Пенелопа Крус і Джонні Депп в Москві

11 травня в московському кінотеатрі «Жовтень» пройшла прем'єра картини « Пірати Карибського моря : На дивних берегах ».

Москві передувала лише презентація фільму в американському Діснейленді, тому, за словами організаторів, московську прем'єру можна сміливо вважати світової. Але найприємнішим у всьому цьому став, звичайно ж, факт приїзду в Москву виконавців головних ролей - Джонні Деппа (Johnny Depp), Пенелопи Крус (Penelope Cruz) і знаменитого американського продюсера Джеррі Брукхаймера (Jerry Bruckheimer).

Пенелопа Крус і Джонні Депп в Москві

Уже за кілька годин до початку прем'єри численні шанувальники самого харизматичного актора Голлівуду щільним кільцем оточили будівлю кінотеатру. Прочекати їм довелося неабияк початок прем'єри відбулося з півторагодинний затримкою, зате Джонні відплатив шанувальникам сповна. Практично не виходячи з образу свого екранного героя обвішаний численними ланцюгами і з перснями на руках, Джонні з задоволенням дарував автографи фанатам, продемонструвавши, що в житті він такий же добряк, як і на екрані.
Зі сцени картину представляли глава компанії Walt Disney в Росії Марина Жигалова-Озкан, сам Джеррі Брукхаймер (Jerry Bruckheimer), який вже вдруге відвідує Росію, Пенелопа Крус (Penelope Cruz) і Джонні Депп (Johnny Depp).

Джонні Депп Пенелопа Крус

www.meloman.kz = "" Incom = "" template = "" meloman = "" js = "" highslide = "" graphics = "" pointer = "" src = "http://www.meloman.kz/upload/userfiles/_2(13 ) .jpg "> www.meloman.kz = "" Incom = "" template = "" meloman = "" js = "" highslide = "" graphics = "" pointer = "" src = "http://www.meloman.kz/upload/userfiles/_3(9 ) .jpg ">

Ну а слідом? почався і сам фільм, подивитися який прийшла вся московська богема. Краще визначення нового фільму «Пірати Карибського моря: На дивних берегах» дала сама компанія виробник це якісний голлівудський зразок пригодницького кіно. Продюсер Джері Брукхаймер (Jerry Bruckheimer) і режисер Роб Маршалл спробували зробити все можливе, щоб старі герої були як і раніше цікаві, а новоприбулі додали в картину хоч якусь новизну.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: