Ольга Бузова привітала Івана Бессонова з перемогою на класичному «Євробаченні»

16-річний петербуржець посів перше місце після виконання Першого концерту Чайковського.

16-річний петербуржець посів перше місце після виконання Першого концерту Чайковського

Знаменита російська співачка Ольга Бузова донесла до своєї 13-мільйонної аудиторії дійсно важливу інформацію - привітала свого земляка Івана з перемогою на класичному «Євробаченні». Однак не обійшлося без введення аудиторії в оману, адже виконавиця випадково і навмисне не згадала повне ім'я Івана Бессонова, а в якості фото взяла свій знімок з Іваном Ургантом. Не всі стежать за останніми новинними зведеннями, а, з огляду на, що Ургант теж з Петербурга, шанувальники сприйняли важливу інформацію, як безглузду жарт і почали іронізувати з цього приводу.

У той же час 16-річний Іван Бессонов дійсно зайняв перше місце серед конкурентів з 18 країн завдяки своєму віртуозному виконанню Першого концерту Чайковського. У Eurovision Young Musicians він зміг потрапити завдяки попередньої перемоги в конкурсі «Синій птах» від телеканалу «Росія 1».


Карташов Тимур

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: