Додавання сайтів на хостинг, створення піддоменів - Технічна підтримка - NetAngels

Ця стаття застаріла.
Ця стаття написана для послуги Віртуальний хостинг, яка вважається застарілою з 1 червня 2019 року.
Актуальну послугу хостингу можна замовити на нашому сайті netangels.ru/hosting

У цій статті розглянемо приклад того, як можна додати ще один сайт через панель управління хостингом. Цей приклад також відноситься до додавання піддоменів і.т.п.

1. Відкрийте розділ " сайти "В панелі управління і натисніть на кнопку" + Додати ". Після цього відкриється форма для додавання сайтів:

Ця стаття застаріла
  • Основне ім'я сайту Якщо ми розміщуємо новий сайт sitename.ru, то зразок заповнення форми показаний вище. Якщо ж нам потрібно додати піддомен, наприклад forum.sitename.ru, то потрібно в поле "Основне ім'я сайту" вписати ім'я forum.sitename.ru, а в поле "Синоніми" можна вказати www.forum.sitename.ru.

  • Синоніми (аліаси) У випадку, якщо вам потрібно зробити, щоб кілька імен вказували на одну і ту ж папку на хостингу, наприклад, sitename.ru, sitename.com і sitename.su, виберіть якесь одне ім'я в якості основного, а інші домени вкажіть в полі "Синоніми". Всі зазначені домени будуть абсолютно рівноцінні.

2. Для завантаження файлів вашого сайту необхідно підключитися до сервера по FTP або SFTP . Після входу на сервер спочатку перейдіть в папку з ім'ям, яке ви вказали в полі "Основне ім'я сайту", а далі перейдіть в папку www. Файли сайту потрібно завантажувати в папку, в якій ви перебуваєте.

3. Готово! Зміни можуть вступати в силу від 30 до 60 хвилин.

Звертаємо вашу увагу, що на наших тарифних планах існують обмеження за кількістю розміщених доменів, а домени понад обмеження розміщуються за додаткову оплату.

тарифи на віртуальний хостинг , php хостинг , хостинг для Бітрікс

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: