Парк Галактика в Lavina Mall став лідером розваг в Україні - новини Києва

Національний реєстр рекордів 1 грудня 2017 присвоїв сімейному розважальному парку Галактика в Lavina Mall статус найбільшого центру розваг України

Національний реєстр рекордів 1 грудня 2017 присвоїв сімейному розважальному парку "Галактика" в Lavina Mall статус найбільшого центру розваг України. Більш того, раніше він був визнаний найбільшим критим парком розваг в Європі, оскільки випередив попереднього лідера Moipark в Стамбулі на 9 тис. Кв. метрів.

"Галактика" - це унікальний критий тематичний парк площею 23 тис. Кв. метрів. Тут представлені новітні атракціони від світових компаній-лідерів ринку розваг. Він почав свою роботу в грудні 2016 року в Lavina Mall і всього за рік став одним з найулюбленіших місць відпочинку киян та гостей української столиці. Щодня "Галактику" відвідують більше 10 тис. Гостей, а на вихідних - понад 15 тисяч.

"Сімейний розважальний парк" Галактика "- основа унікальною шопінгтеймент-концепції, реалізованої в Lavina Mall, і якір, який притягує десятки тисяч киян і гостей столиці щодня. І дійсно," Галактика "- винятковий проект для України і Європи в цілому. Нам вдалося вразити навіть гостей з Mall of Istanbul, розважальний парк якого багато років утримував пальму першості в Європі і тепер передав її "Галактиці", - розповів CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Як зазначив голова правління Mandarin Plaza Олександр Черницький, Lavina Mall вдалося досягти таких вражаючих результатів завдяки концепції шопінгтеймент, яка є унікальною не тільки для України, але і для Європи в цілому.

"Головною складовою шопінгтеймент-концепції Lavina Mall є найбільший критий сімейний розважальний парк GALAXY, який щодня приймає десятки тисяч людей не тільки зі столиці, а й з інших областей України та велика кількість іноземних туристів. GALAXY з найдовшими в приміщенні американськими гірками в Європі став однією з головних туристичних визначних пам'яток України ", - підкреслив Черницький.

Всі атракціони "Галактики" - унікальні, аналогів їм немає в Україні. Вони підходять відвідувачам будь-якого віку і з будь-яким смаком, що, втім, не дивно, адже в розробці концепту брала участь бельгійська компанія КСС, один з кращих в світі концептологів в області розваг. Крім того, "Галактика" працює з такими міжнародними лідерами, як Vekoma, Zamperla, SBF, Walltopia.

"Ми з надзвичайною ретельністю підходимо до вибору атракціонів для" Галактики "і постійно обновляємося і стежимо за основними трендами міжнародного ринку розваг, а головне - прислухаємося до порад і побажань найсуворішого судді - наших дорогих відвідувачів. Так, нещодавно ми майже вдвічі збільшили одну з найпопулярніших дитячих майданчиків для самих маленьких відвідувачів нашого парку - "U-Kids", а також батутними парк-тепер він став ще більш просторим і зонований окремо для підлітків і дітей. Місяць тому у нас з'явилася цілий я зона атракціонів віртуальної реальності, незабаром з'явиться ще кілька. Також ми плануємо відкрити найближчим часом мега-популярний у всьому світі атракціон "Вулкан", а також тематичний "Динопарк", де будуть проводитися пізнавальні екскурсії і діти з батьками зможуть побачити, як на насправді жили і виглядали доісторичні мешканці нашої планети ", - поділилася амбітними планами генеральний директор" Галактики "Олена Гуменюк.

Слід зазначити, що парк розділений на кілька зон, і в ньому є:

• 12 екстремальних всесвітньо відомих атракціонів-бестселерів для дорослих;

• найдовша "Американська гірка" в Європі - швидкість 60 км / год на висоті 18 метрів;

• дитячі атракціони, батути, лабіринти, гірки, ігрові майданчики, тематичні кімнати;

• кімната жаху;

• 7D кінотеатр;

• більше 100 ігрових автоматів;

• локації для дитячих свят, анімація, бебі-ситтер, тематичні квести, шоу-програми, творча майстерня GALAXY.

Ти ще не підписаний на наш Telegram ? Швидко тисни!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: