.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Java ™ Platform SE binary. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи java.exe.

Інформація про фото java.exe

процес Java ™ Platform SE binary або ddefudngmhixt або 7z Setup SFX або Google Chrome або QrZ або Novo Grid Node Container або ??????? Ð або Java Executive by Jar2Exe, RegExLab.com (Created by (Версія J2E 1.8 Trial, RegExLab.com)
належить програмі Java ™ Platform (Версія SE 6, SE 7, SE 8) або lxrqbnym або 7-Zip або dCTfTRLdavgrwtF або Google Chrome або Zeallsoft Super Webcam Recorder або sysmagr або ManageEngine Desktop Central (Версія 9 - Server)
від Sun Microsystems (Www.sun.com) або Oracle (Www.oracle.com) або Igor Pavlov (Www.7-zip.org) або kjt або або IBM (Www.ibm.com) або Microsoft (Www.microsoft.com) або Novo Innovations .

Опис: java.exe - це програма Java Runtime environment і інтерфейс прикладного програмування (API), який поширюється з більшою частиною пакетів програмного забезпечення, будь то від початкового ліцензіата або таких виробників, як Macromedia, Logitech, Intuit і т.д. Програма інтегрується з інтернет-браузерами для функціонування протоколів Інтернет, заснованих на байт-коді Java.

Докладний аналіз: java.exe не є необхідним для Windows. Java.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 135,168 байт (17% всіх випадків), 145,184 байт і ще 18 варіанта . Докладний аналіз: java
Це не системний файл Windows. У процесу немає видимого вікна. Процес слухає або шле дані на відкриті порти в мережі або по інтернету. Тому технічний рейтинг надійності 44% небезпеки.
Якщо у вас є які-небудь проблеми з java.exe, Ви можете видалити програмне забезпечення Java (TM) 6 Update, використовуючи функцію "Установка і видалення програм" в Панелі управління Windows, отримати допомогу від постачальника програмного забезпечення Oracle або оновити програму до останньої версії.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з java.exe

 • Якщо java.exe знаходиться в папці C: \ Windows \ System32, тоді рейтинг надійності 46% небезпеки. Розмір файлу 135,168 байт (40% всіх випадків), 145,184 байт, 149,936 байт, 174,496 байт або 174,504 байт. У процесу немає видимого вікна. Це не системний процес Windows. Це файл, підписаний Verisign. Поставлено цифровий підпис. Процес слухає або шле дані на відкриті порти в мережі або по інтернету.
 • Якщо java.exe знаходиться в підпапках C: \ Windows, тоді рейтинг надійності 50% небезпеки. Розмір файлу 135,168 байт (42% всіх випадків), 249,856 байт, 145,184 байт або 174,056 байт. У процесу немає видимого вікна. Це не системний файл Windows. Знаходиться в папці Windows, але це не файл ядра Windows. Java.exe здатний записувати введення даних і моніторити додатки.
 • Якщо java.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 60% небезпеки. Розмір файлу 742,400 байт (16% всіх випадків), 995,328 байт і ще 4 варіанти .
 • Якщо java.exe знаходиться в папці C: \ Windows, тоді рейтинг надійності 61% небезпеки. Розмір файлу 4,257,792 байт (66% всіх випадків) або 4,289,024 байт.
 • Якщо java.exe знаходиться в папці Windows для зберігання тимчасових файлів, тоді рейтинг надійності 66% небезпеки. Розмір файлу 518,656 байт (50% всіх випадків) або 565,760 байт.
 • Якщо java.exe знаходиться в підпапках C: \ Windows \ System32, тоді рейтинг надійності 46% небезпеки. Розмір файлу 532,680 байт.

Важливо: Деякі віруси маскують себе як java.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталогах c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл java.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

останнім часом почало інтенсивно отримувати і передавати дані зі швидкістю 100-150 kbps. Дуже дивно мабуть я видалю це
Сергій завантажив Джава з їх сайту-не відкривається фуфло повне а не джава.вилезает вікно типу командного рядка і знову тиша
ujif Пожирає трафік. Без відома власника з'єднується по мережі невідомо з ким, невідомо кому передає невідомо що, і невідомо що викачує з інтернету. Розмір його безмежного хуліганства може скласти до 80 мегабайт за одну таку акцію.
Віктор Java - програма для відкриття додатків написаних на однойменному мовою програмування. Якщо видалити її 40% всіх завантажуваних з інтернету програм можуть перестати працювати. Java не відкривається ярликом в меню пуск, тому що і не повинна відкриватися користувачем. Це, грубо кажучи, програма для інших програм, без якої інші програми працювати не будуть. Якщо Джава сидить в мережі, значить у вас запущено якийсь додаток, написане на ній. Яке - розбирайтеся самі. Але не видаляйте Java, тому що вона життєво необхідна для багатьох програм. В крайньому випадку можна переустановити її з Java.com
User

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото java.exe: - на основі 5 голосів з 4 відгуками.

41 користувачів запитували про цей файл. 3 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). 2 користувачів дали, як безпечний. 2 користувачів дали, як здається безпечним. Один користувач оцінив, як нейтральний.

Кращі практики для виправлення проблем з java

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з java. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу java.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

java сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: