без збентеження

Уповноважений з прав дитини при президенті РФ Анна Кузнецова попросила прокуратуру провести перевірку виставки «Джок Стерджес. Без збентеження »в Центрі фотографії імені братів Люм'єр.
«Просто моторошно, що фотовиставка автора, чиї роботи визнано Роскомнадзором" дитячою порнографією ", може мати місце в" культурній "життя нашої столиці», - цитує прес-служба дитячого омбудсмена слова Кузнєцової.
З прокуратурою проведено переговори про проведення перевірки виставки, сказала вона, додавши, що «тепер очікуємо конкретних кроків». ( Звідси .)

До речі, а телегоніческой попаді і долбоебіческому Роскомнадзор хтось пояснить, що гарне зображення оголеного людського тіла порнографією не є ні разу?

І мені дуже цікаво, з чого раптом обмудсменшу так розбурхала виставка, куди діти не допускаються взагалі? Її-то з якого дива ця виставка взагалі дрючит?

Але, втім, тут все працює швидко, виставку вже закрили .

А я, звичайно, тут же поліз в Інтернет шукати фотографії Джока Стерджеса , Раз така справа. Фотограф злегка спірне, але, безумовно, самобутній і талановитий. Ніякої порнографії там немає і в помині.

А, втім, брешу. У цьому пошуку мені Гугл все-таки реальну порнографію видав.

У цьому пошуку мені Гугл все-таки реальну порнографію видав

До речі, а телегоніческой попаді і долбоебіческому Роскомнадзор хтось пояснить, що гарне зображення оголеного людського тіла порнографією не є ні разу?
І мені дуже цікаво, з чого раптом обмудсменшу так розбурхала виставка, куди діти не допускаються взагалі?
Її-то з якого дива ця виставка взагалі дрючит?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: