Засіб для запису думок

Як часто Вам доводиться користуватися нотатками, зробленими в блокноті ? Думаю, це питання є риторичним і відповіді не потребує. Будь-який поважаючий себе ділова людина обов'язково користується засобом для швидких записів, позначок. Не важливо, що це, звичайний блокнот, або електронні органайзер, планшет , телефон , Обривок папірці.

Всі ці кошти призначені для того, щоб наш мозок ні "засмічений" зайвої в даний момент, але корисною в інший час інформацією. Засмічений інформацією мозок постійно відволікається і не дозволяє нам зберігати зосередженість. Органайзери та блокноти - це як би засіб зовнішньої пам'яті з довгостроковим часом зберігання. Зловив думку - записав, думай далі. Записування думок надає приголомшливий ефект на головний мозок людини. Як тільки думка записана, в голові звільняється місце для нової думки. Якщо ж тримати всі свої ідеї при собі, виникають небезпечні явища: по-перше, людина перестає придумувати нове, по-друге, йому здається, що у нього в голові повно ідей, хоча, насправді, їх добре якщо десять набереться. Мозок - не таке надійний засіб зберігання інформації, як звичайний паперовий листок або комп'ютер. Ємність нашого мозку обмежена, і потрібно використовувати її раціонально.

В даний час існує два типи засобів запису важливих думок: аналогові і цифрові. Аналогові я залишу в стороні, а ось на цифрових хочеться зупинитися і розібратися. Кожен ставить для себе різні завдання при виборі засобу для запису думок. Для кого-то важлива мобільність, для кого-то об'єм інформації, для кого-то надійність, для кого-то кроссплатформенность , Для кого-то сукупність цих властивостей. Не менш важливим, на мій погляд, критерієм, є мобільність . Адже дорога ложка до обіду. Організатор, який потрібен на роботі, в разі, якщо він залишений в машині чи вдома, - це марна річ. Якщо в якості засобу запису думок використовується програма для домашнього ПК, то відразу ж виникає бажання отримати доступ до цієї програми з роботи або іншого місця, а це не завжди можливо. Як важко часом відшукати дуже потрібну в даний момент посилання на сайт, знаючи, що вона скопійована в текстовий документ, збережений на робочому столі домашнього комп'ютера, в той час, коли знаходишся на роботі, і дорога кожна секунда . Зізнатися чесно, я сам досить тривалий час користувався всілякими гаджетами, блокнотами, програмами для ведення записів і упорядкування думок, але жоден із засобів не було ідеальним. У кожного з них були свої недоліки.

І ось буквально недавно я знайшов просто ідеальний засіб. Засіб це - не якийсь конкретний продукт, а просто поєднання сучасних технологій, яке забезпечує неймовірну свободу і мобільність. Ось, наприклад, цю статтю я почав писати на роботі, прийшов додому, продовжив, а закінчив і відправляв до редакції вже за містом, під час пікніка на природі, за допомогою свого улюбленого планшета. При цьому я не тягав її на флешці і не користувався іншими знімними носіями. Використовував я всього дві речі: хмарний ресурс і програму для нотаток, яка встановлена ​​на моєму робочому ПК, домашньому ПК і планшеті.

Тепер докладніше. Не секрет, що в даний час хмарні технології вливаються в маси, і такі файлові сервіси, як Dropbox, Google Drive , Apple iCloud , SkyDrive, стали звичними для користувачів. Дані сервіси дозволяють приватно (і не тільки) розміщувати ваші файли в мережі Інтернет та отримувати до них доступ, з будь-якої точки світу за допомогою звичайного браузер або спеціальний софт, або функції операційної системи , Або все разом узяте, в залежності від функціоналу сервісу. Також на сервісах є ще багато корисних речей, але зараз не про них.

Не хочу, щоб це здалося рекламою, але волею долі я потрапив на сайт Майкрософта, де зеленим по білому написано, що SkyDrive має деяку перевагу перед своїми побратимами. можете самі переконатися . Так як по життю я звик користуватися найкращим, для організації спільного доступу до файлів вибрав SkyDrive. Використовувати його, як виявилося, дуже просто. Для того, щоб користуватися сервісом, потрібно відповідно зареєструвати Windows Live ID. У мене він вже був, і я просто перейшов на сторінку skydrive.live.com , Ввів свій ідентифікатор Windows Live ID, пароль, і відразу ж опинився на сторінці з дружнім і мені приємним інтерфейсом російською мовою. Натиснувши кнопку "створити", я створив нову папку "_Note", зайшов в неї і перетягнув мишкою прямо в браузер файли, в яких зберігалися мої записи. Через деякий час вони завантажилися.

Для того щоб повною мірою реалізувати все мені необхідні можливості, я скачав безкоштовну програму SkyDrive і встановив її на комп'ютер

Після установки програма запросила всі ту ж обліковий запис Microsoft . Далі на моєму комп'ютері з'явилися нові значки: ось такі дві хмари в треї Після установки програма запросила всі ту ж   обліковий запис Microsoft , І ось такі два в провіднику .

В треї висвітилося віконце такого змісту:

В треї висвітилося віконце такого змісту:

Тепер я зрозумів, що потрібно трохи почекати. Минуло близько 15 хвилин, і всі файли, які я перетягнув в браузері на роботі в SkyDrive, з'явилися на жорсткому диску мого домашнього ПК в однойменній теці з логотипом двох синенькі хмаринок. Начебто, зручно і добре, але мій допитливий розум захотів більшого, а чому б не поставити таку ж програму на планшет? Немає проблем, качаємо мобільну версію, ставимо. Дуже добре, тепер у мене є безкоштовне сховище для файлів розміром 7 Гігабайт з автоматичною синхронізацією. Залишилося помістити в це сховище файли моєї записної книжки. Ще з моменту появи 2007 року "Офісу", для ведення записів я використовую просту і дуже функціональну програму зі стандартного пакета Microsoft Office , Вона називається OneNote. Вже дуже якось я до неї звик. Не буду описувати всі принади цієї програми, просто звик, і все. Ймовірно, є й інші, може бути, більш зручні, функціональні, але мені сподобалася ця. У загальному і цілому, це суті не міняє, навіть якщо для своїх записів ви використовуєте звичайний текстовий файл, все одно, сенс залишається в тому, щоб забезпечити доступ до цього файлу з усіх місць, в яких він вам потрібен. До того ж, необхідно налагодити звичайну синхронізацію, яка дозволить зберігати у всіх точках доступу завжди актуальну версію. Запустивши OneNote, я вибрав пункт меню "відкрити записну книжку" і вказав в провіднику потрібну папку з SkyDrive:

Запустивши OneNote, я вибрав пункт меню відкрити записну книжку і вказав в провіднику потрібну папку з SkyDrive:

У підсумку, не докладаючи великих зусиль, маємо "безкоштовну" записну книжку і файлове сховище розміром 7 гігабайт, з російськомовним інтерфейсом, плюс синхронізацію з усіма пристроями, на яких вона використовується. Ось вам і універсальне, сучасний засіб для запису думок.

Slogan Gray

Начебто, зручно і добре, але мій допитливий розум захотів більшого, а чому б не поставити таку ж програму на планшет?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: