Android. Поради та підказки. Як виключити окремі папки з медіа з Галереї Android

Навіть починаючі користувачі Android телефонів і планшетів знають, що Галерея - це те місце, де відображаються всі фото і відео файли, наявні на пристрої. Тут відображаються файли будь-яких розмірів з усіх папок, навіть ті, які ми не хотіли б бачити в Галереї.

Тут відображаються файли будь-яких розмірів з усіх папок, навіть ті, які ми не хотіли б бачити в Галереї

Наприклад, нам не потрібно, відображалися обкладинки аудіоальбомів з папок з музичними файлами, картинки з папки з завантажень з інтернету або інші допоміжні зображення. Однак, за замовчуванням всі вони видні в галереї разом з нашими фотографіями. Це не проблема, але іноді подібний стан справ досить сильно дратує власників Android пристроїв. Досвідчені користувачі знають, як впоратися з цим, і сьогодні я хочу представити вам простий спосіб виключення відображення файлів в Галереї з обраних папок.

Як ви, напевно, знаєте, система Android регулярно сканує внутрішню пам'ять і SD карту, на предмет нових медіафайлів. В одній папці, з якої файли не повинні відображатися в Галереї, потрібно всього лише розмістити порожній файл з ім'ям .nomedia, і додаток Галерея буде пропускати ці папки при скануванні їх на наявність зображень і відеофайлів.

Це можна зробити за допомогою будь-якого файлового менеджера. Однак, можна й автоматизувати цю задачу. Зробити це можна за допомогою невеликого і простого додатка, яке називається Gallery Excluder.

Після установки програми, вам досить просто запустити його, і ви побачите список папок, наявних в пам'яті планшета або телефону.

Для того щоб виключити потрібні нам папки з Галереї, достатньо всього лише помітити їх в цьому списку, після чого програма автоматично створить в кожної зазначеної папці файл .nomedia.

Меню програми Gallery Excluder також дуже просте - тут ви можете оновити галерею (Update media gallery), перейти в обрану папку (Go to directory), зняти виділення з усіх папок (Unselect all) і перейти в меню налаштувань програми. Тут ви можете вибрати одну з тем оформлення - темну або світлу.

Як бачите, все дуже просто. Майте на увазі, що інші Android програми будуть бачити всі файли, розташовані в пам'яті вашого пристрою, незалежно від того, чи є в папках з ними файл .nomedia чи ні.

Завантажити безкоштовно додаток Gallery Excluder ви можете з Google Play Маркета .

Схожі матеріали:

Як дивитися IPTV на Android планшеті або смартфоні через WiFi. Інструкція.

Як організувати автозагрузку додатків на Android пристроях без root прав.

Вивчаємо Android. Що таке odex і deodex

Вивчаємо Android. Ядро (Kernel) - що це таке.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: